Esileht Koolilaps talvemantel algklassi tüdrukul

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: talvemantel algklassi tüdrukul

Postitas:

milliseid talvemantleid kannavad teie lapsed? soov on tüdrukule soetada üks korralik soe, pikk ja ilus mantel:) millist mudelit/firmat soovitaksite? tüdruk küll kõhnake, kuid ikkagi need Lenned-huppad tunduvad kuidagi kohmakad…Siiani saanud hakkama jope+püks st sportlikuma komplektiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka Lenne mantli esimest korda siis kui tütar kooli läks. Oli ülikõhna, aga mantel istus normaalselt. Tahtsin, et tal oleks soe, käis palju seelikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar veel koolis ei käi, on 6a, samuti väga sale ja olen olnud ka sama mure ees, ei leidnud kuskilt normaalset sooja pikemat mantlit, mis oleks ilus, aga mitte liiga venelaslik (Lenne omad minu meelest on, samuti liiga kallid)

Eelmine aasta sain imeilusa helehalli valge karvase kraega mantli lõpuks Next kauplusest, need kauplused nüüd vist Tallinnas kinni pandud, aga neti teel saab tellida, maksis vist 47eur

Nüüd paar päeva tagasi sain Marks&Spencerist vaid 25 euriga talle päris kena kreemika mantli järgmiseks aastaks, aga see oli viimane eksemplar (Kristiine poes)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ka Lenne mantel, kõhna laps, aga mantel istub väga hästi. Praegu käib teist talve ja ilmselt saab kolmandagi hakkama (varrukaotsad on üleskeeratud). Mulle muidu lenne pole kunagi meeldinud, aga see mantel on täitsa ok – pikk, soe ja ilmastikukindel. Laps ise isaga valis.
Lennel on erinevaid mudeleid, paljud on sellised slaavilikud, sp olen neist nii mööda vaadanud 😀
Mulle meeldis reima üks mudel, kindlasti oleks ka hästi istunud, aga hind oli topelt.
Peale mantli ostmist, pole laps enam kordagi sportliku jopega kooli minna tahtnud.
Ka kevad-sügiseks hooajaks on pikem jope-parka-tüüpi eee… jope (skogstad, ostetud järelturult. Väga kiidan).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii eelmisel, sel kui ka järgmisel aastal Nexti mantlid. Hea pikkusega, sobivad ka kõhnemale, hästi soojad ja kvaliteetsed. Üks kasutuses, uue tellisin juba valmis uueks aastaks suurema. Postikulu null ja kohal 2-3 päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kleenukesel 9-aastasel on Name It mantel kõige kaunimalt selga passinud. Mõnusalt soe mantel on ka (75% sulgi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud erineva hinnaklassi mantleid (Eddie Pen, Next, T2H, Reima jm). Hetkel on Vingino pikem jope ja see on küll väga soe. Sõltub muidugi ka mudelist. Minu meelest on sooja kunstvatiiniga riided soojemad kui suletäidisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel Reima kõige pikem sulemantel. Oli küll jube kallis ja ma muidu pole kunagi Reima kombekaidki lastele ostnud. Aga seekord sai ostetud see mantel, sest tüdruk käib bussiga kooli ja tal peatustesse käia päris pikk maa. Enamasti hakkavadki sääred külmetama. See mantel aga ulatub peaaegu saabasteni välja. Tüdruk on ülirahul mantliga. Sai veel ostetud sama mantel, aga kaks numbrit suurem. Vahepealset polnud. Seekord siis oli 50% alla hinnatud ja hind mõistlik.
Aga ma pean tunnistama, et välimuse poolest mulle sellised mantlid ei meeldi. Natuke slaavilik nagu. Ma ise sellist selga ei paneks, aga praktiline on see mantel küll ja soe muidugi. Peaasi, et lapsele meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti Lenne. Selline rohkem taljes mudel. Laps samuti saledam. Kui ma väikelaste Lenne asju ei hindanud (paksud kubujussid), siis koolimantel õigustab end küll täiesti ära! Meil lisaks ka helebeezikas värvus, täitsa viisakas näeb välja ja pesen alles kui talv täiesti läbi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps talvemantel algklassi tüdrukul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.