Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tasuta fotosessioonid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: tasuta fotosessioonid

Postitas:

Tere

Olen fotograaf Tallinnas ning soovin spetsialiseeruda rasedate ja vastsündinute pildistamisele. Hetkel olen tegemas omale portfooliot. Kas kellelgi oleks huvi tulla minu stuudiosse pildistama? Sessioon oleks tasuta, annan kätte 5-10 digitaalset pilti. Vastutasuks soovin luba piltide kasutamiseks minu Facebook-is, Instagramis ja kodulehel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:47; 18.06 09:00; 18.06 09:22; 19.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen fotograaf Tallinnas ning soovin spetsialiseeruda rasedate ja vastsündinute pildistamisele. Hetkel olen tegemas omale portfooliot. Kas kellelgi oleks huvi tulla minu stuudiosse pildistama? Sessioon oleks tasuta, annan kätte 5-10 digitaalset pilti. Vastutasuks soovin luba piltide kasutamiseks minu Facebook-is, Instagramis ja kodulehel.

Suht kehv pakkumine, peab tunnistama. Avalikult fb-sse!! istagrammi ja kellegi isiklikku portofooliasse ja ainult 5-10 fotot?! Ei viitsi isegi mõelda selle peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 23:08; 19.06 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen fotograaf Tallinnas ning soovin spetsialiseeruda rasedate ja vastsündinute pildistamisele. Hetkel olen tegemas omale portfooliot. Kas kellelgi oleks huvi tulla minu stuudiosse pildistama? Sessioon oleks tasuta, annan kätte 5-10 digitaalset pilti. Vastutasuks soovin luba piltide kasutamiseks minu Facebook-is, Instagramis ja kodulehel.

Suht kehv pakkumine, peab tunnistama. Avalikult fb-sse!! istagrammi ja kellegi isiklikku portofooliasse ja ainult 5-10 fotot?! Ei viitsi isegi mõelda selle peale.

Ma üritan ära põhjendada, miks selline pakkumine.
1. Võimalik, et häid kaadreid tuleb rohkem. Viimane sessioon sujus hästi ja saatsin kliendile 12 pilti.Lihtsalt 5tk on need, mis ma garanteerin. Aga üldjuhul tuleb ikka rohkem. Siiamaani pole keegi 5 pilti saanud. Ikka rohkem.
2. Ma ei pruugi neid kõiki pilte oma portfooliosse panna. Võibolla panen ainult ühe, kõige parema. Aga klient saab siiski omale mälestuseks rohkem.
3. Ja kas see nüüd nii vähe ongi? näiteks 8-st pildist saaks 4 erinevat setti (erinev riietus, taust, poos, üksi, lähedasega koos jms). Näiteks ootuse sessiooni ajal saaks kasutada erinevaid kleite, mis mul stuudios olemas. Soovi korral saab pilti laste ja/või abikaasaga.
4. Prof.sessioonid maksavad üldjuhul 200 eurot ja peale ja kätte antakse 20-25 pilti. Seega arvan, et saada mälestuseks 5-10 pilti isegi mitte sümboolse tasu eest, vaid täiesti tasuta, pole sugugi nii kehv pakkumine.
5. Vahel võtab foto töötlemisel beebinaha korda tegemine kaua aega ja kogu pildi töötlus üle poole tunni. Piltide järeltöötlus on suur töö ja kui mul on mitu klienti ja nad kõik peaksid tasuta saama 25 pilti, tähendaks see minu jaoks tohutut ajakulu. Hetkel polegi ju eesmärk tasuta täisteenust pakkuda. Mina harjutan kätt ja saan kasutada neid pilte portfoolios ja vastutasuks saab klient need pildid omale.
6. Mina pakun omalt poolt hubast stuudiot, rekvisiite ja riietust nii ootuse kui ka vastsuündinu pildistamiseks.

Aga eks inimesed ongi erinevad, mis sobib ühele, ei sobi teisel. See on lihtsalt minu pakkumine neile, kellele selline variant sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:47; 18.06 09:00; 18.06 09:22; 19.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pildistad ainult stuudios, või käid ka klientidel kodus? Kus kandis stuudio asub? Kas saaks näha portfooliot ja näiteid sinu käekirjast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pildistad ainult stuudios, või käid ka klientidel kodus? Kus kandis stuudio asub? Kas saaks näha portfooliot ja näiteid sinu käekirjast?

