Esileht Pereelu ja suhted Teismelise karvad

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Teismelise karvad

Postitas:

Olen üksikisa ja palun natuke nõu delikaatse teemaga. 11-aastasel tütrel on nüüd hakanud kaenla alla kasvama karvad. Teda ennast häirivad. Kuidas neid kõige mugavam eemaldada on? Ma ei kujuta hästi ette, et oma raseerijaga seal peaks toimetama. Kas millegagi saaks tüdruk ise ka hakkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:58; 23.03 13:17; 23.03 13:54; 23.03 14:25; 23.03 14:32; 23.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalise vahu ja raseerijaga. Oma 12a tütrele näitasin korra ette ja nüüd saab ise hakkama. Me kasutame täitsa tavalist habemeajamisvahtu ja raseeijaid(Gilette)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt žilett ongi kõige mugavam. Enda kogemuse järgi on kõige turvalisemad vahetatavate peadega raseerijad (kaitseriba on lai ning sisselõikamise oht väiksem). Ühekordsed on jube teravad, et isegi mina oma 15-aastase kogemusega kipun vahel sisse lõikama. 11-aastane peaks juba piisavalt suur olema, et väikese harjutamisega sellega ise hakkama saada.

Teine võimalus on epileerimine, aga selleks peaks ostma epilaatori (hinnavahemik 20-100€) ning valulävi võiks ka üsna kõrge olla 😛 Pikapeale läheb valu täiesti talutavaks, aga alguses on küll retsilt valus.

Veet kreeme jms selliseid ei soovitaks mitte kellelegi. Esiteks need ei toimi ja teiseks ei mõju need elusorganismile just kuigi hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks neiu vahatama viia. Pole kallis lõbu ja tulemus püsib kaua. Karv hakkab pehmemalt kasvama ja hiljem on ta sulle palju tänulikum. Tavalise raseerijaga hakkab karv tugevamalt kasvama ja ka kiiremini. Epilaatoriga on jube valus ja minul isiklikult punetab ja sügeleb nii julmalt.
Niiet minge vahatama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaatoriga kaenla alla- ei mina ei suuda 🙂 isegi 40 aastasena ja 15a sääri epileerinud. Karvaeemalduskreemid on ilge keemia, see sulatab ju karva ära. Aga see, et raseerimisest hakkab karv kiiremini kasvama on jama- karvaots on lihtsalt lõigatud ja teravam ja kasvamine on paremini näha, karvasibulat see ju ei mõjuta (vrd epileerimisel hakkab õrnem karvaots kasvama ja see võtab aega ning nõrgestab karvasibulat).
Aga vahatama minna on tegelikult hea mõte, sest see käib väga kiiresti, valus on mõni sekund ja karvakasv hakatakse juba alguses piirama ja karvasibulat nõrgestama.
Mina ajan kaenla alt ikka vahu ja raseerijaga. Meeste omad (gillette või wilkinson on head) on paremad kui naistele mõeldud, aga sa võid talle alguses kinkida ilusa roosa raseeija+ sensitive vahu. Võid alguses ka mõne aaleogeeli või raseerimisjärgse balsami võtta, kuni nahk harjub. Alguses on seda ju suht harva vaja teha. Eks sa tead raseerimisest vast rohkem kui meiegi, alguses näita, kuidas risti nahka tõmmata ja mitte sisse lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka vahatamist või epileerimist. Ise kasutan epilaatorit juba aastaid nii jalgadel kui kaenla all, alguses oli valus, aga kui pidevalt teha, pole hullu midagi. Kunagi epileerisin ka bikiinipiirkonda, aga raseduse ajal ei saanud ja enam ei julge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks tuleks enese raseerimine selgeks õppida.

