Esileht Pereelu ja suhted Tänapäeva naised on tõprad ja ebaviisakad

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tänapäeva naised on tõprad ja ebaviisakad

Postitas:

Kas olete pannud tähele, et tänapäeva naised ei austa enam mehi ja on ebaviisakad. Mõtlen siis vanuses ca 30-35. Pärast kokku kolimist ja laste saamist ei taha enam lähedust ega seksi. Ei hooli komplimentidest ega tähelepanust. Anna ainult raha, et saaks laste peale laiaks lüüa. Kodus puhkamine pole puhkus, tahan 6 kuusega palmi alla ja uut autot, soovitatavalt BMW või Audi. Lisaks sellele, miks sa nii vähe palka teenid. Meil peaks juba ammu maja linnas ja suvila mere ääres olema. Miks nad istuvad kella 17ni tööl, mismõttes sa tahad veel trenni minna ka. Ma pean terve päev ju lapsega tegelema.
Rohkem arvestatakse endaga ja käitutakse vastavalt sellele, kuidas on parasjagu tahtmist. Ühel päeval öeldakse et armastan ja järgmisel päeval saadetakse p***se. Kindlasti on ka olemas häid ja korralike naisi, aga nad on vähemuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 10:51; 27.05 11:03; 31.05 11:16; 31.05 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postituse mõttest saan muidugi aru.
Aga ma ei arva, et selle eelmise lollpea teksti naiste kohta üks ühele ümber saaks kirjutada.
Naistel on omad hädad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hooli komplimentidest ega tähelepanust.

Mööda panid! Häda on selles, et nad ei saa just komplimente ega tähelepanu. Vähemalt enda mehelt mitte.
Su ümberjutustus seega ei tööta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hooli komplimentidest ega tähelepanust.

Mööda panid! Häda on selles, et nad ei saa just komplimente ega tähelepanu. Vähemalt enda mehelt mitte.
Su ümberjutustus seega ei tööta.

Kahjuks minu elus töötas. Täpselt nii nagu kirjeldasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 10:51; 27.05 11:03; 31.05 11:16; 31.05 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks minu elus töötas. Täpselt nii nagu kirjeldasin.

Olid lihtsalt vale inimesega koos. Lepi sellega ja mine oma eluga edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus puhkamine pole puhkus, tahan 6 kuusega palmi alla ja uut autot,

Mina tahaksin teada, kuidas see kodus puhkamine välja näeb?
Mul ei ole selle vastu ka midagi, kui puhkus veedetakse suvel Pärnus, ei pea ma nädal aega süüa tegema, koristama ja mõtlema asjadele, mida kodus teha vaja oleks. Tööasjad jätavad mõlemad koju ja lapsega tegeletakse koos. Super oleks ju. 6-kuusega siiski juhtub enamasti nii, et naine söödab, vahetab riideid, peseb, paneb magama ja öösel ärkab ka üles, et mees ikka tööl saaks käia. Ehk tegelikult esimese aasta ongi ema lapsele täiskohaga 24 h. Mees käib üldiselt tööl 8 h. Kui see ema on veel siis ka ise inimene (nt 2 tundi päevas, valvab last mees, naine käib trennis), noh siis tahaks ju mees ka et naine oleks naine…aga kes sellel ajal ema on? olgu, vahepeal see laps magab mingi aja, siis oleks vaja ju koristada, sest kui titt on üleval, siis koristamine aastase kõrvalt ei õnnestu.
Mees, kes tuleb kell 5 koju ja teleka ette viskab, sest tööpäev on olnud nii väsitav, on nõme – sõida sa audi, bemmi või passatiga. Ja siis imestada, et ei tea, kuidas naised nii väsinud tite kõrvalt on ja puhata tahavad.
Kui sa oled mees, kes kell 5 kodust tuleb ja siis aitad naist ja hoiad last ja lased emal elada (jah – kui raha siis pole, et elada, siis on loomulikult keerulisem), siis sellepärast meest maha jätta et audit pole, seda teevadki naised, kes väärtustavadki ainult raha (seda sa ju pidid suhte alguses ka taipama – geelküüned, juuksuris lõigatud soeng, uued sätitud riided). See oli sinu valik, sest sulle meeldis selline naine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 11:54; 31.05 11:34; 31.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hooli komplimentidest ega tähelepanust.

Mööda panid! Häda on selles, et nad ei saa just komplimente ega tähelepanu. Vähemalt enda mehelt mitte.
Su ümberjutustus seega ei tööta.

laske naine korra kuumade meeste maale ja siis ta vihkab kohalikke mehi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul neid naisi siis olnud on, et sellise üldistuse teed?
Kui ikka mitmeid, siis mine nüüd peegli ette ja küsi endalt, et miks ma valin naisi ilu ja seksimise järgi, mitte südame ja hingesoojuse järgi. Kui sa lapsi ei taha, noo lase end siis steriliseerida, pole edaspidi enam mingit muret, et naine lapse varju poeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe teemapüstitus 😀 Ega sellise suhtumise peale saagi muud eeldada.

