Esileht Kodunurk Toidu valmistamine puudega köetavas ahjus.

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Toidu valmistamine puudega köetavas ahjus.

Postitas:

Olen sellise ahju värske omanik ja paaril korral olen proovinud ahjus süüa teha. Esimesel korral üritasin taha seapraadi. Tegin nii: õhtul peale ahju kütmist lükkasin söed äärtesse laiali ja panin kaanega malmpoti ahju (potis oli ka mõni porgand ja kartulid pluss pisut vett). Võtsin hommikul paja ahjust välja ja tulemuseks oli liha, mis oli kuiv kui saepuru. Kartulid ja porgandid olid värvi muutnud- olid hallikaspruunid. Heakene küll, arvasin, et küllap oli vana looma liha ja lisaks ilma pekita, et saepuruks läks. Eile tegin samamoodi ühepajatoitu- ikka õhtul ahju ja hommikul välja. Ja taas sain tulemuseks kondiliha, mis oli saepuruks läinud. Juurikate värv oli tumepruun ja maitse mõrkjas. Kas küpsetan üle? Mitu tundi siis tuleks toitu ahjus küpsetada? Milliseid roogasid olete teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 19:04; 01.05 20:23; 01.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelikku ehk rohkem panna? On sul ikka emailitud malmpott? Mul kippus toit kuivama emailita malmpotis. korralikus emailpotis ei ole läinud, kui vett piisavalt on. Mulgipuder on ahjus tehtuna ülihea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 20:11; 01.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihal oli vett kolmandiku jagu ja ka ühepajatoit oli leeme sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 19:04; 01.05 20:23; 01.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihal oli vett kolmandiku jagu ja ka ühepajatoit oli leeme sees.

Ja oli malmiga kaetud pott? Kaas korralikult peal? No proovi siis veel rohkem vett panna. Proovi mulgiputru teha, aga vett peab ikka palju panema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 20:11; 01.05 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus malmpott kaanega korralikult kinni. Mulgiputru pole elu sees teinud- ei tea, kas oskangi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 19:04; 01.05 20:23; 01.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et viga on selles, et jätad terveks ööks ahju. Me teeme maal päeva ajal nii, et kui on ahju köetud, siis haudepotiga kasvõi riis juurviljadega ahju (vedelikku peab piisavalt olema) või seapraad ahju, saab õhtusöögiks valmis (mõned tunnid on ahjus), alati on väga maitsev ja mahlane tulnud.

Niimoodi üleöö ei ole kunagi jätnud, vinduvad seal ju lihtsalt hommikuni, st toit on ammu valmis, aga istub ikka veel tunde ja tunde parajas kuumuses, ilmselt kaobki kogu vedelik, küpseb üle, tulemus on kuiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätad liiga kauaks ahju, ahi on sisse pannes liiga kuum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen hernesuppi – panen herned, sutsuribi ja vett, nii et katab kõik ära ja ööseks ahju. Hommikul praen võis sibulat ja porgandirattad, puhastan ribid ja lasen kõik korraks keema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätad liiga kauaks ahju, ahi on sisse pannes liiga kuum.

just. kõik tunnused – ärakuivamine, kibe maitse ja värvikadu – on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen juba aastaid (15 a) süüa puudega köetavas ahjus ja pole kunagi jätnud ühtegi toitu üleöö ahju.
Kui paned ahju kinni, siis lükka söed tahad. Liha ja kartulid ma teen eraldi üldjuhul. Ahjukartul tahab suhteliselt kõva kuuma alguses – maitsestan kartulid (sörts õli ja ürdid/sool) ja lükkan ahju (ette poole) ilma kaaneta/fooliumita. Kui kartul on pealt mõnusalt pruun ja krõbe, siis panen kaane natukeses peale et kartul ka seest pehmeks läheks. Natuke vett ka vormi põhja.

Liha maitsestan, natuke vett potipõhja ja ahju. Vajadusel vett jooksvalt juurde panna. Kui liiga palju vett kohe alguses panna, siis tuleb selline keeduliha. Aegajalt kastan liha potipõhjas olevas vedelikuga ja keeran lihal külge. Et tuleks igalt poolt pruun ja mahlane. Kasutada kindlasti sellist läbikasvanud liha. Kui on ainult tai, siis kipub ikka ära kuivama. ja kui on liiga pekine, siis see liha ujub sul ainult rasvas. Algul hoian liha eespool ja pärast lükkan sütele lähemale. Lihal hoian kaant üldjuhul peal, juhul kui ahi pole piisavalt kuum, siis olen lõpus kaane maha võtnud. Aga seda harva.

Liha ja kartuleid ma üritasin varem koos teha aga siis jääb kartul selline pudi. Eraldi tegemisel on miinus see, et kartuleid peab kuskil soojas hoidma või siis pärast soojaks ajama. Aga see vaev on seda väärt.

