Esileht Rasestumine ja lapse ootamine test positiivne, aga määrib

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: test positiivne, aga määrib

Postitas:

Tere, selline lugu, et pühapäev sain esimese positiivse testi, eile hommikul oli juba tumedam ja täna veel tumedam. Ühesõnaga selle järgi tundub, et hcg kasvab…aga, suur aga…eile hakkas peale lõunat natuke määrima. Hommikul enam, ei määrinud, aga täna peale lõunat uuesti ja rohkemgi. Mitte ainult pruuni kuivanud vaid ka tumepunast. Küsimus on sellest, et kui eile juba määrima hakkas, kas siis oleks pidanud eile juba katkenud olema? ja kas hcg ikka kasvaks siis edasi, et triip täna tumedam veel on. Õhtul tegin veel ühe ja sellel oli isegi tumedam triip kui hommikusel. Ühesõnaga, kuidas hcg liigub katkemise korral

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 21:30; 30.05 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa EMOsse või arsti juurde ei läinud? Kui veel homme lähed, võiksid saada tabletid peale mis hoiavad/toetavad rasedust. Soovitaksin sulle veel vereteste, et näha HCG kasvu/langust paari päeva jooksul.
Üldjuhul öeldakse et kui on punane juba mängus, siis asi ei pruugi hea olla. Ei saa öelda, et kohe katkenud on, vaid liigub selle poole jah.
Loodan siiski et käid ikka arsti juures/EMOs ja et su rasedus ikka püsiks! Jõudu ja edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle mulje jäänud, et ega nad emos ka midagi ei tee, kui rasedus nii väike. kuskil 4 nädalat on. Kui öösel tõsisemat verejooksu ei teki, siis lähen hommikul ja teen tasulise hcg ja reedel teise. sellega peaks ise selgeks saama, kas areneb või ei arene norm tempos. ja siis helistan arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 21:30; 30.05 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nad emos midagi ei tee nii väikese rasedusega, seda ei näe veel uh-st ka veel. Öeldaksegi lihtsalt, et tuleb oodata – kui katkeb, siis katkeb, looduse valik. Mulle ütles emo arst lause, mis pani mõtlema – tänapäeva needus on varajased rasedustestid, sest üle poolte rasedustest katkevad nii vara (3-4-7 päeva peale päevade ärajäämist), et neid käsitletakse kui tsükli hilinemist lihtsalt, kuid varajased testid ajavad kõik paanikasse kui saadakse pos test.

Kindluse mõttes tee veretest ja paari päeva pärast uuesti, siis näed hcg liikumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 22:25; 31.05 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis rumal jutt see on, et ei tee?

Minul tekkis 5. nädalal verejooks (esimene visiit oli pandud 8. nädalaks). Läksin Rakvere EMO-sse ja nad võtsid mu kohe haiglasse sisse. Ilma uh tegemata, sest kartsid, et vaginaalne uh teeks sel hetkel ainult halba. Istusin 5 päeva haiglas, sain mitu x päevas duphastoni + nospa süste ja olin rangel voodirežiimil. 5+4 tehti esimene uh ja kõik oli korras. Duphastoni sõin kuni 12. nädalani.
Täna on mu laps 2aastane.

Ma ei tea kas rasedus oleks selle suure verejooksu ka niisama üle elanud või oli tol ajal Duphastonist tõesti kasu. Aga pigem karta kui kahetseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 23:49; 31.05 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt EMOs tõesti midagi ei tehtaks, aga vähemalt oleks mingi selgus. Teine asi on see, et kui on teada, et rasedus peetus, siis järgmise rasedusega saab arst sellega arvestada ja kohe raseduse alguses toetava ravi peale panna. Mul peetus kaks rasedust 5.-6. nädalal, esimesega EMOs ei käinud, teisega saadeti koju puhkama ja kästi järgmine päev valvearsti juurde tagasi tulla, hiljem kontrolliti veel, kas puhastus korralikult, tuli siiski veel tabletipuhastus läbi teha. Arst ütles, et järgmise rasedusega kohe arstile läheksin, et saaks raseduse võimalikult varases staadiumis Duphastoni määrata. Kolmanda rasedusega nii tegingi, kohe positiivse testi järel helistasin registratuur, rääkisin ära, et kaks rasedust on peetunud ja vaja kiiresti aega ja selle ka sain. Duphastoni võtsin u 14. rasedusnädalani, rasedusega läks kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis rumal jutt see on, et ei tee?