Eelnevalt olen kodudes käinud ka, aga enam mitte. Nüüd pildistan oma stuudios. Sest tunnen keskkonda, tean milline valgus mul on jne. Ja see asjade kodudesse tassimine polnud just kõige mõnusam tegevus 🙂 Teen välisessioone looduses Tallinna lähiümbruses. Stuudio ise aga asub Kalamajas. Kui on huvi kirjuta mulle stuudiohetk@gmail.com ja saame edasi täpsemalt rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:47; 18.06 09:00; 18.06 09:22; 19.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
kui suure rasedusega rasedaid te soovite pildistad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen fotograaf Tallinnas ning soovin spetsialiseeruda rasedate ja vastsündinute pildistamisele. Hetkel olen tegemas omale portfooliot. Kas kellelgi oleks huvi tulla minu stuudiosse pildistama? Sessioon oleks tasuta, annan kätte 5-10 digitaalset pilti. Vastutasuks soovin luba piltide kasutamiseks minu Facebook-is, Instagramis ja kodulehel.

Suht kehv pakkumine, peab tunnistama. Avalikult fb-sse!! istagrammi ja kellegi isiklikku portofooliasse ja ainult 5-10 fotot?! Ei viitsi isegi mõelda selle peale.

Tead ikka, et muidu fotograafi juurde minnes maksad teenuse eest täishinda ning tal on samuti täielik õigus neid pilte kasutada nii kuis süda lustib. Pildid on kunstniku omand (st fotograafi), mitte modelli.

/Tegutsev fotograaf, kel on aastate jooksul selleteemalisi vaidlusi ette tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 22:25; 19.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
kui suure rasedusega rasedaid te soovite pildistad?

Üldjuhul on see aeg 30-36 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:47; 18.06 09:00; 18.06 09:22; 19.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muideks Tartus on väga hea pere fotograaf, kus sa ei maksa mingit sessiooni hinda, vaid valid ise pärast nii palju pilte kui süda lustib ja nende eest maksadki!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 23:08; 19.06 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen fotograaf Tallinnas ning soovin spetsialiseeruda rasedate ja vastsündinute pildistamisele. Hetkel olen tegemas omale portfooliot. Kas kellelgi oleks huvi tulla minu stuudiosse pildistama? Sessioon oleks tasuta, annan kätte 5-10 digitaalset pilti. Vastutasuks soovin luba piltide kasutamiseks minu Facebook-is, Instagramis ja kodulehel.

Suht kehv pakkumine, peab tunnistama. Avalikult fb-sse!! istagrammi ja kellegi isiklikku portofooliasse ja ainult 5-10 fotot?! Ei viitsi isegi mõelda selle peale.

Tead ikka, et muidu fotograafi juurde minnes maksad teenuse eest täishinda ning tal on samuti täielik õigus neid pilte kasutada nii kuis süda lustib. Pildid on kunstniku omand (st fotograafi), mitte modelli.

/Tegutsev fotograaf, kel on aastate jooksul selleteemalisi vaidlusi ette tulnud.

Mina näiteks ei lähekski sellise forograafi juurde, kellega ei sõlmit enne kirjalikku kokkulepet, et pilte ei avalikustata fotograafi poolt(v.a kui ise olen nõus). Paljude heade (ja tuntud) juures saab ka nii. Seega räägi enda eest.
Vastsündinutega on jah teine teema. Enamustel ikka kirjas, et võivad neid avalikustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen fotograaf Tallinnas ning soovin spetsialiseeruda rasedate ja vastsündinute pildistamisele. Hetkel olen tegemas omale portfooliot. Kas kellelgi oleks huvi tulla minu stuudiosse pildistama? Sessioon oleks tasuta, annan kätte 5-10 digitaalset pilti. Vastutasuks soovin luba piltide kasutamiseks minu Facebook-is, Instagramis ja kodulehel.

Suht kehv pakkumine, peab tunnistama. Avalikult fb-sse!! istagrammi ja kellegi isiklikku portofooliasse ja ainult 5-10 fotot?! Ei viitsi isegi mõelda selle peale.

Tead ikka, et muidu fotograafi juurde minnes maksad teenuse eest täishinda ning tal on samuti täielik õigus neid pilte kasutada nii kuis süda lustib. Pildid on kunstniku omand (st fotograafi), mitte modelli.

/Tegutsev fotograaf, kel on aastate jooksul selleteemalisi vaidlusi ette tulnud.

Mina näiteks ei lähekski sellise forograafi juurde, kellega ei sõlmit enne kirjalikku kokkulepet, et pilte ei avalikustata fotograafi poolt(v.a kui ise olen nõus). Paljude heade (ja tuntud) juures saab ka nii. Seega räägi enda eest.
Vastsündinutega on jah teine teema. Enamustel ikka kirjas, et võivad neid avalikustada.

“Paljude juures” on siinkohal küll ilmne liialdus. Olen väga hästi kursis, kelle juures saab ning mis tingimustel, sellest on fotograafide seas palju juttu olnud. Need on üksikud fotograafid ning nende juures ei käida peresid või lapsi pildistamas – see pole nende ala. Lisaks kaasnevad selle lepinguga teatud “agad”, mis pole mitte alati kliendile meelepärased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 22:25; 19.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tasuta fotosessioonid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.