Esileht Ilu ja tervis Täitesüstid ja mesoteraapia

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Täitesüstid ja mesoteraapia

Postitas:

Palun kogemusi kui kiiresti ning kui vaevaline on taastumine pärast täitesüste ja mesoteraapiat? Kas neid koos ka tehakse?
Kas tegemine on valus ka?
Ning kuidas selleks ettevalmistuda tuleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:59; 18.06 17:56; 19.06 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõlemaid protseduure teinud ja pole siin mingit taastumist, käisin lõunavaheajal ära ja tööle tagasi.

Mesoteraapial on õrnad sutsakad tunda, minul küll valus ei olnud.
Täitesüst on nagu hambaarstil tuimestus umbes, huulte piirkonnas võib üsna valus olla, mujal ikka ka tuntav, aga üleelatav. Täitesüstiga muidugi võivad jääda sinikad, see on siis see taastumisaeg, nende möödumine, väike paistetus võib ka esineda aga järgmisel päeval võib meiki juba peale panna ja pole hullu miskit.

Kas koos tehakse, ei oska öelda kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:06; 19.06 14:02; 19.06 20:56; 20.06 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast.
Osaliselt tahakski jah just ka huulte piirkonda.
Kuidas sina tulemusega rahule jäid, kas wow-efekt? ????
Olen kuulnud, et mõnel on süstimise kohtadele tulnud kärnad peale (nagu ikka tulevad kärnad ka teistele haavadele, lihtsalt väiksemad), sellised täpikesed. Ja et nende paranemine võtab aega. Samuti, et turseid võib olla..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:59; 18.06 17:56; 19.06 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast.
Osaliselt tahakski jah just ka huulte piirkonda.
Kuidas sina tulemusega rahule jäid, kas wow-efekt? ????
Olen kuulnud, et mõnel on süstimise kohtadele tulnud kärnad peale (nagu ikka tulevad kärnad ka teistele haavadele, lihtsalt väiksemad), sellised täpikesed. Ja et nende paranemine võtab aega. Samuti, et turseid võib olla..

Ma olen vist kaks-kolm korda lasknud ülahuult süstida, põhjuseks kriipsukesed ülahuule kohal, need on küll tasanenud, huule enda osas wow-efekti küll pole olnud, aga huulejoon on ilusam ja pisut täidlasem. Olen aru saanud et tänapäevane süstimine ongi võimalikult loomulik, et kohe ei oleks aru saada, et näe- see on süstimas käinud.

Mujale näo piirkondadesse on ka süstitud, kärnasid pole küll kunagi tulnud. Küll siis sinikad ja turse. See turse esialgu petab ära, nau oleks nägu eriti siledaks läinud. Tegelikult see õige tulemus on ca kahe nädala pärast näha ja võib olla ka pettumus, et on vaja veel süstida.

Üldiselt ei midagi hirmsat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:06; 19.06 14:02; 19.06 20:56; 20.06 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kogemusi jagamast.:)

Mul esmakordne minek ja täiesti roheline veel.

Olen lugenud, et kui huuli soov süstida, tuleb eelnevalt herpese vastane ravikuur läbi teha. Seda siis juhul kui kasvõi kordki elus huule herpest põetud. Ohatist maakeeli siis ilmselt. Seda ei pidanud keegi siinsetest läbima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:59; 18.06 17:56; 19.06 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kogemusi jagamast.:)

Mul esmakordne minek ja täiesti roheline veel.

Olen lugenud, et kui huuli soov süstida, tuleb eelnevalt herpese vastane ravikuur läbi teha. Seda siis juhul kui kasvõi kordki elus huule herpest põetud. Ohatist maakeeli siis ilmselt. Seda ei pidanud keegi siinsetest läbima?

Ma julgen selles infos küll kahelda, mingit ravikuuri küll ei pea läbi tegema. Kui on parasjagu herpes, siis ei süstita ja muud polegi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:06; 19.06 14:02; 19.06 20:56; 20.06 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kelle juurde minna täitesüste tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kelle juurde minna täitesüste tegema?

Valik on tänapäeval väga lai, Tallinnas peaks olema ka hinnatase soodsam, kui mujal Eestis.
Guugelda, tuntumatest tegijatest on ka siit läbi käinud Medemis, Marju Karin, Faceline, oh neid on veel väga palju. Tavaliselt pakutakse ka tasuta konsultatsiooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:06; 19.06 14:02; 19.06 20:56; 20.06 12:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Täitesüstid ja mesoteraapia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.