Mulle jäi mulje, et naine istub õndsalt kodus pael juustes lapsed silutud-kammitud ja ootavad millal mees tuleb koju pärast trenni ja tööpäeva, et serveerida õhtusöök, mille koostisosad naine käe otsas koju vedas (koristamise, aiapidamise, lastega tegelemise, pesupesemise, triikimise jne vahel), nagu õigele 50ndate naisele kohale, kes autoga ei sõida, sest auto on mehe kasutuses ja omandis. Mees kiidab toitu ja võtab diivanil mugava asendi, et puhata oma raskest päevast, kui naine koristab kööki, paneb lapsed magama jne. Ning voodisse jõudes ootab mees nüüd särtsakat seksimaiast naist, kes teda jumaldaks ja teenindaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul neid naisi siis olnud on, et sellise üldistuse teed?
Kui ikka mitmeid, siis mine nüüd peegli ette ja küsi endalt, et miks ma valin naisi ilu ja seksimise järgi, mitte südame ja hingesoojuse järgi. Kui sa lapsi ei taha, noo lase end siis steriliseerida, pole edaspidi enam mingit muret, et naine lapse varju poeb.

Mul on olnud 3 pikemat suhet, millest kaks kooselud. Pärast viimast lahkuminekut otsisin naist just südame ja hingesoojuse järgi heites kõrvale välised tegurid. Tutvusin oma kaasaga, elasime aasta koos, saime lapsed. Tuli masu, kadus korralik sissetulek ja elustiilis pidi korrektuure tegema. Koos sellega kadus soojus, hellus ja seks… mine võta kinni. Aastaid on mööda läinud ja sissetulek ning elustiil taastunud. Aga minu naise puudutused on tänaseks mulle vastikud. Öeldakse ju – maas lamajat ei lööda. Kõige raskematel hetkedel sain ka naiselt korralikud paugud kirja.
Teema pole üldistus, pigem vastus samale meeste teemale. Ei ole viga ainult meestes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 10:51; 27.05 11:03; 31.05 11:16; 31.05 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jaoks muutus eksmees vastikuks siis, kui tuli töölt ära, et hakkab ka oma firmat ajama ja siis istus päevad läbi kodus ja ei teinud sittagi. Võttis endale sõbra justkui appi, kes tegi ka meie juures tööd – reaalselt kaa. Minu eksmees persetas diivanil ja mängis laia lehte. Mina sel ajal siis tegin topeltkoormusega tööd (olen ka ise eraettevõtja). Teda see ei häirinud, et ma 12-ni öösel tööd tegin. Ei olnud tal siis vaja ka kodu eest hoolitseda, ega lapse eest, ega süüa teha. Mulle muutus ka vastikuks. Kusjuures ma väga toetasin ja ta on väga tark ja võimekas ja kiitsin, aga kui ikka oled laisk ja ei taha, siis…no perseta ja ole vastik 😀
Praegune abikaasa on hoopis teise vitsaga löödud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 11:54; 31.05 11:34; 31.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan kaasa – ma ka ei saa aru, miks peaks palmide juurde kuue kuusega minema! Nagu palmidest vähe oleks, et kuuski vaja ka veel kaasa tassida! Või tahab naine tükikest kodumaad kaasa võtta, et koduigatsust ei tekiks? Kui jah, siis piisab peotäiest mullast talle küll! Nii et pane aga naine paika – ei mingeid kuuski kaasa!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 12:06; 31.05 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 3 pikemat suhet, millest kaks kooselud. Pärast viimast lahkuminekut otsisin naist just südame ja hingesoojuse järgi heites kõrvale välised tegurid. Tutvusin oma kaasaga, elasime aasta koos, saime lapsed. Tuli masu, kadus korralik sissetulek ja elustiilis pidi korrektuure tegema. Koos sellega kadus soojus, hellus ja seks… mine võta kinni. Aastaid on mööda läinud ja sissetulek ning elustiil taastunud. Aga minu naise puudutused on tänaseks mulle vastikud. Öeldakse ju – maas lamajat ei lööda. Kõige raskematel hetkedel sain ka naiselt korralikud paugud kirja.
Teema pole üldistus, pigem vastus samale meeste teemale. Ei ole viga ainult meestes.

