Esileht Pereelu ja suhted Teiste naistega suhtlus.

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Teiste naistega suhtlus.

Postitas:

Taoline teema on siin kindlasti ka varem olnud, aga ikkagi kirjutan ka enda murest – kellelegi rääkida ma ei taha (kuigi kindlasti oleks parem variant), aga siin usun, et vähemalt keegi loeb ja annab nõu.
Algatuseks peaksin ära mainima, et olen oma mehega koos olnud pea 5 aastat, oleme üksteist tundnud juba lapsest peale, aga gümnaasiumi lõpus sai meist niiöelda paar. Tema "ajas mind taga" enne seda päris mitu aastat, kuid mina ütlesin, et oleme ainult sõbrad. Lõpuks mõistsin, et äkki ka mina tunnen midagi enamat ja nii me kokku läksimegi.
Nagu ikka on olnud ka meie suhtes nii muresid kui rõõme, kuid see mis praegu toimub ajab mind natuke marru.
Nimelt on mu elukaaslane minu suhtes olnud alati väga kontrolliv, näiteks alati kui mu telefon piiksu teeb tahab ta teada kes, mis, kuna, miks ja milleks kirjutas. Ise on ta aga enda telefoni suhtes väga varjav ja ei luba mul seda puudutadagi.
Ja samas ma tean, et ei ole ilus ka nuhkida, aga ma siiski tegin seda ja ei tea kas peaksin kahetsema, sest oleksin elanud edasi ilusa unelmaga või peaksin olema just tänulik, et seda tegin.
Nimelt avastasin, et sel ajal kui mina olen näiteks trennis, koolis või tööl ja tema enda sõnul on niisama kodus (ta tööl ei käi, vaid toimetab kodus), räägib ta tegelikult teiste naistega. Õigemini on ta leidnud hea meetodi uute naiste leidmiseks ilma minu teadmata. Kuna ta käib nädalavahetuseti vahepeal Pärnus ja Tallinnas, võtab ta endaga kaasa hääletajaid (pigem facebook-i gruppidest) jne. Hetkel käib tal igapäevaselt tihe suhtlust kahe neiuga, kellest minule ta pole mitte midagi rääkinud. Ja tuleb välja, et sel ajal kui mina ära olen, käib tema nendega kokku saamas, näiteks kohvi jne viimas. Tihti on ta neid välja kutsunud ja kui enne ma mõtlesin, et ta reaalselt vaatabki öösel ühte sarja telekast, nagu ta mulle võidab, on kõik ööd ta veetnud hoopis nendega suheldes.
Ma ei oska midagi teha. Kas see on tavaline, et meestel sellised asjad tekivad? Minuga ta pole ammu messengeris niimoodi suhelnud nagu nendega, mina saan vaevu vastuseid kui ära olen, aga nendele saadetakse isegi pilte. Kõige valusam oli näha pilte jaanipäevast, mis ta oli ühele neiule saatnud, kust mina olin välja cropitud.
Mida ma tegema peaksin? Lihtsalt kommenteerige ja andke nõu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:53; 19.08 20:32; 20.08 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ja mis probleem on? Kuidas teist moodi peaks su mees leidma uue naise? Kogu selle asja mõte on vast see, et sina talle ei kõlba aga elab mugavusest koos. Kui leiab kellegi sobivama, siis tõmbab minema. Plaan B, saad aru, eks? Nimetatakse ka “ära sülita vanasse kaevu enne kui uus valmis.” Õige on lahku minna, sest kõike ta sinult ei saa. Õiget kaaslast ei peaks teistega sedasi jagama. Eks sõbrad ikka peaksid olema ja võiks teistega ka suhelda aga sedasi, et tutvub võõrastega… no ma ei tea. Ikka viimane häda on käes sinu asendamisega järelikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 16:02; 19.08 16:26; 20.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt esimese asjana püüaks mehega rääkida. Küsiksin temalt, mis ta meie suhtest arvab, kas tunneb millestki puudust, kas näeb meie suhtel tulevikku jne. Ütleks, et see on minu jaoks oluline. Kui vastu tuleb mingi häma ja põiklemine, et mis sa minust nüüd tahad ja mis ma sulle nüüd vastama peaksin, siis ei maksa tema peale enam oma aega raisata. Kui ta armastab ja hoolib, siis ta ka ütleb seda. Vastasel juhul raiskad lihtsalt oma aega ning varem või hiljem lähete ikka lahku.
Mul on üks meesterahvast sõber, kes ise suhtes olles, suhtleb ka teiste naistega- käib kinos, söömas jne, aga ei enamat. Tema naine teab ning kun temalgi aktiivne eluviis ja palju tegemist, siis see ei ole ka probleemiks. Üks taoline tuttav on veel. Ju on neil mingi suurem suhtlemis/tähelepanu vajadus, samas ei ole ka mingit salatsemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt esimese asjana püüaks mehega rääkida. Küsiksin temalt, mis ta meie suhtest arvab, kas tunneb millestki puudust, kas näeb meie suhtel tulevikku jne. Ütleks, et see on minu jaoks oluline. Kui vastu tuleb mingi häma ja põiklemine, et mis sa minust nüüd tahad ja mis ma sulle nüüd vastama peaksin, siis ei maksa tema peale enam oma aega raisata. Kui ta armastab ja hoolib, siis ta ka ütleb seda. Vastasel juhul raiskad lihtsalt oma aega ning varem või hiljem lähete ikka lahku.
Mul on üks meesterahvast sõber, kes ise suhtes olles, suhtleb ka teiste naistega- käib kinos, söömas jne, aga ei enamat. Tema naine teab ning kuna temalgi aktiivne eluviis ja palju tegemist, siis see ei ole ka probleemiks. Üks taoline tuttav on veel. Ju on neil mingi suurem suhtlemis/tähelepanu vajadus, samas ei ole ka mingit salatsemist.

