Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:

(Tissi kommuuni algataja)

Minul on nüüd siis nädala pärast minek! Super on siit kuulda teie lugusid, kes te värskelt käinud. Natukenegi rahustab maha, kuigi veel väga närvis pole ja tegelikult olen valmistunud hullemaks. Käisin ka teisel konsultatsioonil ära (omal soovil) ja jäime ikkagi esialgu 400cc juurde, kuigi vb tahan ikka suuremaid. Igaksjuhuks. Olen kuulnud, et paljud kahetsevad, et kohe suuremaid ei pannud. Ma ei tahaks küll kordusopile minna. Mina saan ka Motiva tavalised ümarad implantaadid ja võtan kiibiga. Minu arst (dr.Malva) ütles, et ikkagi eluaegsed.

Kuulsin siin ka ühte hirmsat olukorda, kus ühele neiule pandi ka dreenid, mis siis järgmisel päeval eemaldati, samal ajal värskeid implantaate pigistades. Tema ütles, et see oli kõige hullem valu mida ta elus kogenud (ta sünnitanud minu teada veel pole :)) Küsisin ka enda arstilt dreenide kohta ja tema ütles, et tema ei pane. Huvitabki see, et kas CC pannakse dreenid või mitte?

Igatahes olen nagu põnevil 85% ja hirmul 15%. Eks opipäeval kindlasti poeb jänes püksi aga tean, et see on seda väärt ja tegelikult ootan juba, et kõik möödas oleks.

Tänud, et te kõik osavõtlikud olete siin, kindlasti jutustame ja muljetame veel. Eks ma kirjutan jälle siis kui opp möödas ja et kuidas läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul tuli palavik täpselt nädal pärast oppi ja kestis õnneks vaid päeva (kuni 37,8 oli isegi).
Ja mul andis tunda vaid üks rind (parem), rinnaalune oli veidi valulik, tundus, et sellest kõvasti pressivast rinnahoidjast see tingitud. Haav iseenesest katsudes valus polnud.
Tänaseks on see valu minevik õnneks.
Ilma nende rinnahoidjateta on tõesti super olla. Õnneks enam pole see nii ebameeldiva kui veel nädal tagasi.
Opist möödas nüüdseks 2nädalat ja tunne on super, ka paistetus taandunud, kuigi tundub, et mitte veel täielikult.
Peale esmakordset pesu hakkasin õmblusi pesema ülepäeviti ja seda siiani,pesen lapse dussigeeliga.
Reedel kliinikusse esimesele opijärgsele ülevaatusele 🙂 Selleks ajaks pean ostma endale hea/toetava spordirinnahoidja.
Oskab keegi ehk midagi head soovitada, missuguse kasuks olete otsustanud? 🙂

Päikest kõigile ja kiiret ning võimalikult valutut taastumist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, minule küll CC-s dreeene ei pandud 🙂
Aga ehk see individuaalne ja oleneb ka opist, et alati pole vajadust? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

MInule CC-s öeldi, et tuleks osta ükskõik milline aga extra support sportrinnahoidja. Ma küsisin kas pean olema ka eest suletav, aga öeldi et tavaline üle pea selga tõmmatav ka hea.
Küsimus ega vahepeal ei olnud sellist tunnet nagu rinnad “krudiseks seest” kui liigutad?
Kuna mulle see nii võõras teema et iga uus tunnetud ajab hirmule et kas kõik ikka ok. Minul täna siis 5 päev peale oppi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus ega vahepeal ei olnud sellist tunnet nagu rinnad “krudiseks seest” kui liigutad?
Kuna mulle see nii võõras teema et iga uus tunnetud ajab hirmule et kas kõik ikka ok. Minul täna siis 5 päev peale oppi

Olen kuulnud erinevates youtube tissiblogides, et õhumullid liiguvad tissis ringi ning seetöttu tekib tunne, nagu tissid puuksutaksid. Vb see krudisemine võib ka sama kategooria alla minna… Ei oska öelda. Endal 6 päeva opini.