Epileerimine, depileerimine ja kõik muu jäägu tulevikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tavaline žilett (vahetatavate peadega on parem ja ära kõige odavamat vali). Ühekordsetest sobib näiteks Wilkinson Sword, need on paremad. Suurt vahet pole, kas ostad “naiste” või “meeste” žileti.
Raseerimisvahu võid muretseda, aga täiesti OK on kasutada šampooni.
Iial ei epileeriks kaenla alt, eriti mitte lapsel. Kui saab täiskasvanuks, siis ise otsustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 aastase lapsega juba vahatama? bikiini wax siis ka juba teha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 13:06; 23.03 13:19; 23.03 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 aastase lapsega juba vahatama? bikiini wax siis ka juba teha

Miks siis kohe nii? Tüdruk käib trennis ja no paistavad ju välja, nii tumedad on ja ta ise õnnetu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:58; 23.03 13:17; 23.03 13:54; 23.03 14:25; 23.03 14:32; 23.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perverdi teema on see

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 13:06; 23.03 13:19; 23.03 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perverdi teema on see

Mu tütrel on mure ja mina olen pervert?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:58; 23.03 13:17; 23.03 13:54; 23.03 14:25; 23.03 14:32; 23.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan just epileerijat. Kui algul raseerida, siis hiljem kui karvakasv on juba tihedam, on raske epileerija järele haarata, kaenlaalune on tunduvalt õrnem kui säär. Aga praegu karvu veel vähe ja hea kohe alustada. Eriti kui on tütrel tumedad karvad, et ei jää siis tumedat tüügast nagu raseerimisel lõpuks :S (vt nt tumedate juustega meestel on habeme koht ikka näha ju)

Teine ais – kas sul pole õde vmt naissoost sugulast vanuses 20-40, kellelt saaksid jooksvalt nõu küsida ja kes oleks valmis ka tüdrukuga sellistel teemadel rääkima? varsti on ju päevakorras menstruatsioon ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan just epileerijat. Kui algul raseerida, siis hiljem kui karvakasv on juba tihedam, on raske epileerija järele haarata, kaenlaalune on tunduvalt õrnem kui säär. Aga praegu karvu veel vähe ja hea kohe alustada. Eriti kui on tütrel tumedad karvad, et ei jää siis tumedat tüügast nagu raseerimisel lõpuks :S (vt nt tumedate juustega meestel on habeme koht ikka näha ju)

Teine ais – kas sul pole õde vmt naissoost sugulast vanuses 20-40, kellelt saaksid jooksvalt nõu küsida ja kes oleks valmis ka tüdrukuga sellistel teemadel rääkima? varsti on ju päevakorras menstruatsioon ….

Selle teise aisaga on nii, et olen seda pakkunud, aga tütar räägib nendel teemadel parema meelega minuga kui mõne teisega. Menstruatsiooniteemad on kõik selgeks räägitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:58; 23.03 13:17; 23.03 13:54; 23.03 14:25; 23.03 14:32; 23.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perverdi teema on see

Mu tütrel on mure ja mina olen pervert?

oled ikka küll, sest kui sa oled mees, siis peaksid sa oskama raseerida. pole raske ette näidata kuidas käib raseerimine kui need karvad on tõesti probleemiks. pole ka raske osta poest vahendeid, tulla ja teha perekooli sellest teema saab seda teha ainult pervert või liba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 13:06; 23.03 13:19; 23.03 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

perverdi teema on see

Mu tütrel on mure ja mina olen pervert?

oled ikka küll, sest kui sa oled mees, siis peaksid sa oskama raseerida. pole raske ette näidata kuidas käib raseerimine kui need karvad on tõesti probleemiks. pole ka raske osta poest vahendeid, tulla ja teha perekooli sellest teema saab seda teha ainult pervert või liba.

Jah, ma oskan raseerida. ENDAL. SA ikka oled näinud, kui pehme nahk on lapsel kaenla all? Ja nagu sa ise näed, pakutakse siin hoopis muid variante raseerija asemel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:58; 23.03 13:17; 23.03 13:54; 23.03 14:25; 23.03 14:32; 23.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nii õrnake, et kaenla alt kakkuma küll midagi ei hakkaks – ei masina ei vahaga. Palun ära sunni tütart seda tegema! Või kui tahad (ikka Perekooli naised ütlesid ju…), siis lase endale alustuseks jalgevahelt vahaga karvaeemaldust teha – vähemalt tead, mida soovitad.

Tavaline žilett, nii nagu sa endal habet ajad. Isegi vahendid võivad täpselt samad olla – need naiste omad on lihtsalt roosamad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:35; 23.03 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle naiste komplekt.

