Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tallinnas 750.- palka?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Tallinnas 750.- palka?

Postitas:

Tore lugeda, et tõõd leidsid, anna minna ja üllatavalt positiivne suhtumine rahva poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastasin selle teema alles praegu, aga tahtsin ka öelda, et mul on nii hea meel sinu pärast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Ikka veel loete.

Mul läheb hästi, enam-vähem varase ärkamise ja koormusega kohanenud, kõik tööfunktsioonid selgeks saanud.
Kollektiiv on mõnus ja sõbralik, alguses arvati, et ma ei oska vene keelt, et ei kipu väga vastama, pigem noogutan või raputan pead; nüüdseks teavad. Kõik on abivalmis ja toredad. Isegi üks temperamentne tädi, kelle eest mind hoiatati, et ta võib järsk olla ja häält tõsta (et ta ongi selline, väike majafüürer, ja et ma isiklikult ei võtaks).
Olen näinud ka teistsuguseid töökeskkondi, kus ajutise ja/või uuena ja “defektsena” on psühholoogiliselt raske, oled kui outsider – siin ei ole.

Ma naudin nt lõunapausi. Meil on kohapeal söögiruum, toidu võtab igaüks ise kaasa. Vene prouad oma küpsetiste, hoidiste ja vaaritamisega – sisuliselt tekib iga seltskonna laua keskele suur toidulaar karpides ja kõik söövad/jagavad kõike.
Mina kahjuks ei ole gurmeekokk, võin oma tatart-salateid-pastat muidugi jagada, aga viisin söögiruumi suure meepurgi, mesi on kõigile, tee sisse panemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.02 18:43; 16.02 19:21; 16.02 20:32; 19.02 13:28; 19.02 14:11; 20.02 17:51; 21.03 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et sul kõik hästi läks! Ainult edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore lugemine. Edu sulle, teemaalgataja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, oled ise jutu põhjal tore ja positiivne inimene, seepärast võetakse sind ka kollektiivis omaks. Sinusuguste inimeste puhul pole mingi kõne- ega ka muu puue üldse määrav. Soovin ka edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tallinnas 750.- palka?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.