Kuidas nüüd magada on ja kuidas enesetunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka krudises mingi aeg, nüüd vist enam pole olnud. See jah täiesti normaalne nähtus pidi olema 🙂
Mina sain normaalselt magama hakata peale esimese nädala möödumist, sain magada külgedel ilma valuta, vb veidi valulik oli, aga siis veidi asendit muutes oli juba hea.
Igatsen kõhuli magamist, ei tea kuna see küll võimalik ? 🙂
Õhtul plaanin minna spordirinnahoidja otsingule Roccasse 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on muidu enesetunne väga hea, pooleldi külili saan ka magada, ainult selg väsib.Arstid ütlesin et päris külili saab magada alates teisest nädalast, kõhuli ma isegi ei küsinud sest ise ei maga kõhuli. Ja nagu eelnevad postitajad kirjutasid, siis hetkel üks rind suurem kui teine, aga hakkab juba normaliseeruma 🙂
Ma igaljuhul olen oma otsusega rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 13.okt ka CC-s opil. Eelnevalt väga hästi kirjeldatud kuidas CC-s opipäev möödub. Ka mina pidin ootama et opile saaks, olin sel päeval viimane kellele tehti ja selleks ajaks oli kõht juba väga tühi.
Ennem olid olematud rinnad ja sain 350 ergonoomilised kiibiga. Nüüd korralik C.
Peale 7-ndat päeva hakkasin inimesena tundma, esimene päev oli küll tunne nagu oleks trammi alla jäänud ????. Tööle läksin 1,5 nädala möödudes.
Minule just loeti sõnad et pessu minnes ei tohi plaastreid ära võtta vaid peale pesu sest mustus ja pisikud võivad sisse minna. Plaastreid vahetasin nii tihti kui pesus käisin.
Samuti oli üks rind rohkem turses kui teine ja tegin korralikku viinakompressi. Paranesid ka ebavõrdselt. Parem rind oli rohkem üleval pool kui vasak, nüüd enamvähem ok. Ootan jaanuari keskpaikka et võiksin tavalisi rinnahoidjaid kandma hakama ????
Otsusega olen väga rahul

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.11 18:36; 15.11 22:32; 21.11 20:53; 23.11 16:29; 27.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole:

Kas tohib teada, mis su mõõdud on? St pikkus ja kaal. 🙂

Ja kas tõesti on siis nii, et hommikul ärkan ja kuni õhtuni pean söömata olema?
Või te ikka hommikul sõite ja jälgisite, et söögiaeg oleks 6h enne kohaloleku aega?

Mina tõstsin oma 21.12. operatsiooni 7.12 peale ja ei jõua ära oodata. 😀

Kôik, kes operatsiooni läbinud on: kas lasite panna omale pigem väiksema suuruse (varuga, et tulevikus peaks nagunii suuremad panema – keha muutub, lapsed jne) või valisite kohe maksimumsuuruse?

Tänud ette. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pikkust 166cm ja kaal 55kg.
Võisin süüa kella 11-ni aga see oligi siis mu hommikusöök. Kohal pidi olema kell 15 ja minu op oli 18:30-19 algusega, täpselt ei mäleta. Aga see ootamine ja praadimine oli paras tegu.
Ma olen 32 ja 3 last sünnitanud, enam lapsi ei taha. Olen pea 5 aastat mõrlnud aga alati on olnud see et enne sünnitan kōik lapsed ära. Nüüd pesamuna 3 ja saab aru kui emme ei tohi sülle võtta jne.
Mul oli valikus kas 330 või 350. Mees arvas et minu kehaga sobib 350 parem sest puusad suht laiad ja samuti õlad. Kusjuures riietega polegi aru saada et oleks opi läbi teinud aga alasti korralik pomm.
Olen lugenud et paljud kahetsevad et väiksed lasid panna, samas ühes foorumis lugesin peale oppi et pandud sama suurus mis mul või väiksemgi ja tulemus mõndadel ka D. Õnneks mul C. Eks lõplik tulemus ole näha alles poole aasta-aasta pärast.
Mulle tegelt suuremaid polekski pandud, pole ka lastega rind suureks muutunud ja nahk välja veninud et saakski panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.11 18:36; 15.11 22:32; 21.11 20:53; 23.11 16:29; 27.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OpI päeval tohtisin süür kella 11-ni ja juua kella üheni. Sõin hommikul kella 8 ajal hommikusööki ja hiljem oli nii kiire, et enne kella 11 enam süüa ei jõudnudki. Kliinikusse kutsuti kella 15:30ks ja op oli alles veidi enne 8-t õhtul.
Õhtusöök oli kell kümme ja selleks ajaks oli kõht ikka korralikult tühjaks läinud. Niiet soovitan kõigil kella 11 ajal veel süüa 🙂

Minul oli enne AA korv ja soovisin täidlasemaks B-d kuna ei tahtnud nii silmapaistvat tulemust,lihtsalt rinda, mis oleks ilus,naiselik ja prink. Tulevikus, kui peaks sündima kolmas laps, ja on vajadust kohendamiseks, siis on mul võimalus veel olemas panna veidi suurem partii, kuigi kahtlen, et seda teeksin 🙂
Lasin panna 360cc (soovides täidlasemaks B-d) ja täna poes rinnahoidjaid proovides oli hetkel täpne sobivus C korvil, aga eks rind veel natuke paistes ka .

