Esileht Sünnitus Tartu Maarjamõisa sünnitusmaja perepalatid…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tartu Maarjamõisa sünnitusmaja perepalatid…

Postitas:

Sooviks veidi infot nende perepalatite kohta.
Esimese lapse sünnitasin Toomemäel ja siis sai ka võetud perepalat, kui ma ei eksi, siis olid ka toidukorrad hinna sees ja toal polnud ka viga.

Kuidas Maarjamõisas, milline sisustus ja kas toidukorrad on ka hinna sees?
Küsin seepärast, et ööpäeva hind päris krõbe ja kas tasub võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisustus nagu lihtsas hotellis. Kapp, voodi, laud toolid, mähkimislaud, telekas. Söögikorrad hinna sees, ka mehele. Meie jäime küll rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi mehel kõht tühjaks, pidi väljast juurde tooma. Ja esimesel õhtul ta miskipärast süüa ei saanud (lõunast jõudsime palatisse). Muidu palat nagu palat ikka, ei midagi erilist, kuid ise ei kahetse küll võtmist, mehest oli palju abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mida sa perepalatis ostad, on privaatsus, mitte mingi meeletu mugavus vms. Maksad selle eest, et oled vaid oma titaga ja soovi korral tugiisiku/külalistega koos.

Ise pole olnud, aga külastanud olen paar korda. Normaalne kaheinimesevoodi on (mul oli Toomel katkise voodipõhjaga, kus 1 kohas ettevaatamatult istudes oli tagumik sisuliselt vastu maad). Mähkimiseks kapike, vist mingi lauake, paar tooli, WC-du¨¨iruum otse palatis, telekas oli olemas, internet tuli juhtmega seinast, ei mäleta, kas midagi veel. Kui soovite mugavust nautida, siis pigem Elite.

Selles mõttes võibolla tõesti ei tasu ära, et ka üldpalatid on ju Maarjamõisas vaid kahesed. Kui veab ja palatikaaslast suur osa ajast polegi (või on meeldiv palatikaaslane), siis tõesti maksad perepalatis vaid a la teise söögiportsu ja netikaabli eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin Maarjamõisa perepalatis. Midagi halba küll öelda ei saa. Hea oli omaette olla ja oma külalisi vastu võtta ilma kedagi teist segamata. Muidugi saab minna ka haiglatutvustusele, seal võibolla näidatakse palatit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Tartu Maarjamõisa sünnitusmaja perepalatid…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.