Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 112 )

Teema: Teie elu parim reis

Postitas:

Kõik Pariisi ja Londoni reisid on olnud toredad.
Jõulueelne Viin.
Austria suusakülad.
Santorini
Bali
Singapur

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh ma loen neid reise ja kus tahaks teist mõne omale koju vedada ja siis tee ja koogi kõrvale reisilugusid-soovitusi kuulata.

Olen käinud veidi igas maailmajaos, veel ootel Lähis-Ida ja Aafrika. Ja tahtsin toppi automaatselt kirjutada kaugemad paigad, aga tegelikult on parimad reisid olnud need, kus parim seltskond.

1. Lapimaa – emaga koolilõpul, me oleme nii üks reisisoovides, nagu oleks kaks mind kaasas;
2. Peruu – abikaasaga, oma parima sõbra ja reisikaaslasega;
2. Horvaatia – sõpradega.

Neid sihtkohti võin soovitada, kui väga huvipakkuvaid, ilusa looduse ja sõbraliku rahvaga kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.-4. Kuuba, Uus-Meremaa, Malaisia, Vietnam (ei ole pingerida)

kõige kehvemad mälestused on Taist. Egiptuses ei ole käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Pariis
2. Iirimaa
3. Itaalia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teravmäed, keset talve. (Ei, ma ei ole ekstreemsportlane, puudub ja puudus sel hetkel spetsiaalne Arktika-riietus. Tavaliste talveriietega.) Rendi koerad või skuuter ja mine mägedesse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Parimad:
1. Pariis
2. Kopenhaagen ja Egeskovi loss
3. Rootsi

Halvimad:

1. Soome, Soome ja veel kord Soome
2. Norra
3. Läti

Mul nt hakkab juba Soome laevas sees keerama, kui sinna jälle töö tõttu pean minema – lihtsalt ei salli neid inimesi. Ainult venelased käivad veel rohkem närvidele. Ka 90. aastate alguses on soomlastest vaid halvad mälestused. Sõitsid sõpruskooliga meile kohale ja asusid vaid prügikaste ja tühje lette pildistama. Ega nad praegugi meisse paremini ei suhtu.

[/tsitaat]

Vaeseke vaheta töökoht, muidu saad veel haiguse kylge!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Jaapan
2. Norra
3. Horvaatia ja Itaalia (ei oska kumbagi rohkem valida)
Ahjaa Ungari on ka väga mõnus maa reisimiseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.Esimene ja teine valisreis-m6lemad Soome.
2. Puerto Rico
3. Pariis

Ei meeldinud Peterburg, Amsterdam-r@pane ja Kansas City.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu topis pole veel Sri Lanka’t üle suudetud trumbata. Sardiinia (Itaalia) kusagil kannul.

Samas nö matkamiseks (telk või kämpa) on esikohal Norra.

Bangkokki aga ei tahaks iialgi tagasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nepaal. Matk Annapurna kandi mägedes, kümmekond aastat tagasi. Turiste oli sealkandis veel vähe ja nii nägi ehedat külaelu, lisaks muidugi mäed. Mina ja Dhaulagiri kõrvuti, uskumatu!

Olen Nepaalis pärast ka käinud, aga esimese korra emotsiooni ei ole saanud (ega oodanudki).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 18:54; 10.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim? Mille alusel? Mõttetu teema. Et kes teise trumpab üle eksootilisema, kaugema, erilisema sihtkohaga, see ongi parim??? Ja kes käinud vaid Soomes ja Egiptuses, see on vaene, vähese silmaringiga ja halvim? Idiootsus lausa. Minu parim reis on ilmselt seikluslik noorusreis Peterburi. Siis väikeste lastega Türki, kus kõik hinnas hotell lubas lõõgastuda ja oli selles mõttes parim. Hiljem tulid ka muud ja eksootilisemad reisid, aga seda indu ja vaimustust, mis kunagi, enam ei olegi. Reisid lähevad järjest vingemaks, kaugemaks ja paremaks, aga õhinat on järjest vähem…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läti
Rootsi
Soome

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ahvenamaa
2. Berliin
3. India

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on umbes 20 000 perekonda, kes reisivad üsna piiramatult või teevad seda väga tihti tihti.

Iga norrakas kulutab pereliikme kohta keskmiselt 500€ reisimiseks.
Üle poolte ameeriklastest pole riigist välja reisinud.

