Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

Näitan 22 postitust - vahemik 91 kuni 112 (kokku 112 )

Teema: Teie elu parim reis

Postitas:

Olen kahes kohas ainult käinud. Sel ajal, kui Inglismaal käisime, oli see meie jaoks eriline. Tagantjärgi ei olnud midagi uut ja vägevat.Reis oli küll hea, käisime jalgsi ringi igal pool ja avastasime linna. Viimane sihtkoht oli Norra ja vot see on alles ilus riik! Autoga sõitsime sinna kuhu tahtsime ja vaatasime mida tahtsime, eriline mälestus ja külastus terveks eluks. Plaanime kindlasi uuesti minna. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda unustamtu lemmik on Mehhiko, meeldis tasuta seks ilusa naisega.
Eesti naised võiks siin õppust võtta!

Mis osas, siin ükski ilus naine sinuga tasuta magada ei taha või? Äkki on endas viga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Norra (meeldis nii väga, et kolisin sinna)
2. Bulgaaria (nädal aega sõitsin perega mööda musta mere rannikut. Meeldisid väga paigad väljaspool kuurorte ja söögid)
3. Gran Canaria (väga hea kliima. Korduvalt käinud. Väga hea koht lastega reisimiseks)

Üldiselt olen reisinud ainult Euroopa piires ja olen piiratud silmaringiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jamaica
Kambodza
Tai

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Svaneetia (Gruusia) – lisaks keskkonnale lisasid vürtsi ka pisikesed äpardused. Nt normaalsema kaardi mägede läbimiseks saime alles Tbilisist ja seda ka ainult tänu juhuslikule rongis tutvutud endisele matkajale + see, et gaasi ei saanudki kusagilt ning süüa pidi tegema lõkke peal, mitte priimusega nagu planeeritud oli
2. Montenegro (jalgratastega)
3. Hiina

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tansaania
Vietnam
Filipiinid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parimad nn reisiseiklused:
1. Uganda
2. Keenia
Imeline loodus ja toredad inimesed.
Mõlemad Aafrika-reisid olid mul tegelikult tööreisid ja neile lisas palju juurde see, et oli palju kontakte kohalikega – st mitte nendega, kelle jaoks valge inimene on kahel jalal kõndiv rahakott (paraku neid leidub ka), vaid kellega saabki elust ja maailma asjadest rääkida nii nagu ikka sõpradga. Eriti just Uganda läks mulle kuidagi erilisel kombel hinge – kui sellele mõtlen, siis hakkab kuidagi nii kripeldama, et istuks hommepäev lennukisse ja lendaks sinna.

Parimad perereisid on aga olnud:
1. Austraalia – põhja Queensland (Cairns ja selle ümbrus, suur Vallrahu)
2. Suur USA lääneranniku ringreis
3. Kataloonia – Costa Brava rannik ja väikesed linnad ja külad seal lähedal sisemaal.
4. Prantsuse Vahemere-rannik ja Liguuria piirkond Itaalias
5. Sloveenia
6. Tenerife (saar on palju mitmekesisem ja huvitavam kui reklaampiltidelt paista võib)

Kindlasti tahaks tagasi minna ka Sardiiniasse – käisin seal küll tööreisil, aga saar jättis väga imelise mulje ning järgmine kord läheks sinna perega.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 13:22; 31.08 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et see kõlab klišeena aga kui aus olla, siis Tai ja kui veel ausam olla siis puhas paketikas ehk https://www.novatours.ee/puhkusereisid/tai tüüpi. Aga sellest klišeelikkusest hoolimata oli see lihtsalt nii mõnus. Uskumatult eksootiline loodus, võimalus niisama olla ja mitte millegi pärast muretseda. Lihtsalt olla ja puhata. Kahjuks sedavõrd kaugele ei ole enam olnud võimalust minna aga see kogemus jääb minuga elu lõpuni.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parimad nn reisiseiklused:
1. Uganda
2. Keenia
Imeline loodus ja toredad inimesed.
Mõlemad Aafrika-reisid olid mul tegelikult tööreisid

Mis alal küll selline töö toimub?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 16:01; 02.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itaalia,Prantsusmaa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parimad nn reisiseiklused:

1. Uganda

2. Keenia

Imeline loodus ja toredad inimesed.

Mõlemad Aafrika-reisid olid mul tegelikult tööreisid

Mis alal küll selline töö toimub?