Teine väga hea toit on kruubid … kui sul jääb ahjuliha üle, siis järgmine päev pane kruubid koos lihakuubikutega ja lihaleemega ja porganditükkidega ahju + vett juurde ja jäta hauduma. Aeg ajalt segada.

Liha ahjus hoidmise aja kohta ma ei oska midagi öelda – sõltub lihasuurusest. Minul läheb kuskil 2 h. Sama kartulitega – üldjuhul see pruunistamise aeg on ainult 10-15 min.

Head katsetamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid ikka varem välja võtta, 2-3t on küllalt. Tehakse jah ka terve öö, aga nt sinu liha oli ilmselgelt üle küpsenud ja ühepajatoidule ei anna see ka midagi juurde, kui teda niiii pikalt lödistada. Tee nagu tavalises (elektri)ahjus teeksid. Nt kütad ahju võimalikult vara, saad paari tunniga isegi õhtusöögi lauale

http://foorum.perekool.ee/teema/puudega-koetavas-ahjus-kupsetamine/
http://toidutare.ee/foorum/alafoorumid/toiduvalmistamine/552/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 10:49; 02.05 16:22; 04.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed juurikad jah kindlasti ei taha nii kaua küpseda! Eriti kui sul on hea ahi, mis hoiab kaua kuuma. Siis maksab öö läbi ahjus hoida ainult põldube või kruubiputru. Või suurt tükki loomaliha. Kusjuures vedelikku peab olema nii palju, et see selle aja jooksul ära ei auraks. Peete olen ma ka jätnud terveks ööks ahju hauduma, aga minu ahi väga hästi sooja ei pea, hommikuks on juba üsna leige.
Mulle meeldib ahjuga ka leiba ja kooki küpsetada, aga selleks peab oma ahju üsna hästi tundma, et enne küpsemapanekut see jõuaks parasjagu jahtuda ja kohe ära ei kõrvetaks. Küpsemisaeg umbes 1 tund, õhematel kookidel vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma hoian ahjukartuleid tehes max 20-25 minutit neid ahjus. ei kujta ette, mis neist üleöö hoides järgi jääks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult teatud väga suured lihatükid võib jätta üleöö ahju, aga lihast muidugi kaovad siis kõik vitamiinid, jääb ainult hea maitse järele, nii et tihti ei soovitaks nii teha. Võibolla kui suurt veisesüdant keedad, siis äärmisel juhul üleöö. Isegi mulgi kapsaid ma teen nii, et maksimaalselt 5 tundi on ahjus. Malmpott võiks olla muidugi glasuuritud, sest puhta malmiga kokkupuutel võib toit minna siniseks või halliks ja näeb väga rõve välja. Ahju peab tundma õppima. Seal on tõesti hea keeta näiteks peete, ube, hernesuppi jm. Kõik toidud tulevad tunduvalt maitsvamad kui elektriahjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või veel hea on üleöö keeta kondipuljongit- paned (pruunistatud) kondid ja hulga vett ahju, mõned maitsetaimed ja juurikad, las hauduvad. Hommikuks on 5+ puljong ja kondid on pehmed nagu leib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 10:49; 02.05 16:22; 04.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga ahi hoiab ise efektiivsusega kuuma. Minul on ka väga hea kuumapidavusega ahi, mistõttu olen avastanud, et ei saa malmpotis süüa teha, kui see pole peaaegu triiki täis. Ehk siis potti ei tohi vaba ruumi jääda. Kõik mis ei ole toiduga täidetud, peab olema vedelikuga täidetud. Pole proovinud kas mingi väiksema savipotiga saab teha. Suure malmpotiga igatahes poolenisti täis poti puhul kuivab söök ära. Mina teen ahjus peamiselt metsloomaliha, mis söömispehmusesse saamiseks peabki tundide viisi ahjus olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas häid juurvilju ahjus teha? Ilma lihata. Ja kala?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 00:37; 05.05 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://foorum.perekool.ee/teema/maailma-parim-ahjujuurikate-retsept/ põhiline on juurikad/kartulid veidi õli või kastmega kokku teha ühtlaselt, siis maitsetaimed, mesi, sinep, kuidas kunagi. Kindlasti tasub kartuli-kaalika-porgandi juurde proovida brokolit, fenkolit, pastinaaki, punapeeti jnejne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 10:49; 02.05 16:22; 04.05 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://foorum.perekool.ee/teem…..e-retsept/ põhiline on juurikad/kartulid veidi õli või kastmega kokku teha ühtlaselt, siis maitsetaimed, mesi, sinep, kuidas kunagi. Kindlasti tasub kartuli-kaalika-porgandi juurde proovida brokolit, fenkolit, pastinaaki, punapeeti jnejne.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 00:37; 05.05 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Önnelikud inimesed. Ei igatse midagi rohkem kui vanaema ahjus tehtud toite. Ahju kartulad, tangu puder, herne puder, peki pirukad, you name it.. toidul on hoooopis teine maitse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Toidu valmistamine puudega köetavas ahjus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.