Mellukas, tegid õige otsuse, et opi varasemaks tõid. Saad kenasti jõule/aastavahetust nautida, selleks ajaks see paha ja valulik aeg möödas 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin kordusopi, sest esimsel korral sai mulle pandud need PIP firma implantandid, aasta pärast ilmus meedias info, et need võivad olla ohtlikud. Käisin nendega siis 5 aastat ja otsustasin ära vahetada. Tuli välja, et need olid täitsa korralikud, sain endale vanad implantandid:)
Kordusopi tegi J. Troost, halbu sõnu pole. Käisin ka aasta pärast opi kontrollis, kõik tiptop.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 17:37; 16.11 08:24; 24.02 20:06; 03.03 22:24; 11.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid info eest! 🙂

Loodan, et taastumine läheb piisavalt kiiresti, et aastalõpu üritustelt osa võtta. 🙂
Kuigi mul lihased päris treenitud, seega olen arvestanud pikema taastumisajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule anti haiglast kaasa spetsrinnahoidja pealt rihmaga. Seda kandsin mitu kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 07.10 17:29; 08.10 13:37; 07.11 19:35; 19.11 20:20; 24.11 19:37; 02.12 20:00; 26.01 18:09; 26.02 09:17; 14.08 19:43; 18.10 18:18; 18.10 18:20; 19.10 21:57; 02.11 19:06; 29.11 20:01; 30.05 16:20; 01.11 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 13.okt ka CC-s opil. Eelnevalt väga hästi kirjeldatud kuidas CC-s opipäev möödub. Ka mina pidin ootama et opile saaks, olin sel päeval viimane kellele tehti ja selleks ajaks oli kõht juba väga tühi.
Ennem olid olematud rinnad ja sain 350 ergonoomilised kiibiga. Nüüd korralik C.
Peale 7-ndat päeva hakkasin inimesena tundma, esimene päev oli küll tunne nagu oleks trammi alla jäänud ????. Tööle läksin 1,5 nädala möödudes.
Minule just loeti sõnad et pessu minnes ei tohi plaastreid ära võtta vaid peale pesu sest mustus ja pisikud võivad sisse minna. Plaastreid vahetasin nii tihti kui pesus käisin.
Samuti oli üks rind rohkem turses kui teine ja tegin korralikku viinakompressi. Paranesid ka ebavõrdselt. Parem rind oli rohkem üleval pool kui vasak, nüüd enamvähem ok. Ootan jaanuari keskpaikka et võiksin tavalisi rinnahoidjaid kandma hakama ????
Otsusega olen väga rahul

Tere
Tahtsin küsida, et kas nüüdseks parem rind paistetusest vabanenud ja alla/omale kohale laskunud.?
Küsin kuna endal sama “mure” . Käisin reedel opi järgses kontrollis ja järgmine visiit oleks pidanud tulema alles 3kuu pärast, aga kyna mul parem rind pole veel omale kohale laskunud, siis kutsuti mind 2n pärast uuesti näitama. Ka ei saanud ma lahti bandaaž-rinnahoidjast, pean seda veel 2n öösiti kandma ja päeval siis spordirinnahoidjat.
Kas sind kutsuti ka tagasi varem end näitama ja, mida sulle soovitati trha, et rind alla vajuks?
Korraks ta mainis masseerimist,aga rohkem ta sellest midagi ei rääkinud ja unustasin pärast ka selle kohta küsida.