oma naisega kinos ja söömas käia ei saa, siis muidugi tuleb otsida lahendusi. Oma naisel on aktiivne eluviis… Aga miks ta nende teistega ei seksi? Või sa arvad, et ei seksi? Oma naise aktiivne eluviis võib seda tähendada, et seksi tuleb ka võõrastelt otsida. Võib mis sa arvad oma naiivse peakesega? Kiidad nende elu heaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 16:02; 19.08 16:26; 20.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige valusam oli näha pilte jaanipäevast, mis ta oli ühele neiule saatnud, kust mina olin välja cropitud.

Kui oled julge, võid mehelt muidugi otse aru pärida. Samas aga saan aru, kui sa seda ei tee – ega nuhkimine mingi uhkuse asi ei ole ja ilmselt alateadvuses üritavad paljud meist probleeme pigem vältida kui lahendada. Sinu asemel ma vist jälgiksin veel mingi aja jooksul seda olukorda (st kui võimalik, jälgin mehe tegemisi ja käimisi ja kui vaja, siis nuhin ka).

Ma arvan, et normaalne vestlus FB tuttavaga käiks tasandil “kuidas ma jaanipäeva veetsin ja olen siin pildil koos elukaaslasega”. Kui mehe suhtesolekust aga üldse juttu ei ole ja sina pildilt täiesti puudud, siis minu jaoks näitab see selgelt, et mingit tulevikku teie suhtel ei ole. Ja kokkusaamised ning kohviviimised sinu selja taga … mina astuksin sellest suhtest võimalikult ruttu välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma tegema peaksin? Lihtsalt kommenteerige ja andke nõu…

mida sina tegema peaks – ei oska aidata, aga mina läheksin sellises olukorras lihtsalt minema. sellest suhtest asja nagunii enam ei saa ja pole mõtet end vaevata igasugu arutamiste ja rääkimistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noor mees, sarved maha jooksmata. Kas su mees nüüd otsib täpsemalt uut naist või lihtsalt tahab vaheldust, seda teab ta ise kõige paremini. Istuge maha ja rääkige asi selgeks. Kui sa mingit mõistlikku vastust ei saa, no tee talle siis sama, hakka tutvuma teistega. Sa ei pea nüüd ootama seda kas ta leiab kellegi või siis loobub, aga üldiselt kui on juba mindud lantimise teed, siis lahku ka minnakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt on mu elukaaslane minu suhtes olnud alati väga kontrolliv, näiteks alati kui mu telefon piiksu teeb tahab ta teada kes, mis, kuna, miks ja milleks kirjutas. Ise on ta aga enda telefoni suhtes väga varjav ja ei luba mul seda puudutadagi.

