Esileht Ilu ja tervis Teie kõige parem juuksehooldustoode

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Teie kõige parem juuksehooldustoode

Postitas:

Mis on olnud teie kõige parem juuksehooldustoode, millel tõesti on olnud selline mõju, nagu ootasite. Olen juuksed pikaks kasvatanud ja mõtlen, et vaja poputada ja toita neid. Eriti ootan vastust neilt, kellel õrn loomulik lokk ja kerged-lendlevad juuksed. Mul on juuksed muidu kuivad, aga peanaha juurest muutuvad ikka kiirelt rasvaseks. Pead pean pesema ülepäeva, vahest isegi iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerastase tooted on kõik olnud vau-efektiga. tellin Inglismaalt, on odavam. aga pead tõesti leidma enda juuksetüübile sobiva.
mul on lokkis, värvitud ja saavad kõvasti vatti (triigin). ideaalselt sobib
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Nutritive-Bain-Satin-2-250ml
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Nutritive-Lait-Vital-200ml
+ õli
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-ELIXIR-ULTIME-Versatile-Beautifying-Oil-125ml
olen kasutanud viimane aasta ja juuksed on muutunud silmnähtavalt paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kookosõli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kasutan hetkel Goldwelli Dual Senses värvitud juuste shampooni ja nende green line palsamit.
Pähejäetava palsamina on parim Swartzkopfi BC Q10.

Pead pesen 5-6 päeva järel. Marketitoodetega pesin poole tihedamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsentaampullid ja kord kuus tehtav juuksemask – muna, mesi ja oliiviõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tõesti igale oma, sest mulle jälle kerastase tooted ei sobi…või ei meeldi.
Tellin välismaalt Redken tooteid. Sobivad just minu juustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ducray Extra Doux ¨ampoon ja Dermosili Argaania talvine juuksehoolduspalsam. Pesen juukseid yks kord nädalas, sest need ei lähe enam nii ruttu rasvaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama probleem või pigem nüüd saab öelda, et oli. Otsad olid kuivad ja pealt läksid rasvaseks. See oli kohutav aga avastasin need tooted http://www.mylook.ee/macadamia ja see on ime, mis juustega juhtunud on. Saan olla vajadusel ka neljanda päeva juukseid pesemata. Need on küll kallid aga need on tõesti head. Stockmanis on neid tooteid veel rohkem, kui antud netileheküljel. Mina kasutan siit hetkel seda Macadamia Moisturizing Rinse ja Macadamia Rejuvenating Shampooni ja juuste otstele Healing Oil Treatmenti. Olin alguses skeptiline nende toodete vastu, et need on ju õlid kui sellised, mis teevad juuksed õliseks. Aga tulemus on hoopis vastupidine ja see on suurepärane. Soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobib ka Kerastase väga. Aga see Macadamia oli puhas jura ja pettumus nii suure promo peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on parim L’Occitane kreemjas juuksemask, kasutan seda palsami asemel.
Praegu on see
http://cdn.feelunique.com/img/products/L_Occitane_Repairing_Mask_for_Dry___Damaged_Hair_21271937653.jpg
Enne oli see
http://thehut.pantherssl.com/productimg/0/600/600/03/10818103-1376317198-241534.jpg
Mõlemad on ülihead tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on sama probleem või pigem nüüd saab öelda, et oli. Otsad olid kuivad ja pealt läksid rasvaseks. See oli kohutav aga avastasin need tooted http://www.mylook.ee/macadamia ja see on ime, mis juustega juhtunud on. Saan olla vajadusel ka neljanda päeva juukseid pesemata. Need on küll kallid aga need on tõesti head. Stockmanis on neid tooteid veel rohkem, kui antud netileheküljel. Mina kasutan siit hetkel seda Macadamia Moisturizing Rinse ja Macadamia Rejuvenating Shampooni ja juuste otstele Healing Oil Treatmenti. Olin alguses skeptiline nende toodete vastu, et need on ju õlid kui sellised, mis teevad juuksed õliseks. Aga tulemus on hoopis vastupidine ja see on suurepärane. Soovitan![/tsitaat]
Kasutan samu tooteid ja ei ole üldse rahul, juuksed on juba teisel päeval rasked ja mustad. Minu arvates ei ole need tooted oma hinda väärt ja mina neid enam kasutama ei kipu. Eks peab ise ära proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi üks Kerastase niisutav mask ja oli tõeliselt hea. Muidu minu juustele sobivad ideaalselt siiski Tigi tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Macadamia õli, sama sarja teisi tooteid pole proovinud, aga õli on suurepärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kiidan ka Macadamia õli, sama sarja teisi tooteid pole proovinud, aga õli on suurepärane.[/tsitaat]
Õli on suurepärane, kõik muud Macadamia tooted on täielik jura.

Kerastase vastu ei saa aga tõesti miski muu. Lait Vital balsam on minu täielik lemmik. Ainus miinus on kallis hind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 21:10; 19.10 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüesti macadamia õli ja mask o suurepärane ja ülejäänud neil pehmelt õeldes kräpp. kerastese tooted ka jama minu jaoks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PHYTORELAX Plus 33 sari on väga hea – veidi liiga ravimilõhnaline aga juuksed jäävad tõeliselt mõnusad. Platsenta ampulle olen ka kasutanud, minul hakkavad alati kohe peale kuuri uued juuksed kasvama aga ma ei viitsi nendega eriti mässata, peaks vahelduseks selle sarja ¨ampooni ja palsamit proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vötan ka söna. mul on kuivad, lokkis ja haprad juuksed. kerastase sari aga yldse ei sobi!! mulle sobib joico. ja aussie sari.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 00:12; 21.08 01:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga lokkis, kuivad ja kahused juuksed, triigin neid pidevalt.
¦ampoonide jms juuksehooldustoodetest olen kasutanud põhiliselt neid laiatarbetooteid, mida igast supermarketist leiab, midagi eriti suurepärast ja sobivat ma nende hulgast leidnud ei ole.
Viimati ostsin prooviks Matrixi Total Repair Sleek ¨ampooni ja palsami. Peale esimest pesu vaatasin ka, et vau, küll juuksed on alles mõnusad. Väidetavalt sisaldavad need niiskusevastast kaitset ka, veidi oli märgata, et juuksed ei kaotanud niiske ilmaga nii kiirelt vormi kui muidu. Seni olen rahul, aga kui otsa saab, proovin midagi uut jälle 🙂
Parim juuksehooldustoode on mu juuksesirgendaja, ülimalt rahul olen sellega. Kuumeneb ruttu, juuksed jäävad ilusad läikivad, sirged ja siidised. Selline isend siis: http://tradehouse.ee/et/?i=25306

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vötan ka söna. mul on kuivad, lokkis ja haprad juuksed. kerastase sari aga yldse ei sobi!! mulle sobib joico. ja aussie sari.[/tsitaat]
Milline sari??? Kerastasel on olemas erinevad sarjad erinevatele juustele-õhukestele, lokkis jne jne. Võib olla see konkreetne toode mida sa proovisid ei sobinud sinu juuksetüübile. Iga juuksetoode ei saagi absoluutselt kõigile sobida. Täpselt samuti on ka Joicoga-neil on erinevad sarjad, erinevatele juuksetüüpidele.
Mul endal on ka loomulikult lokkis juuksed. Otstest kuivad ja peanaha lähedalt rasusepoolsed. Samuti lähevad juuksed kergesti elektrit täis. Pean ütlema, et Kerastase Lait Vital ja Bain Satin 1 tegid olukorra tunduvalt paremaks. Joico K-Pak tooted näiteks ei sobinud üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 21:10; 19.10 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Macadamia-sarja õli ka pealtnäha töötas, aga varsti hakkasid juukseotsad katki minema. Lugesin koostist (oleks seda pidanud juba enne tegema, aga kingituse puhul ei hakanud) ja kaks esimest asja on Dimethicone ja Cyclomethicone – st suurelt jaolt on see \”õli\” silikoonidest. Pealt teeb siledaks, aga kasulikel ainetel karva sisse imenduda ei lase.

Samalaadne efekt oli Schwarzkopfi Bonacure Repair Rescue juustesse jäetava kreemiga. Alguses fantastiline, aga pikapeale muutusid juuksed hapramaks.

Parimaid tulemusi on ikkagi andnud looduslikest õlidest juuksemaskid – takjajuureõli ja kookosõli (kui need mõlemad otsas, siis külmpressitud oliiviõli). Juuksed on paksemad ja tervemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Parim juuksehooldustoode on mu juuksesirgendaja, ülimalt rahul olen sellega. Kuumeneb ruttu, juuksed jäävad ilusad läikivad, sirged ja siidised. Selline isend siis: http://tradehouse.ee/et/?i=25306%5B/tsitaat%5D

Sirgendaja küll mingi hooldustoode ei ole. Pigem kahjustaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pure Rich tooted, nii shampoon/palsam, kui ka juukseõli ja kuumasprei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Tigi loki¨ampoonis ja -palsamis väga pettunud – juuksed on pärast pesemist 10x rasvasemad kui enne pesemist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% külmpressitud, rafineerimata kookosõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuhu ja kuidas te neid õlisid juustesse kannate. KUHU selles mõttes, et kas peanahale ka? millised need kogused on? kas õlitate märgi juukseid või kuivi?
mul ka juured lähevad rasvaseks aga ülejäänu on kuiv ja kahune. siiani olen odavatest parimaks tunnistanud syoss tooted, köögis on topsik kookosrasva ka. kas see võiks sobida juustele ja kuidas ma teda panen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat ja küsin, kas Kerastase maske on keegi proovinud? Kas need sisaldavad silikoone? Tahaksin osta, aga enne, kui 40 eurose maski ostan, tahan olla kindel, et see ei sisalda silikoone ja muud jama. Netist ei leia eriti koostise kohta infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vötan ka söna. mul on kuivad, lokkis ja haprad juuksed. kerastase sari aga yldse ei sobi!! mulle sobib joico. ja aussie sari.[/tsitaat]

absoluutselt 100% täpselt siin!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 00:12; 21.08 01:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljas avokaado

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem juuste jäetav palsam, mida olen kasutanud:
http://www.gaiacosmetics.ee/index.php?route=product/product&path=66_20_30&product_id=593
Toode pole kallis, kuna kulub vähe. Jätab juukseid pehmeks ja mitte rasvaseks. Suur pluss ka see et see nö ökotoode, põhikomponendid on aaloe mahl, argaaniaõli ja kookosõli. Lisaks ökotoode jaoks super hea lõhnaga.

¦ampoonid ja palsamid kasutan Natura Siberica tooted. Müüakse Prismas, vene kosmeetikapoodides jne.
Macadamia õli on samuti mulle sobinud, kuid koostist lugedes põhikompinentideks on dimetikoon, mis on silikoonõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Teie kõige parem juuksehooldustoode

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.