Jään vastust ootama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see “mure” ei pruugi tulla sellest, et äkki parem rinnalihas tugevam ja vaja rohkem aega taastumiseks? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paistetud kadus kuskil peale 2 nädalat. 3-nda nädala kontrollis lõigati bandaazirinnahoidjal need otsad ära ja kästi spordirinnahoidjat kanda. Hetkel kui opist möödas kuu ja 1,5 nädalat siis ikka parema rinna protees üleval pool, kuskil 1 sõrme jagu. Teised ei pruugi aru saada aga ma ise saan aru. Armist ka näha et parem vähem allapoole vajunud, vasakul enam armi näha pole, paremal on. Ise arvan sellest et kuna mul see rüht natuke vildakas, üks õlg allpool kui teine siis sisselõiked tehti ka natuke erinevatele kõrgustele ja see sellest tingitud. Muidugi loodan et kõik ikka loksub paikka aga see võtab aega.
Mul tuttav käis 1,5 aastat tagasi opil ja tal pidi ka natuke üks kõrgemal olema kui teine. Ta mäletab et lõpptulemus oligi kuskil aasta peale oppi, kui sai aru et rinnad on õigesse kohta vajunud jne. Ütleme et hetkel ise arvan ka et võin oma esialgseid tulemusi kuskil poole aasta pärast näha, hetkel nibude asukoht kuidagi selline et tunduvad nii üleval et rinnahoidjad istuvad ikka väga vähesed, ei kata ära 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.11 18:36; 15.11 22:32; 21.11 20:53; 23.11 16:29; 27.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule räägiti ka, et rüht veidi paigast ära ja see parem rind oli varem ka veidi nagu ära vajunud külje poole.
Arst ütles, et kui rinnalihast veidi lahti lasta (parema rinna vasakust äärest), siis saab asja korda..loodan, et nad siis ikka tegid seda ja see rind saab ajapikku kenasti teise rinnaga samale joonele vajuda.
Minul ka näha,et parema rinnaalune arm võrreldes vasakuga tunduvalt üleval pool. Äkki sellepärast ka rinna allavajumine takistatud?
Eks ma ikka mõtlen ja põen, et mis saab siis, kui nii jääbki, aga eks myidugi sellele vara veel mõelda. Opist möödas alles 3nädalat. Kindlasti küsin 1sel detsembril kui lähen kliinikusse end jälle näitama.
Viimane Kägu, rääkisid, et lõigati bandaaž-rinnahoidja otsad ära, miks? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi küsis kas pärast opi on tunne, et sai liiga väikesed. Minu puhul:JAH:D Tegelikult ei saanudki mulle suuremaid paigaldada, oma algmaterjal 0. Pandi 315 CC, ergonoomilised lihase alla. Sain C korvi ja tegelt tuttavad ikka kohe märkavad ja ütlevad, et on pommid. Aga kui opilt tuled on rinnad paistes, harjud ära. Mingi aeg läheb paistetus üle ja endale tundub, et issake, rind täiesti kadunud. Kui keegi tahab võin talle pildi saata oma tulemusest. Lõikus oli 04.10, tänaseks käin trennis ja elan endist viisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah,
Bandaazirinnahoidja need otsad mis krõpsuga kinni käisid ja rindu allapoole surusid lõigati 3 nädala visiidil ära. JU sellepärast et neid ei ole vaja mul enam ja võin seda rinnahoidjat niisama kanda või ei saaks kellelegi edasi seda anda 😀 Ei uurinud.

Mulle tundub et lõpptulemus sõltuv vägapalju just kehakujust. Ma sain ka ergonoomised lihase alla aga suurus 350 ja on C-korv. Minu tuttav sai 320-ga B-korvi ja algmaterjal ka puudus nagu minulgi. Nüüd loen et 315-ga ka võimalik C-d saada. Ise lugesin ühest teisest foorumist et minu suurusega saadi ka D-korvi mis mind nii ära ehmatas 😀
Mina pole kunagi suurt rinda tahtnud, tahtsin et riided paremini seljas istuksid ja natuke naiselikum vorm tuleks. Ja selle ka sain.

Kas kellelgi ka opist kauem möödas kui 2-3 kuud?
Mõtlen just et millal rinnad ilusti pehmeks lähevad, huvitav kaua see aega võib võtta et nad loomulikult pehmed tunduksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.11 18:36; 15.11 22:32; 21.11 20:53; 23.11 16:29; 27.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, tõsi on see, et kõik suurused jäävad kõigil erinevad.

To macarena: heameelega sooviksin pilti näha. 🙂
Ning mis su mõõdud on?