Oot, kui vana Sa oled? Kolm PIKEMAT suhet, viimane enne masu. Masu tuli ca 8 aastat tagasi.
Kui ma arvestan, et mul oli enne praegust kaasat 1 PIKEM suhe (20 aastat) ja mina olen 44, siis kui vana oled Sina ja kui vana on Su naine?
Äkki on asi hoopis vanuses?
Aga no tõele au andes pani masu minu eelmisele pereelule ka paugu. Mees oli miski 1,5 aastat töötu – ega siis igasugust tööd kõlvanud vastu võtta. Ja seda just palganumbri seisukohast – pakuti 20 000 EEK palka – seda oli liiga vähe ja tööd vastu ei võetud.
No vedasin siis oma poole väiksema palgaga hambad ristis läbi elu – maksin kõik arved, autode kindlustused, ostsin söögi, kandsin kolme lapse kulud (trennid, huviringid jne), reisikulud jne.
Mees kulutada ei saanud, kuna tema 300 000 EEK oli tähtajalisel hoiusel ja selle lõpetades oleks ta intressidest ilma jäänud.
Ühtegi halba sõna mehele ei öelnud.
Kogu selle 1,5 aasta jooksul ei juhtunud kordagi, et minu koju jõudes oleks söök valmis olnud. Või tube koristatud. Või lapsi trenni viidud. Vms.
Ja kui lõpuks tööle sai, siis pidas enesest mõistetavaks, et rahastamine jätkub samamoodi edasi. Tema auto liikluse- ja kaskokindlustuse maksed siiski suutsin talle tagasi delegeerida. Kuid muus osas nii, et heal juhul ostis söögiks viie inimese peale 300 g hakkliha. Ja seda ka põhiliselt siis, kui see oli 50% alega. Rohkem ei saanud – liiga kallis oli.
Ja nii ta mulle ebameeldivaks muutuski….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 12:06; 31.05 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Definitsioonid suhte pikkuse osas on erinevad. Olen 39, naine samuti. Vaevalt asi vanuses on, aga mine sa tea. Erinevalt sinu kaasast minul sissetulek ei kadunud, vaid kahanes jäädes püsima ca 1400€ piirimaile. See raha võimaldas ära katta kõik kohustused ja raha jäi elamiseks ka. Kuid kui on harjumus sama summa kulutada igasugusele nännile, siis on seda ilmselgelt vähe. Hakkasin nägema milliseks inimene muutub, kui raha kraanist enam ei voola. Tuba soe, auto tangitud, söök laual ja riided seljas. Põhivajadused said kaetud, aga sellegipoolest olin ma tema silmis saamatu, kes ei suuda oma peret üleval pidada. “Kuue kuusega” ju palmi alla ei saa ning Bemmi asemel pidi Volkariga vurama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 10:51; 27.05 11:03; 31.05 11:16; 31.05 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi halba sõna mehele ei öelnud.
Kogu selle 1,5 aasta jooksul ei juhtunud kordagi, et minu koju jõudes oleks söök valmis olnud. Või tube koristatud. Või lapsi trenni viidud. Vms.

Ma ei saa sellest aru, miks sa kogu selle jama juures siis mehele ühtegi halba sõna ei öelnud??? Tulid 1,5a järjest igal õhtul töölt koju, vaatasid oma kodus vedelevale mehele otsa ja hakkasid ise süüa tegema ja lapsi trenni viima ilma et oleks kuidagi mõista andnud, et selline olukord sulle ei sobi? Ja samuti mitte see, et sina pead oma palgaga kogu peret sh meest üleval ja tema hoiab oma raha hoiusel intressi kogumas???

On ikka uskumatult alandlikke naisi olemas, pole ime, et mehed naisi ei austa, kui enamus sellised lambad on ja ennast niimoodi lasevad ära kasutada – hea et vähemalt lõpuks temast lahku läksid – või jättis ise sind maha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, minu eks rääkis selle peale, et tal on nii raske ja stress jne. Loomulikult mingi aja oled siis see toetav naine, kes iga töötuolemise peale ei lähe hulluks. Tahtsingi olla toetav, et ehk pusib, saab käima. Noh, aga ei pusinud – vedeles. Ikka üritasin jooksvalt ka suunata. Ja siis ka palusin, et ta teeks kodus siis midagi. Siis kui palusin, siis tegi söögi. Ma ei ole ka mingi tallaalune, aga ei tahtnud ka näägutav naine olla. Mees sellest aru saanud, et austus teleka ees persetavale mehele kaob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 11:54; 31.05 11:34; 31.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on elu jooksul üha enam kinnistunud arusaam, et tavaliselt inimesed ikkagi väärivad üksteist.

Hea näide on selle teema suhtepostitused. Kui mõne teemaalgataja juttu oma mehest siin foorumis lugeda, tekib küll hämmastus, et mis naine see peab olema, kes sellisesse suhtesse üldse astub või oma eluga sellisesse puntrasse on jõudnud. Ja vastupidi loomulikult ka – kui naine on ikka erakordselt rumal või kummalise mõtteviisiga, siis ei saa tema meest ka väga tõsiselt võtta.

Mõnikord vastandid tõmbuvad, aga enamasti kukuvad kaks sarnast käbi ikka ühte kotti. Väga tavaline on ka kalduvus sama reha otsa läbi elu korduvalt astuda, eelmistest suhetest midagi õppimata. Kui sa ikka mitmendat korda satud mingi joodiku, petja või manipuleerija küüsi, siis ma arvan, et sul endal peab ikka midagi korrast ära olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks kuuse palmi alla kaasa võtma ja veel 6 tükki? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Tänapäeva naised on tõprad ja ebaviisakad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.