Nii teevad kõik saripetjad. 100%

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 17:26; 19.08 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

100%

Et see sinu saripetja on sajaprotsendiline või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ütleks nii, et mingit lootust oleks, kui ta väljas veel ei käiks ja niisama kuskil jutukas naistega semmiks. aga ta ju täitsa avalikult mängib vaba meest (sinu lõikas pildilt välja, onja) ja veel kuskil öösel käib kellegagi väljas, no ma ei tea.. kui on selline mökum tont sul kodus, siis variant on, et mimmid kasutavad teda ära, ligi vb ei lase, aga välja temaga tulevad, kuna ta ilmselt maksab, aga kui ikka viisaka välimusega tüüp, siis no… tüüp käib sul ju kohtamas nagu vaba mees muiste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100%

Et see sinu saripetja on sajaprotsendiline või?

Sinu saripetja paneb ainult otsakese sisse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 17:26; 19.08 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, see suhe on muutunud mõttetuks. Mehel ei ole austust sinu vastu, ja see ei taastu enam. See etapp sinu elust on läbi saanud ja peaksid kerge südamega minema jalutama, siin pole mitte midagi enam parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu saripetja paneb ainult otsakese sisse?

Äkki ei panegi üldse sisse? Siis petmist polegi või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põgene!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt esimese asjana püüaks mehega rääkida. Küsiksin temalt, mis ta meie suhtest arvab, kas tunneb millestki puudust, kas näeb meie suhtel tulevikku jne. Ütleks, et see on minu jaoks oluline. Kui vastu tuleb mingi häma ja põiklemine, et mis sa minust nüüd tahad ja mis ma sulle nüüd vastama peaksin, siis ei maksa tema peale enam oma aega raisata. Kui ta armastab ja hoolib, siis ta ka ütleb seda. Vastasel juhul raiskad lihtsalt oma aega ning varem või hiljem lähete ikka lahku.
Mul on üks meesterahvast sõber, kes ise suhtes olles, suhtleb ka teiste naistega- käib kinos, söömas jne, aga ei enamat. Tema naine teab ning kuna temalgi aktiivne eluviis ja palju tegemist, siis see ei ole ka probleemiks. Üks taoline tuttav on veel. Ju on neil mingi suurem suhtlemis/tähelepanu vajadus, samas ei ole ka mingit salatsemist.

oma naisega kinos ja söömas käia ei saa, siis muidugi tuleb otsida lahendusi. Oma naisel on aktiivne eluviis… Aga miks ta nende teistega ei seksi? Või sa arvad, et ei seksi? Oma naise aktiivne eluviis võib seda tähendada, et seksi tuleb ka võõrastelt otsida. Võib mis sa arvad oma naiivse peakesega? Kiidad nende elu heaks?

Käib ka oma naisega, ära muretse. Kõik suhted ja sõprussidemed ei pöörle ainult seksi ümber. Isegi selle mehega korduvalt kinos ja söömas käinud ja ilma igasuguse seksita ja muude lähenemiskatseteta. Ise olin nendel hetkedel kas üksik või siis oli enda elukaaslane kaugel ära. Suhtes olles eelistan ise siiski oma kaaslasega vaba aega veeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma tegema peaksin? Lihtsalt kommenteerige ja andke nõu…