Jah, mis alal?
Mul endal viib ka töö paljudesse maailma nurkadesse. Kus siis käidud?
Usa, Kanada, Mehhiko, Dominikaani, Kolumbia, Brasiilia, Tšiili, Soome, Rootsi, Norra, Poola, Belgia, Saksamaa, Taani, Prantsusmaa, Venemaa, Hiina, India, L-Korea. Seda siis tööga seoses.
Perega käidud veel Läti, Leedu, Slovakkia, Horvaatia.
Ja keelte oskamine teeb elu reisidel lihtsamaks. Hiina ja India on sellised kohad, kus väljaspool mugavustsooni kehtib vaid kogalik keel. Venemaal saan venekeelega hakkama, kuigi paljud (haritud) noored oskavad ka inglise keelt. A no Venemaa suur riik ja äärmuslikud käärid on ka väga laiad. Nii nagu Hiinaski. Ja kui L-Ameerika sihikul ning hispaania keel suus, siis on adjad kohapeal hulka lihtsamad. Isegi Brasiilias, kus teadupärast on portugali keel, v õigemini selle järglane. Kuid hispaania keelega oled sealgi juba poolel teel.
Ja no omaette rubriik on, et kus oled kohanud eestlast? No ikka on kohatud. Kuid eredamalt jäävad meelde nö halvamaigulised kohtumised. Sao Paulo lennujaamas kaks eesti meest, u 50+, lõbusalt tongis, kõva juttu saatel märjukest libistamas. Kommenteerisid nende lähedal istuvaid naisi. Ma siis peale mõningast nende mahlast juttu teatasin neile, et siin lennujaamas on veel inimesi, kes nende jutust aru saavad. Tüübid olid vähemalt kuni oma lennuni suht tasa. Mina läksin Frankfurdi lennule ja neid mehi ma rohkem ei näinud.
Siin leiaks neid reisilugusid küllagi, kuid see siin pole vist õige koht.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Suurbritannia 1x
2. Rootsi 2x
3. Soome 2x
Ja Läti. 4x
Rohkem polegi kuskil välismaal käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tansaania
Uus-Meremaa
Kreeka saared

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.09 21:45; 29.10 10:58; 03.02 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parimad nn reisiseiklused:

1. Uganda

2. Keenia

Imeline loodus ja toredad inimesed.

Mõlemad Aafrika-reisid olid mul tegelikult tööreisid

Mis alal küll selline töö toimub?

Neid projekte, kus arengumaid aidatakse ühes või teises valdkonnas, on ju palju? Meilt on käidud näiteks kalavarude majandamist õpetamas (küll mitte ma ise).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jamaica

Kambodza

Tai

Mind huvitab, kas Jamaica oli nö ohtlik? Julgesite õhtuti ringi käia?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 08:36; 21.06 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ungari – Budapest ja selle ümbrus. See oli mu elu esimene välisreis 26 aastat tagasi, käisime kooriga konkursil. Jättis nii kustumatu mulje. Aga olen seal veel hiljem kolm korda (seekond Balatoni ääres) lastelaagreid teinud (see oli ka ammu tegelikult, umbes 20 aastat tagasi). Iga kord jäi kuidagi kustumatu mälestus. See sume soojus, loodus, toit jne.

2. Türgi. Olen kaks korda käinud ja on VÄGA meeldinud. Ma ei tea, miks.
Pole käinud turistikatel, vaid ka esimesel korral väga noorena esinemas Ankaras + korraldatud ekskursioonid korraldajate poolt; ja teisel korral kakskümmend aastat hiljem tööasjus hoopis teises riigi otsas ülikooli internaadis, korraga 10-14 päeva. Midagi on lihtsalt selles ôhus, kultuuris, toidus, muusikas, midagi tabamatut.

3. Aruba. Inimesed, meri, muusika, naeratused.. Elada ei tahaks, liiga palav, aga hommikuti ja ôhtuti ja öösel on super…

4. Soome. Esimesed reisid sinna, kohalike siiras külalislahkus, elamine maal järve ääres. Kustumatu mälestus. Praegu elangi Soomes tegelikult. Ikka nagu teine kodu, omane.

5. Armeenia. Inimesed, kultuur.

6. Austria. Nii maapiirkonnad kui Viin.

7. Hispaania.

8. USA Illinois maapiirkonnas veedetud suvi.
9. Norra. Loodus meeldib ja muidu ka.
10. Taani inimesed.
11. Rootsi loodus.
12. London meeldib väga.
13. šotimaa- Edinburgh.
14. Venemaa- Moskva. Peterburg.

muud riigid pole nii suurt muljet jätnud, pole väga kaugele reisida veel saanud, unistan ka Taist ja Egiptusest, Mehhikost, Kanadast ja Kuubast ja Kreekast ja missealkôikveelongi:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Ungari – Budapest ja selle ümbrus. See oli mu elu esimene välisreis 26 aastat tagasi, käisime kooriga konkursil. Jättis nii kustumatu mulje. Aga olen seal veel hiljem kolm korda (seekond Balatoni ääres) lastelaagreid teinud (see oli ka ammu tegelikult, umbes 20 aastat tagasi). Iga kord jäi kuidagi kustumatu mälestus. See sume soojus, loodus, toit jne.