Ja totaalne põhjakiht eestlased, neist reisivad vaid 4,5 %

Enda unustamtu lemmik on Mehhiko, meeldis tasuta seks ilusa naisega.
Eesti naised võiks siin õppust võtta!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisi teeb parimaks ikkagi midagi muud kui sihtkoht. Mul on näiteks olnud üks nii parimatest kui ka kehvematest reisidest Tšehhi. Samuti olen leidnud kohtades, mis mulle üldse ei meeldinud (Amsterdam) pärast mitmekordset käimist, selle “miski”, mis Amsterdami minu jaoks meeldivaks tegi.
Parimad kohad:
* Tšehhi 🙂
* Šveits
* Itaalia
Linnadest: Viin.

Tagasi ei igatse: Tšiili, Bulgaaria.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimat on raske määrata, sest iga reis on väga mitmetahuline. Olen ka vast keskmisest enam reisinud ja enamik kohti on olnud sellised, kuhu tahaks veel tagasi minna. Samas võib üks ja sama sihtkoht erinevate inimeste jaoks väga erinevana tunduda. Ma käin palju tööreisidel ja alati kasutan maksimaalselt ära nappe vabu tunnikesi, et ringi vaadata, avastada, elamusi koguda ja pildistada. Kolleegid on pärast minu pilte vaadates imestanud, et kuidas mina, kes ma ju kogu aeg nendega koos olin, selliseid kohti ja asju nägin ja miks nemad ei näinud.
Aga mingisugune top-list siis ka minu jaoks:
Reis, mis kõige enam hinge läks: Keenia (tööreis paari puhkusepäevaga)
Reis, mille kohta enam ei usugi, et see muinasjutt polnud: Kirde-Austraalia ja Singapur
Reis, mille jooksul sai lühidalt viibitud paljudes kohtades, millest igaühte tahaks vähemalt nädalaks tagasi minna: USA lääneosa (California, Arizona)
Reis, kuhu läksin väga skeptiliselt ja mis mind positiivselt üllatas: Tenerife
Ja kindlasti lisaks siia lõppu veel Briti saared: Inglismaa rannikud (eriti lõunas), Iirimaa, Šotimaa – kohad, kuhu tahaks ikka ja jälle tagasi minna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 13:22; 31.08 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Seišellid
2. Hawaii
3. Island

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna Prantsusmaa ja Tai (lemmik suurlinn Bangkok)
London
USA – Florida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endast hakkab nii hale, kui seda teemat loen. Inimesed käivad Iraanis, Amazonase ääres ja jumal teab, kus. Ma olen TÜ lõpetanud, töötan iga päev nagu ogar töökohal, mille konkursi võitsin 62 teise kandidaadi ees ja mul ei jätku palgast isegi arvete maksmiseks. Oh, jah.
Elu parim reis oli Inglismaale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 18:20; 22.07 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu TOP:
1. Portugal
2.Holland
3.Egiptus

Konkurentsitult kõige halvem reis on olnud Taisse. Tai on riik, mis müüb ennast seksturismiga ja perel ei ole seal midagi teha, kõik need ladyboyd ja Euroopast kohale lennanud salapervode hulgad ajab lihtsalt südame pahaks. Egiptuses suhtuti väga hästi lastesse, me muidugi olime suhteliselt suletud linnas- El Gounas ja võib-olla oleks päris Egiptus ka olnud halb kogemus, aga El Gouna oli puhas, kaupmehed ei olnud eriti agressiivsed jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Costa-Rica
Pattaya
Barcelona
Pariis

Kõige vähem meeldis: USA (Florida, New York)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Bologna
2. Sopot
3. Dublin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raske toppi määrata, k6ik on omamoodi super-reisid olnud, no proovin:

1. Kuuba
2. Doonaul kruiis (Viin, Budapest, Bratislava)
3. Holland aprillis – tulbid, Keukenhof, Amsterdam
4. Island detsembris
5. Malta
6. Lissabon
7. Prantsusmaa Burgund
jnejnejne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endast hakkab nii hale, kui seda teemat loen. Inimesed käivad Iraanis, Amazonase ääres ja jumal teab, kus. Ma olen TÜ lõpetanud, töötan iga päev nagu ogar töökohal, mille konkursi võitsin 62 teise kandidaadi ees ja mul ei jätku palgast isegi arvete maksmiseks. Oh, jah.
Elu parim reis oli Inglismaale.

miks sa üldse kandideerisid nii madala palgaga kohale? võitsidki sellepärast, et olid kõige madalama palgaga nõus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kariibimere saared, hollandi antillid (St. Lucia, Martinique, Curacao)
2. USA v.a. NYC mis jättis liiga kreisi ja ülerahvastatud mulje
3. Vietnam (lõuna osa, põhjas pole käinud)
4. Mauritius
5. Kanaari saared (Tenerife, Gran Canaria)
6. Türgi
7. šveits
8. Holland (eriti tulbi ja nartsissipõllud)
9. Prantsusmaa
10. Bulgaaria (roosi ja päevalillepõllud suvel)