Mingi 20ndates nolk, kes ei käi isegi kusagil tööl ja sebib sinu selja taga teisi naisi. Lisaks on absurdselt kontrolliv. Mida sa tegema peaksid? Lahkuma tema juurest ja mitte tagasi vaatama. Korter on ilmselt sinu oma, siis peaksid ta lihtsalt välja viskama, ja kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei oleks enam suhet sellise mehega, sest ise olen ka aus ja truu, eeldan seda ka mehelt. Kui mu mees sooviks kellegagi naissoost suhelda, siis peaks ta mulle seda ka julgelt rääkima, vastasel juhul on midagi varjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taoline teema on siin kindlasti ka varem olnud, aga ikkagi kirjutan ka enda murest – kellelegi rääkida ma ei taha (kuigi kindlasti oleks parem variant), aga siin usun, et vähemalt keegi loeb ja annab nõu.
Algatuseks peaksin ära mainima, et olen oma mehega koos olnud pea 5 aastat, oleme üksteist tundnud juba lapsest peale, aga gümnaasiumi lõpus sai meist niiöelda paar. Tema “ajas mind taga” enne seda päris mitu aastat, kuid mina ütlesin, et oleme ainult sõbrad. Lõpuks mõistsin, et äkki ka mina tunnen midagi enamat ja nii me kokku läksimegi.
Nagu ikka on olnud ka meie suhtes nii muresid kui rõõme, kuid see mis praegu toimub ajab mind natuke marru.
Nimelt on mu elukaaslane minu suhtes olnud alati väga kontrolliv, näiteks alati kui mu telefon piiksu teeb tahab ta teada kes, mis, kuna, miks ja milleks kirjutas. Ise on ta aga enda telefoni suhtes väga varjav ja ei luba mul seda puudutadagi.
Ja samas ma tean, et ei ole ilus ka nuhkida, aga ma siiski tegin seda ja ei tea kas peaksin kahetsema, sest oleksin elanud edasi ilusa unelmaga või peaksin olema just tänulik, et seda tegin.
Nimelt avastasin, et sel ajal kui mina olen näiteks trennis, koolis või tööl ja tema enda sõnul on niisama kodus (ta tööl ei käi, vaid toimetab kodus), räägib ta tegelikult teiste naistega. Õigemini on ta leidnud hea meetodi uute naiste leidmiseks ilma minu teadmata. Kuna ta käib nädalavahetuseti vahepeal Pärnus ja Tallinnas, võtab ta endaga kaasa hääletajaid (pigem facebook-i gruppidest) jne. Hetkel käib tal igapäevaselt tihe suhtlust kahe neiuga, kellest minule ta pole mitte midagi rääkinud. Ja tuleb välja, et sel ajal kui mina ära olen, käib tema nendega kokku saamas, näiteks kohvi jne viimas. Tihti on ta neid välja kutsunud ja kui enne ma mõtlesin, et ta reaalselt vaatabki öösel ühte sarja telekast, nagu ta mulle võidab, on kõik ööd ta veetnud hoopis nendega suheldes.
Ma ei oska midagi teha. Kas see on tavaline, et meestel sellised asjad tekivad? Minuga ta pole ammu messengeris niimoodi suhelnud nagu nendega, mina saan vaevu vastuseid kui ära olen, aga nendele saadetakse isegi pilte. Kõige valusam oli näha pilte jaanipäevast, mis ta oli ühele neiule saatnud, kust mina olin välja cropitud.
Mida ma tegema peaksin? Lihtsalt kommenteerige ja andke nõu…

Mina ei viitsiks sellise jobuga küll mingit vestlust enam pidama hakata. Milleks? Asi on ju niigi 100% selge. Koli välja või viska mees välja, olenevalt sellest, kelle korteris te elate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tavaline, et meestel sellised asjad tekivad? – EI.

LIBA? See ei saa olla lihtsalt võimalik. Tööl ei käi, vaid toimetab kodus ja öösiti suhtleb teiste naistega? Kõige valusam oli näha pilte jaanipäevast, mis ta oli ühele neiule saatnud, kust mina olin välja cropitud. Väga julm. Libateema, ma arvan ????

Olen teema algataja. Esiteks tänan, Teie kommentaar julgustab jagama oma muresid. Kellele ei meeldiks, kui on julgus kokku võetud ja mure kellegagi jagatud ning selle peale tehakse see maha ja väidetakse, et on liba. Suur aitäh.