2. Türgi. Olen kaks korda käinud ja on VÄGA meeldinud. Ma ei tea, miks.

Pole käinud turistikatel, vaid ka esimesel korral väga noorena esinemas Ankaras + korraldatud ekskursioonid korraldajate poolt; ja teisel korral kakskümmend aastat hiljem tööasjus hoopis teises riigi otsas ülikooli internaadis, korraga 10-14 päeva. Midagi on lihtsalt selles ôhus, kultuuris, toidus, muusikas, midagi tabamatut.

3. Aruba. Inimesed, meri, muusika, naeratused.. Elada ei tahaks, liiga palav, aga hommikuti ja ôhtuti ja öösel on super…

4. Soome. Esimesed reisid sinna, kohalike siiras külalislahkus, elamine maal järve ääres. Kustumatu mälestus. Praegu elangi Soomes tegelikult. Ikka nagu teine kodu, omane.

5. Armeenia. Inimesed, kultuur.

6. Austria. Nii maapiirkonnad kui Viin.

7. Hispaania.

8. USA Illinois maapiirkonnas veedetud suvi.

9. Norra. Loodus meeldib ja muidu ka.

10. Taani inimesed.

11. Rootsi loodus.

12. London meeldib väga.

13. šotimaa- Edinburgh.

14. Venemaa- Moskva. Peterburg.

muud riigid pole nii suurt muljet jätnud, pole väga kaugele reisida veel saanud, unistan ka Taist ja Egiptusest, Mehhikost, Kanadast ja Kuubast ja Kreekast ja missealkôikveelongi:)

Peterburis käinud, nagu ma aru saan. Kas on mõtekas osta Peterhofi piletid ette või pääseb lihtsalt sinna sisse ilma mingi järjekorrata? See on ju suur ala seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 08:36; 21.06 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et keegi pole Kuubat maininud.

Kuubal on imeilus rikkumata loodus, kôik muu on nagu kolmas maailm, äsja seal pikalt viibinuna võin öelda, et Kuubal on oma võlu, aga Kuuba areng peatus 60 aastat tagasi ja seda on igal sammul tunda, kahjuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetke seisuga meeldivad rohkem kohad mis jäävad kodu lähedale:
Soome järved ja mökkid kaljude ja metsade vahel
Gotland
Ruhnu

Ei paku pinget:
Kreeka, suurlinnad nagu London, Pariis, Barcelona

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et keegi pole Kuubat maininud.

Kuubal on imeilus rikkumata loodus, kôik muu on nagu kolmas maailm, äsja seal pikalt viibinuna võin öelda, et Kuubal on oma võlu, aga Kuuba areng peatus 60 aastat tagasi ja seda on igal sammul tunda, kahjuks.

Paljud just sellel põhjusel sinna reisivad, et areng peatus väga ammu. Viimastel aastatel öeldakse ka, et tuleb kiiresti Kuubal ära käia, ennem kui muu maailma areng kohale jõuab. 🙂

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:19; 07.10 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim reis oli mõned aastad tagasi abikaasa ja lastega Küprosel. (Ise veel kartsin, et mis puhkus see nii 5-6 aastastega on..aga nii mõnus oli.)
Hotelliks oli Atlantica Mare Village Ayia Napa. Kuna me pole varem kogu perega reisil käinud, broneerisime All Inclusive teenuse.
Hotell ise oli selline armas küla. Elada sai kas majakestes või korterites. Iga majakese (tavaliselt selline 3 majaga ridaelamu) ja korterielamu juures oli oma bassein. Seega meil oli oma bassein..hea ja rahulik. Lapsed hüplesid vees ja meie mehega nautisime kokteile (alkoholivabasid siis). Külast polnud vaja välja minnagi – seal oli ka pood ja erinevad restoranid. Lastele oli õhtuti disko. Söök oli imehea.

See on vist ainus reis elus, kus kõigega 100% rahul olin.

Ainus mille üle kurta oli see neetud Air Baltic..pole veel nii ebamugavalt lennanud 😀

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Top3
1) Keenia – nii teine keskond ja kultuuriruum
2) Mehhiko – imeline loodus
3) Bali – imeline loodus ja imelised inimesed

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:19; 07.10 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 91 kuni 112 (kokku 112 )


Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.