Esileht Sünnitus Täpne sünniaeg?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Täpne sünniaeg?

Postitas:

Olen täitsa hädas, vaja on lapse sünni täpset kellaaega teada saada, aga ma lihtsalt ei mäleta seda ja digiloost ei leia ka 🙁 Laps sündis 2012. aastal Fertilitases. Kas teil on aimu, säilitab Fertilitas neid andmeid kusagil või kuhu teile näiteks lapse sünni kellaaeg kirja pandi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 01:48; 22.10 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma just täna vaatasin oma 2014 aastal sündinud lapse sünniepikriisi digiloost. usun,e t ka 2012 on seal olemas. Pead lihtsalt rolli vahetama ja lapse esindajana asju vaatama, mitte enda nime alt. Sünniepikriis on selle asja nimi

A, see kellaaeg on seal sõnade “saabumise aeg” all 😀 St et laps saabus haiglasse sel kuupäevl kell … (mis tähendabki sündi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetasin rolle, aga lapse sünniepikriis puudub üldse 🙁 Imelik. Ma helistan ilmselt esmaspäeval ja uurin otse Fertilitasest järele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 01:48; 22.10 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa siis mingeid paberitükke, käepaelu alles ei hoidnud? Ma pole küll Fertilitases sünnitanud, aga Pelgus kirjutati küll paberitükile andmed. See paber äkki käis lapse voodi külge. Seal lapse mõõdud, kellaaeg, palatinumber, lapsesugu. Mul käepaelad ka alles, aga ma ei mäleta, mis info neil peal oli. Lisaks sai kohe alguses neid andmeid kirjutatud beebiraamatusse. Pärast ma küll ei viitsinud seda raamatut täita. Kas sa kellelegi lähedasele sms-i või meili ei saatnud lapse sünni kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Täpne sünniaeg?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.