Aga ei tahtnud tegelikult seda siia kirjutada, vaid jagada, et rääkisin enda elukaaslasele kõik ära. Eelneva põhjal olin endale sada erinevat stenaarimit peas välja mõelnud, mida ta öelda võib või mida teha, aga üksi neist ei vastanud mu ootustele. Ma arvasin, et sarnaselt minevikule, keerab ta asja minu kaela, hakkab karjuma või jookseb minema, aga ta tõmbas mind enda juurde, vaatas mulle sügavalt silma ja palus vabandust. Rääkis absoluutselt kõik ära ja ütles, et väljas ta siiski kellegagi käinud ei ole. Ta tegi mulle selgeks kui väga ta minuga koos tahab olla ja kui palju ta mind armastab. Seda on raske siia kirjeldada, aga sellist momenti meil isegi ei ole veel olnud, nii siirast ja ausat. Ma pole teda sellisena isegi veel näinud. Ja kui mõtlen nende koosoldud aastate peale, siis tean, et meil on olnud ülimalt palju ilusaid hetki ja saame ka sellest üle. Ma armastan teda.
Aitäh kõigile nõuannete eest (kes tegid seda viisakalt)!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:53; 19.08 20:32; 20.08 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei tee kõik mehed nii! Sellise asjaga ei pea leppima.
Muide, on üsna tavaline, et mehed, kes ise petavad, ongi väga kontrollivad. Kuna nad ise petavad, eeldavad nad partnerilt sarnast käitumist.
Mina sinu asemel läheks lahku. Sa ei tea ju tegelikult, mida sa elult tahad. Millised mehed sulle üldse meeldivad. See on sul ju alles esimene mees. Tegelikult sa ei tunne ju mehi üldse ega oska siis ka arvata, milline mehetüüp võiks sulle sobida. Niikuinii oli teie suhte algataja mees. Seega võib ta olla see tüüp, keda sa ise üldse ei valiks. Oled ju alles noor ka. Kui viis aastat koos, keskkooli lõpust, siis olete ju alles 24-aastased. Kahju muidugi, et sellise luhvtivenna peale viis aastat oma noorest elust oled raisanud.
Mine lahku ja leia normaalne mees, kes ka sulle meeldiks, kes ei sebiks teisi naisi, ja NB! kes ka tööl käiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tavaline, et meestel sellised asjad tekivad? – EI.

LIBA? See ei saa olla lihtsalt võimalik. Tööl ei käi, vaid toimetab kodus ja öösiti suhtleb teiste naistega? Kõige valusam oli näha pilte jaanipäevast, mis ta oli ühele neiule saatnud, kust mina olin välja cropitud. Väga julm. Libateema, ma arvan

Olen teema algataja. Esiteks tänan, Teie kommentaar julgustab jagama oma muresid. Kellele ei meeldiks, kui on julgus kokku võetud ja mure kellegagi jagatud ning selle peale tehakse see maha ja väidetakse, et on liba. Suur aitäh.

Aga ei tahtnud tegelikult seda siia kirjutada, vaid jagada, et rääkisin enda elukaaslasele kõik ära. Eelneva põhjal olin endale sada erinevat stenaarimit peas välja mõelnud, mida ta öelda võib või mida teha, aga üksi neist ei vastanud mu ootustele. Ma arvasin, et sarnaselt minevikule, keerab ta asja minu kaela, hakkab karjuma või jookseb minema, aga ta tõmbas mind enda juurde, vaatas mulle sügavalt silma ja palus vabandust. Rääkis absoluutselt kõik ära ja ütles, et väljas ta siiski kellegagi käinud ei ole. Ta tegi mulle selgeks kui väga ta minuga koos tahab olla ja kui palju ta mind armastab. Seda on raske siia kirjeldada, aga sellist momenti meil isegi ei ole veel olnud, nii siirast ja ausat. Ma pole teda sellisena isegi veel näinud. Ja kui mõtlen nende koosoldud aastate peale, siis tean, et meil on olnud ülimalt palju ilusaid hetki ja saame ka sellest üle. Ma armastan teda.
Aitäh kõigile nõuannete eest (kes tegid seda viisakalt)!

Einoh, kui ta ikka lausa tõmbas sind enda juurde ja vabandust palus, siis võib ikka uskuda küll, nii et lase aga edasi koos temaga! Ootame sind varsti tagasi, kui kirjutad uue teema – appi, mees pettis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tavaline, et meestel sellised asjad tekivad? – EI.

LIBA? See ei saa olla lihtsalt võimalik. Tööl ei käi, vaid toimetab kodus ja öösiti suhtleb teiste naistega? Kõige valusam oli näha pilte jaanipäevast, mis ta oli ühele neiule saatnud, kust mina olin välja cropitud. Väga julm. Libateema, ma arvan

Olen teema algataja. Esiteks tänan, Teie kommentaar julgustab jagama oma muresid. Kellele ei meeldiks, kui on julgus kokku võetud ja mure kellegagi jagatud ning selle peale tehakse see maha ja väidetakse, et on liba. Suur aitäh.