Minul tekkis 5. nädalal verejooks (esimene visiit oli pandud 8. nädalaks). Läksin Rakvere EMO-sse ja nad võtsid mu kohe haiglasse sisse. Ilma uh tegemata, sest kartsid, et vaginaalne uh teeks sel hetkel ainult halba. Istusin 5 päeva haiglas, sain mitu x päevas duphastoni + nospa süste ja olin rangel voodirežiimil. 5+4 tehti esimene uh ja kõik oli korras. Duphastoni sõin kuni 12. nädalani.
Täna on mu laps 2aastane.

Ma ei tea kas rasedus oleks selle suure verejooksu ka niisama üle elanud või oli tol ajal Duphastonist tõesti kasu. Aga pigem karta kui kahetseda.

noojah…..vägisi rasedust “kinni hoides” riskid lihtsalt väärarenguga lapse saamisega. Sinul sel juhul vedas. Ise küll ei tahaks puudega last saada, kui loodus otsustab et loode on nii vigane, et rasedus katkeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 22:25; 31.05 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis rumal jutt see on, et ei tee?

Minul tekkis 5. nädalal verejooks (esimene visiit oli pandud 8. nädalaks). Läksin Rakvere EMO-sse ja nad võtsid mu kohe haiglasse sisse. Ilma uh tegemata, sest kartsid, et vaginaalne uh teeks sel hetkel ainult halba. Istusin 5 päeva haiglas, sain mitu x päevas duphastoni + nospa süste ja olin rangel voodirežiimil. 5+4 tehti esimene uh ja kõik oli korras. Duphastoni sõin kuni 12. nädalani.
Täna on mu laps 2aastane.

Ma ei tea kas rasedus oleks selle suure verejooksu ka niisama üle elanud või oli tol ajal Duphastonist tõesti kasu. Aga pigem karta kui kahetseda.

noojah…..vägisi rasedust “kinni hoides” riskid lihtsalt väärarenguga lapse saamisega. Sinul sel juhul vedas. Ise küll ei tahaks puudega last saada, kui loodus otsustab et loode on nii vigane, et rasedus katkeb.

Kui loode on nii vigane, siis katkeb rasedus niikuinii. Duphaston aitab juhul kui näiteks müoomi tagajärjel tahab katkeda terve rasedus. Muide, see, et sa ilma probleemideta raseduse lõpuni kannad ei garanteeri, et sa saad terve lapse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 23:49; 31.05 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis rumal jutt see on, et ei tee?

Minul tekkis 5. nädalal verejooks (esimene visiit oli pandud 8. nädalaks). Läksin Rakvere EMO-sse ja nad võtsid mu kohe haiglasse sisse. Ilma uh tegemata, sest kartsid, et vaginaalne uh teeks sel hetkel ainult halba. Istusin 5 päeva haiglas, sain mitu x päevas duphastoni + nospa süste ja olin rangel voodirežiimil. 5+4 tehti esimene uh ja kõik oli korras. Duphastoni sõin kuni 12. nädalani.
Täna on mu laps 2aastane.

Ma ei tea kas rasedus oleks selle suure verejooksu ka niisama üle elanud või oli tol ajal Duphastonist tõesti kasu. Aga pigem karta kui kahetseda.

Vedas sul, mul 6+ pealt minimaalne õrn määrimine, ja vaadati uh- ga öeldi, et nemad mingit ohtu ei näe ja kui öösel uuesti läksin,sest määrimine oli vere moodi, öeldi, et oodake kuni hommikul peauksest sisse saate (nii 6.30 läksin emosse) ja kui lõpuks peauksest sisse sain, öeldi, et kui teie tahate vaatame teid? Ei pakutud midagi ka eelmisel päeval, ainult küsiti, et kas teile on kunagi varem duphastionit pakutid ja sinna see jutt jäi ja loomulikult päeva peale oli mul juba verejooks kusjuures mis ei olnud tugev. Tartu Emos käisin. Kuigi pakkisin ka haiglakoti kaasa ja arvasin, et ehk vähemalt proovitakse, kuna hcg tase andis eelneval pãeval lootust, kui käisin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine test positiivne, aga määrib

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.