Näiteks: https://www.selver.ee/raseerija-intuition-naturals-naistele-wilkinson-sword-1-tk

lisaterad: https://www.selver.ee/varuterad-intuition-naturals-naiste-raseerijale-wilkinson-sword-3-tk

raseerimisvaht: https://www.selver.ee/raseerimisgeel-sensitive-gillette-200-ml

Raseerijatega on kõige mugavam alustada, kui duši all käib, siis lihtsalt tõmbab üle. Mul oli ka sellega teismelisena probleem, ei osanud kuidagi alustada. Ma ei soovitaks kohe depileerima, epileerima või vahatama või karvaeemaldamiskreemiga katsetama hakata. Osta talle lihtsalt oma raseerimiskomplekt ja mure lahendatud. Kui lisaterasid ostate, siis sama marki, muud ei pruugi haakida, aga eks sa seda juba tead niigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahatamine jäägu ikka pervertidele, kes tahavad oma jalgu võõraste ees hargitada (ega kaenlaaluste eksponeerimine pole parem). Normaalne inimene peaks ise oma karvadega hakkama saama, pole vaja õppida saamatust ja salongisõltuvust. Mõned ei oska ise küüsi ka viilida enam, vaja salongi minna. Ausalt öeldes ma ise tegin endale 11-aastaselt asjad selgeks, polnud vaja kellegi õpetada ja ei pidanud ka karvaselt trennis käima, sellepärast, et vanemad parajasti ootasid perekoolist vastust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahatamine jäägu ikka pervertidele, kes tahavad oma jalgu võõraste ees hargitada (ega kaenlaaluste eksponeerimine pole parem). Normaalne inimene peaks ise oma karvadega hakkama saama, pole vaja õppida saamatust ja salongisõltuvust. Mõned ei oska ise küüsi ka viilida enam, vaja salongi minna. Ausalt öeldes ma ise tegin endale 11-aastaselt asjad selgeks, polnud vaja kellegi õpetada ja ei pidanud ka karvaselt trennis käima, sellepärast, et vanemad parajasti ootasid perekoolist vastust.

Vot näide: just sellise taolise hingeeluga tütre kasvatad sa teda oma naisemuredega omaette jättes. Minuarust on sinust väga tore tema eest hoolitseda ja selleks ka siin nõu küsida. Soovin, et mu enda isa oleks sarnane olnud…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:35; 23.03 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitada minna epilaatoriga lapse kallale…

Nagu enamus soovitanud on, siis ikka alustada žiletiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, tundub, et ostan siis teise raseerimiskomplekti veel vannitoa riiulile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 10:58; 23.03 13:17; 23.03 13:54; 23.03 14:25; 23.03 14:32; 23.03 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks pervo aktiveerub ajuti oma rõvedustega, esitades ühtsama lugu eri varjundites.
hiljuti ühel saidil on lugu, kus üksikisa 12a tütrega, elavad 1-toalises, isa ärkas lõunauinakust ja nägi, kuidas tütar liigutas oma suguelundis ripsmetušši otsikut sisse välja.
perv küsis teise vanemate lugusid lastega ja kuhu pöörduda murega.
kui lubati teatada pollarile, läks jõledalt närvi, kribas järjepanu ja muudkui õigustas end.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks pervo aktiveerub ajuti oma rõvedustega, esitades ühtsama lugu eri varjundites.
hiljuti ühel saidil on lugu, kus üksikisa 12a tütrega, elavad 1-toalises, isa ärkas lõunauinakust ja nägi, kuidas tütar liigutas oma suguelundis ripsmetušši otsikut sisse välja.
perv küsis teise vanemate lugusid lastega ja kuhu pöörduda murega.
kui lubati teatada pollarile, läks jõledalt närvi, kribas järjepanu ja muudkui õigustas end.

vabandust, aga ainuke perv siin teemas oled hoopis sa ise.

tavalise normaalse lapsevanema küsimise peale lapsevanemat perviks pidada ja veel mingite pervomate ideedega siduda, selleks peab sul endal midagi kupli all sõitma. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Teismelise karvad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.