Mõneski kohas veel käidud ja asju nähtud aga ei jätnud nii suurt muljet. Harrastan rohkem loodusturismi kui päevitamist või shopingut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endast hakkab nii hale, kui seda teemat loen. Inimesed käivad Iraanis, Amazonase ääres ja jumal teab, kus. Ma olen TÜ lõpetanud, töötan iga päev nagu ogar töökohal, mille konkursi võitsin 62 teise kandidaadi ees ja mul ei jätku palgast isegi arvete maksmiseks. Oh, jah.
Elu parim reis oli Inglismaale.

miks sa üldse kandideerisid nii madala palgaga kohale? võitsidki sellepärast, et olid kõige madalama palgaga nõus?

Sest kolisin teise linna, tööd oli vaja ja mujale ei õnnestunud saada. Palk oli kindel number, kõik oleksid sellega nõus olnud, kes kandideerisid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 18:20; 22.07 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõik need Egiptuse vihkajad ikka on käinud püramiidides, Seti hauakambris, Karnaki ja Luxori templites? Või arvavad vaid oma hotelli territooriumi ja pealetükkivate kaupmeeste põhjal, et Egiptus ei meeldi? kuidas saab selline kõrgkultuur kedagi külmaks jätta? Iseasi on see, kes seal praegu elavad, aga KOHT kui selline, kus elas kunagine kõrgtsivilisatsioon, millest on suurepärased jäljed jäänud tänapäevani!
Minu kõige-kõige on küll Egiptus, ja ma ei mõtle siin rannahotelle, kus olen ka lastega korduvalt puhanud, vaid justnimelt seda ajalugu ja kunagist kultuuri. Järgneb
2. Kreeka ja siis tuleb tükk tühja maad. Machu Picchus ma käinud ei ole:( Ega veel ka Angkor Watis…
See, kus on olnud hea söök, ilus loodus, meeldivad inimesed või võrratud dzhunglihääled, see on hoopis teine asi ja selle järgi ma reise ei prioritiseeri.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Reisi õnnestumine ja headus ei sõltu ju mitte sihtkohast vaid organiseerimisest ning seltskonnast. Ka Keilasse ja Paidesse võib reis olla suur elamus ning Uus-Meremaa reis suur pettumus. Samuti sõltub, milline on reisija ootus. Kui mindi päikesesse lebotama kuid kohale jõudes selgub, et tuleb hoopis seljakotiga ringi matkata, siis on pettumus suur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Reisi õnnestumine ja headus ei sõltu ju mitte sihtkohast vaid organiseerimisest ning seltskonnast. Ka Keilasse ja Paidesse võib reis olla suur elamus ning Uus-Meremaa reis suur pettumus. Samuti sõltub, milline on reisija ootus. Kui mindi päikesesse lebotama kuid kohale jõudes selgub, et tuleb hoopis seljakotiga ringi matkata, siis on pettumus suur.

Just, käisin nõukaajal Peterburis (ok, Leningrad sel ajal), bussijuhiks oli endine leningradlane ja ta sõitis seal ringi nii, et nägime imelisi vaateid. Hiljem olen veel paar korda käinud ja nagu ei olekski sama linn.

Tänapäevastest reisidest meeldis enim Šveits.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 16:01; 02.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Reisi õnnestumine ja headus ei sõltu ju mitte sihtkohast vaid organiseerimisest ning seltskonnast. Ka Keilasse ja Paidesse võib reis olla suur elamus ning Uus-Meremaa reis suur pettumus. Samuti sõltub, milline on reisija ootus. Kui mindi päikesesse lebotama kuid kohale jõudes selgub, et tuleb hoopis seljakotiga ringi matkata, siis on pettumus suur.

Justjust. Kaks kägu on järjest öelnud, et New York City oli pettumus. Mulle aga hullult meeldis. Kohalikud sõbrad viisid viisid meid oma lemmik-klubidesse ja kõrtsidesse ja pidudele, käisin Central Parkis jooksmas ja mitmes rannas ja no täiega äge linn on.

Egiptussesse ma selles elus ilmselt ei jõua 🙁 Kui just keegi sinna kiiresti mingit kõrget mäge ei ehita, kus matkata saaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 18:54; 10.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 112 )


Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.