Meeli0912@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimene op aastal 2013 ja siis läks aega umbes 2-3 kuud ja rinnad olid juba väga pehmed ja tundusid keha loomuliku osana. Enne seda tundsin kogu aeg, et rinnad ei ole justkui omad.

Ka minul oli üks rind alguses kõrgemal. Ega implantaadid ei pruugigi ühel ajal alla poole vajuda.

Teine op oli aastal 2015 ja siis polnud mingisugust taatumise valu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 07.10 17:29; 08.10 13:37; 07.11 19:35; 19.11 20:20; 24.11 19:37; 02.12 20:00; 26.01 18:09; 26.02 09:17; 14.08 19:43; 18.10 18:18; 18.10 18:20; 19.10 21:57; 02.11 19:06; 29.11 20:01; 30.05 16:20; 01.11 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile! (teema algataja)

Minul nüüd opist möödas 4 päeva. Opp toimus 21.nov Olen 175cm/58kg , sain 400cc lihase alla.

Opp möödus ilmselt ilusti, tuttu jäämine käis kähku ja üles ärkamine samuti õndsuses. Alguses oli raske hingata, siis õde käis koguaeg kontrollimas, kas ma saan hakkama ja andis mulle lonks haaval vett juua. Valu oli ütleme 3 – 10’st. Öö möödus samuti rahulikult, sain valuvaigisteid ja unerohtu ja magasin mõnusasti. Hommikul arst vaatas üle, pandi mulle see rinnahoidja selga ja suunati koju. Enesetunne oli fantastiline ja enamuse sellest päevast veetsingi suures toas ringi tatsates, istudes erinevatel toolidel ja pereliikmetega suheldes. See aga oli SUUR VIGA. Sel samal õhtul kogu enesetunne muutus, õhtuks magama minnes oli muutunud rinnahoidja nii väljakannatamatuks, et lasin selle abikaasal eemaldada ja end marliga kinni siduda. Samuti võtsin valuvaigisteid, mis absoluutselt ei mõjunud. Terve öö möödus valukrampide käes ja värisedes, kahetsedes, et fakk oli mul seda nüüd vaja. Valu oli 8 – 10’st. Järgmisel päeval (päev nr.2) oli väga raske olla. Inimene kes oli tulnud mind hooldama, pressis mulle toitu sisse, et saaksin rohtu võtta. Enamuse ajast veetsin voodis, vahelduva eduga tukkudes ja valude käes piineldes. Valu oli 5 – 10’st. Mainin ära ka, et kui esimesel ööl kodus rinnaka eemaldasin siis poole öö pealt pandi see mulle ikkagi tagasi. Järgmine öö oli enamvähem talutavam, valu oli 6 – 10’st, möödus see tablettide najal. Unerohud ja valurohud.
Jõudis kätte päev nr.3. Hommik oli raske, ukerdasin end ise voodist välja, tissid rasked ees, valu umbes 4 – 10’st ja kooberdasin kööki ruttu sööma, et saaks rohtu võtta. Hommikuti on raske käima saada. Kui kätte jõudis lõuna, võtsin teise satsi rohte kell 14:00 ja seejärel käis nagu sõrmenipsust klõps ja mul oli hea olla. Valu oli vajunud talutava 2 peale. Söögiisu oli tagasi, elurõõm oli tagasi. Peeglisse veel ei julge vaadata kuna jubedad pommid on ees ja nad näevad nii veidrad välja aga juba täitsa kannatab olla. Tänasel kuupäeval oli lubatud pesemas käia, mis möödus ka suurema vaevata. Nüüd olengi rohtu võtnud vastavalt vajadusele.

Antud hetkel ei oska ma veel öelda, kas ma olen oma otsusega rahul, sest ma ei tea milline näeb välja lõpptulemus. Samuti ei saa ma kindlalt väita et oma esialgse kogemuse põhjal oma otsust kahetsen. Kas kogu see trall on seda väärt…ei oska ka hetkel veel öelda. Praegu on lihtsalt ootamisfaas, et mis hakkab saama ja et paranemine toimuks ootuspäraselt. Arst manitses mind kindlasti veel pikemalt rahulikult võtma, sest võimalus on olemas, et ka nädal hiljem üle pingutades võib hematoom tekkida. Seega kuigi enesetunne on mõnus võtan ikka väga tsillilt. Muidugi ei saa ma veel käsi tõsta, asju tõmmata lükata. Niiet läheb veel aega.

