Esileht Ilu ja tervis Tasuta lõikused!! VÄGA KIIRE

Teema: Tasuta lõikused!! VÄGA KIIRE

Otsin kolme juukselõikus modelli Tigi klassikalisele koolitusele. Koolitus toimub 25-26. aprill Tallinnas. Lõikused on TASUTA!!

Lõikused:
25.04 kell 15.00 Graduated Layers – See lühike lõikus loob naiseliku pehmuse, samas kujundavad järgud sisemise vormi ja tekstuuri. Modelliks sobib lühikeste juustega (poisipeaga) modell.
26.04 kell 11.45 Graduated Bob – Lõikus langeb eest nagu klassikaline bob, kuid järgud kuklal ja alumises kihis loovad tiheduse ja liikuvuse. Modelliks sobib õlgadeni juustega modell.
26.04 kell 15.00 Classic Graduation – Lõikuse ümar vorm loob pealmisele osale ühepikkuse ilme. Nooruslik, silmatorkav ja enesekindlust rõhutav lõikus. Modelliks sobib õlgadest lühemate juustega muutusteks avatud modell.

Huvi korral ja info saamiseks kirjutada mulle.

Esileht Ilu ja tervis Tasuta lõikused!! VÄGA KIIRE