Aga ei tahtnud tegelikult seda siia kirjutada, vaid jagada, et rääkisin enda elukaaslasele kõik ära. Eelneva põhjal olin endale sada erinevat stenaarimit peas välja mõelnud, mida ta öelda võib või mida teha, aga üksi neist ei vastanud mu ootustele. Ma arvasin, et sarnaselt minevikule, keerab ta asja minu kaela, hakkab karjuma või jookseb minema, aga ta tõmbas mind enda juurde, vaatas mulle sügavalt silma ja palus vabandust. Rääkis absoluutselt kõik ära ja ütles, et väljas ta siiski kellegagi käinud ei ole. Ta tegi mulle selgeks kui väga ta minuga koos tahab olla ja kui palju ta mind armastab. Seda on raske siia kirjeldada, aga sellist momenti meil isegi ei ole veel olnud, nii siirast ja ausat. Ma pole teda sellisena isegi veel näinud. Ja kui mõtlen nende koosoldud aastate peale, siis tean, et meil on olnud ülimalt palju ilusaid hetki ja saame ka sellest üle. Ma armastan teda.
Aitäh kõigile nõuannete eest (kes tegid seda viisakalt)!

Mis siis muud, kui palju õnne! Andsid kõik trumbid mehele ja edaspidi on ta lihtsalt hoolsam varjama.
Loodan siiski, et eksin. Aga suure tõenäosusega mitte. Kahjuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja.
Jätsin täna hommikul mehe lõplikult maha. Mõistsin ööga, et ma ei suuda lahti lasta sellest kujutusest, mida näen iga kord kui teda vaatan – seda, kuidas ta teiste naistega suhtleb jne. Ma ei usalda teda enam ja suuretõenäosusega kui me ka üraks, ei suudaks ma seda usaldust tema vastu taastada.
Ma loodan, et sellega on ka see teema siin lukus. Arvan, et see oli ka see lahendus, mida te kõik ootasite ja nii ta läks.
Pole nii kaua vallaline olnud, kõik tundub kergelt hirmutav. Enam ei olegi kedagi kelle juurde iga õhtu tulla, pea õlale panna ja koos ringi käia. Õõh…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 15:53; 19.08 20:32; 20.08 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja.
Jätsin täna hommikul mehe lõplikult maha. Mõistsin ööga, et ma ei suuda lahti lasta sellest kujutusest, mida näen iga kord kui teda vaatan – seda, kuidas ta teiste naistega suhtleb jne. Ma ei usalda teda enam ja suuretõenäosusega kui me ka üraks, ei suudaks ma seda usaldust tema vastu taastada.
Ma loodan, et sellega on ka see teema siin lukus. Arvan, et see oli ka see lahendus, mida te kõik ootasite ja nii ta läks.
Pole nii kaua vallaline olnud, kõik tundub kergelt hirmutav. Enam ei olegi kedagi kelle juurde iga õhtu tulla, pea õlale panna ja koos ringi käia. Õõh…

põhiline, et sa süümekaid ei tunneks. See oli õige otsus ka tema jaoks. Nüüd ta saab leida kellegi, kellega ei pea iseenda hinge solkima ja selja taga kedagi teist otsima. Tegid talle heateo. Nüüd vaba mehena las otsib …ja kes otsib, see leiab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 16:02; 19.08 16:26; 20.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hea! Väga tubli teemaalgataja! Harva näeb sellist korralikku liba, kus teemat ikka edasi ka arendatakse ja midagi haaravat toimub 🙂
Õigekirjaga sul natuke on muidugi noh, sedasi… Aga lugemist see ei seganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest, kui mees on selline kontrolliv ja uurib igat su sammu, siis on ta ise selline, keda tasuks kahtlustada. Ise olen märkand paljude tuttavate seas ( nii mehed, kui naised), kui nii käituvad oma kaaslastega tulevad selle kahtlustaja poolsed salasuhted välja. Ma pole selline haige tüüp. Olen mehele öelnud, et kui huvi miski muu järgi, siis austa mind ja mine ära. Tema samuti ei uuri ja üksikud korrad 15a jooksul on küsinud, et kes sms saatis ja vastasin, et tead peikad saatsid. Ma ei väida, et miski vb pole kunagi nihu meie suhtes, aga sellist piiramist käimistel ja tegemistel pole ja ei teki ka siis huvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Teiste naistega suhtlus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.