Selle jutu moraaliks ongi pigem see, et keegi ei teeks sama viga mis mina. Võtke hästi rahulikult ja kui koju jõuate kohe pikutama, mitte ringi tatsama.

Niiet see on hetkel minu koguemus. Kindlasti on selles jutus palju emotsioone puudu. Praegu olen lihtsalt õnnelik, et hullem osa sellest möödas on.

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed implantanid ja 400cc lihase alla – edu taastumisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka kohe minek ja peab ütlema, et olen üsna närvis. Kõikvõimalikud materjalid ja videod on netist läbi loetud ja vaadatud. Siiski soov on suur, kuna endal rind puudub.
Milline see valu siis ikkagi on? Pidevalt põletav ja torkiv? Lihasvalu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 13:10; 26.11 19:49; 06.12 12:44; 07.12 15:20; 23.02 15:11; 23.02 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka kohe minek ja peab ütlema, et olen üsna närvis. Kõikvõimalikud materjalid ja videod on netist läbi loetud ja vaadatud. Siiski soov on suur, kuna endal rind puudub.
Milline see valu siis ikkagi on? Pidevalt põletav ja torkiv? Lihasvalu?

Valu on igalühel erinev. Ilmselgelt mul poleks esimesel ööl kodus nii valus olnud kui oleksin rahulikult võtnud. Sest nüüd 5 päeva peale oppi on mul super olla, valuvaigisteid võtan ennem magama minemist, sest ööga kõik kangestub. Ja teise doosi vajadusel hommikul kui kuskile vaja minna. See tunne kui implantaadid sees, on raske, tihke, kiskuv, põletav, torkiv. Samuti on see võõras, ebamugav, kõditav, ebamaine. Aga nagu kõik on öelnud, harjub sellega ära ning need tunded ka kaovad, kui implantaat kehasse sätib.

Edu sulle opil ja võta nii rahulikult kui veel saad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed implantanid ja 400cc lihase alla – edu taastumisel!

See oli arsti otsus mitte minu, kui sa minu eelmisi postitusi loed. 🙂

(venepilbas)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 14:56; 26.11 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud. Eks üritan rahulik olla ja rahulikult võtta 🙂
Ma tegelikult ei saa aru, mida mõeldakse selle all, et esimesed implantaadid ja 400cc?! erinevad suurused võivad inimestel absoluutselt erineva suuruse anda. Kui ma ise proovisin 300cc ja 350cc, siis see vahe oli tegelikult nii väike. Arst ikka soovitab, mis keha mõõtude ja rinnakorviga sobib. Ja vähemalt mina eeldan, et keegi ju tegelikult täna enam ei mõtle nii, et läheb teisele või kolmandale opile veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 13:10; 26.11 19:49; 06.12 12:44; 07.12 15:20; 23.02 15:11; 23.02 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To viimane kägu:

Kelle kasuks Sina otustasid ja kui suured panna lased? Ja millal op?
Endal ka nädala pärast minek ning vaike närv juba sees. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 08:56; 11.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viimane kägu.
Otsustasin Christinas Cliniku kasuks. Läksin ka natuke eelarvamusega, eelkõige põhinedes teiste juttudele, et vastu ei võta arst jne. Siiski mulle sealne vastuvõtt väga meeldis ning peamiselt olin rahul sellega, et nende soovitused implantaatide osas olid täpselt sellised nagu olin ise eelnevalt välja mõelnud, et soovin. Olin omale välja valinud Motiva ergonoomilised ja just neid seal ka soovitati. Suuruse saime paika nii, et konsultant andis oma arvamuse, lähtuvalt minu mõõtudest ja rinnakorvist. Nimelt on mul rinnakorv natuke sissepoole, seega ta soovitas ka natuke suuremat implantaadi suurust. Proovisin erinevaid, ning lõplik valik jäi 320cc ja 350cc (endal üks rind suurem kui teine). Minu peamine eesmärk on oli saada naiselik rind, kuid mitte selline, mis kõigile silma paistab koheselt. Loodan, et lõpptulemus ka selline jääb.
Operatsioon nüüd sel neljapäeval. Närv on päris suur, kuid usun, et elan selle taastumise üle 🙂
Hästi palju on siiski abi olnud teiste kogemuste lugemisest, seega plaanin ka ise oma kogemuse siia kirja panna.
Edu sullegi operatsioonil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun