Esileht Sünnitus Teine keiser

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Teine keiser

Postitas:

Tere.

On kohe tulemas teine keiser 40 nädalal täpselt.
Esimene oli plaaniline keiser.
Kas teine keiser on hullem kui esimene? Esimesega sain ruttu jalule ja liikuma.
Nuùd on tekkinud hirm ja kartus nagu esimene kord läheks keisrile.
Esimene laps sündis 2015 märts. Olen keisri ajal seekord ilma tugiisikuta ja ka hiljem. Kas keegi tegeleb lapsega sel ajal kui mina saan ise jalule ja temaga toimetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:20; 27.12 16:03; 27.12 21:22; 27.12 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

On kohe tulemas teine keiser 40 nädalal täpselt.
Esimene oli plaaniline keiser.
Kas teine keiser on hullem kui esimene? Esimesega sain ruttu jalule ja liikuma.
Nuùd on tekkinud hirm ja kartus nagu esimene kord läheks keisrile.
Esimene laps sündis 2015 märts. Olen keisri ajal seekord ilma tugiisikuta ja ka hiljem. Kas keegi tegeleb lapsega sel ajal kui mina saan ise jalule ja temaga toimetada?

Aga miks alles 40ndal nädalal? Kas plaanilist varem ei tehta? Teemasse vastata ei oska, endal seisab ka tõenäoliselt ees keiser, sellepärast küsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene sùndis 39+5 ja nad pooldavad vòimalikult kaua last hoida tema keskkonnas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:20; 27.12 16:03; 27.12 21:22; 27.12 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolmas keiser tulemas (esimene erakorraline, teine plaaniline) ja mulle ÄE ütles, et täpselt 39 ndl võetakse välja. Ka teine võeti täpselt 39ndl. Pole kuulnud küll, et seda edasi lükatakse kuid see ei tähenda, et seda ei tehta.
Mina olen mõlema lapsega üksi haiglas olnud. Seni kuni olen intensiivis, on laps arstide hoole all ja pärast seda hoolitsen juba ise lapse eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kòik oleneb ju ka sellest kui kiirelt püsti saada.
Esimesega ma kohe püsti ei saand ja mõne aja pidi lapse eest hoolitsema isa.
Elan Soomes ja siin nad lasevad üle minna ajal st täpselt 40 nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:20; 27.12 16:03; 27.12 21:22; 27.12 22:48;
To report this post you need to login first.

40 n ei ole “lastakse üle minna” vaid ongi väga normaalne. Eestis kiputakse varem lõikama, üksikud haiglad veel soovitad oodata 40 n, kui muud põhjust pole (TÜK).

Minul oli teisest keisrist taastumine raske, ehkki hoolitsesin esimesest päevast oma lapse eest ise, imetasin jne. Lapsel oli ka vale imemisvõte. Arvestama peaksid eelkõige emaka kokkutõmbe valudega. Kui lisandub haav kõhus, siis see kompott ei ole kadestamist väärt ja valuvaigistitele allub halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral ei olnud mul valuvaigisteid vajagi.
Nyyd mòtlen mis tulla vòiks..
Loodetavasti läheb asi kergelt.
Minu arst pooldaks isegi seda, et oodata millal sünnitegevus käima läheks ise..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 13:20; 27.12 16:03; 27.12 21:22; 27.12 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks teine keiser väga hästi ja taastumine sellest oli samuti tavapärane – ei olnud teistmoodi, kui esimesel korral. Seega ära muretse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei olnud teine mitte kuidagi hullem kui esimene, pigem vastupidi, sest olin ise valmis selleks, et tuleb keiser ja ei olnud seda šokki ning teadsin, mis ja kuidas. Emaka kokkutõmbevalud vast olid natukene tugevamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Teine keiser

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.