Esileht Ilu ja tervis Toidulisandeid pole vaja

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Toidulisandeid pole vaja

Postitas:

Mitmest siinsest teemast käib läbi, et kui vajalikud ja möödapääsmatud on toidulisandid. Tänu toidulisanditele saab jagu sajast haigusest jne. Meedia on täis erinevaid toidulisandite reklaame ning tuntud blogijad propageerivad toidulisandite tarbimist.

Mis on aga reaalsus? – Toidulisandid pole vaja! Need on kasutud!

Näiteks siin on väga hea ülevaade toidulisandite tarbimise mõttetusest:
http://arvamus.postimees.ee/3780761/tuul-sepp-kuidas-toidulisandid-tapavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastavalt VAJADUSELE võivad olla nii hädavajalikud kui ka aidata tervisehäire vastu. Peoga niisama sisses66mine pole muidugi tark idee, kogu see artikkel ongi mõttetult reklaamile alludes peoga tablettide sisses66misest.

“Samuti on näidatud, et lisaks tarbitud antioksüdandid kipuvad keha enda antioksüdanditootmist vähendama – rakud saavad signaali, et antioksüdandid on juba olemas ja võib vabamalt võtta, ning tulemusena on organism peale toidulisandite tarbimist kehvemas seisus kui enne.” Vot see on üks argument ravimite, toidulisandite vastu- kehas toimib iga asja kohta tagasisidesüsteem, et midagi liiga palju ei saaks. Kui ainet (maohappealandaja, misiganes asendusravi, muidugi eranditega, nt kilpnäärmehormoon, mida kilpnääre enam ise toota ei jõua) on liiga palju, siis keha loobub selle vähesegi ise tootmisest ja ongi eelkirjeldatud olukord ja eluaegne sültuvus ravimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi kirjutab lahti kõikide vitamiinide kasulikkuse ja nimetab ka toiduaineid, kus need vitamiinid olemas, Jüri Lina oma raamatus Varjatud tervisevalem. Soovitan lugeda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidulisandeid on vaja tootjatele, et äri õitseks. Apteekide riiulid on lookas, metsik valik ja ikka imestan, kas need kõik ära ka ostetakse. Tegelikult mõningaid asju on vaja ka, näiteks D-vitamiini ja mina ei saa ilma magneesiumita, muidu on krambid. Eks mõni vajab rauda ja mõni kaltsiumit ka, aga suurem osa kräppi võiks olematata olla.

sa ei söö arvatavasti toiduaineid milles on magneesiumit (sul on väga ühekülgne toidulaud) ja kindlasti jood sa palju kohvi või teed. mõlemad viivad kehast vett välja ja koos sellega ka mineraalid. D vitamiin on täpselt samasugune hookus-pookus nagu kunagi oli kaltsiumi tabletid.

ma ei tea mitte ühtegi inimest kes oleks tervem, tugevam, parem kuna ta manustab igapäev D vitamiini. mitte kedagi. tuleb gripihooaeg ja plaks on nad kõik haiged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidulisandeid on vaja tootjatele, et äri õitseks. Apteekide riiulid on lookas, metsik valik ja ikka imestan, kas need kõik ära ka ostetakse. Tegelikult mõningaid asju on vaja ka, näiteks D-vitamiini ja mina ei saa ilma magneesiumita, muidu on krambid. Eks mõni vajab rauda ja mõni kaltsiumit ka, aga suurem osa kräppi võiks olematata olla.

ma ei tea mitte ühtegi inimest kes oleks tervem, tugevam, parem kuna ta manustab igapäev D vitamiini. mitte kedagi. tuleb gripihooaeg ja plaks on nad kõik haiged.

Meie pere ei ole 3a gripihooajal haige olnud ja tean selliseid palju. Kas ja kui palju see D-vitamiiniga seotud on, ei oska öelda. Meie pere võtab, aga mitte Eestis müüdavaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen tuul sepa lugusid ikka huviga.
aga sedapuhku on tekst liiga lahmiv, kõik vitamiinid ja toidulisandid ühes pajas segamini nagu puder ja kapsad.

eks toidulisanditegagi on nii nagu ravimitega üldse.
olemuslikult on kõik mürk, aga ravimise nipp on selles, kellele, mis puhul ja millises annuses.
ka paratsetamool võib tappa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 09:50; 17.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei söö arvatavasti toiduaineid milles on magneesiumit (sul on väga ühekülgne toidulaud) ja kindlasti jood sa palju kohvi või teed. mõlemad viivad kehast vett välja ja koos sellega ka mineraalid. D vitamiin on täpselt samasugune hookus-pookus nagu kunagi oli kaltsiumi tabletid.

ma ei tea mitte ühtegi inimest kes oleks tervem, tugevam, parem kuna ta manustab igapäev D vitamiini. mitte kedagi. tuleb gripihooaeg ja plaks on nad kõik haiged.

Lapsik lahmimine. Milleks seda teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Toidulisandeid on vaja tootjatele, et äri õitseks. Apteekide riiulid on lookas, metsik valik ja ikka imestan, kas need kõik ära ka ostetakse. Tegelikult mõningaid asju on vaja ka, näiteks D-vitamiini ja mina ei saa ilma magneesiumita, muidu on krambid. Eks mõni vajab rauda ja mõni kaltsiumit ka, aga suurem osa kräppi võiks olematata olla.

mina jälle imestan, et ikka jagub veel neid magneesiumi ja D-vitamiini hüsteeriale kaasajooksjaid. Kas te siis aru ei saa, et need on lihtsalt moevoolud, mõttetus. täpselt sama teema, millest see artikkel räägib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidulisandeid on vaja tootjatele, et äri õitseks. Apteekide riiulid on lookas, metsik valik ja ikka imestan, kas need kõik ära ka ostetakse. Tegelikult mõningaid asju on vaja ka, näiteks D-vitamiini ja mina ei saa ilma magneesiumita, muidu on krambid. Eks mõni vajab rauda ja mõni kaltsiumit ka, aga suurem osa kräppi võiks olematata olla.

mina jälle imestan, et ikka jagub veel neid magneesiumi ja D-vitamiini hüsteeriale kaasajooksjaid. Kas te siis aru ei saa, et need on lihtsalt moevoolud, mõttetus. täpselt sama teema, millest see artikkel räägib.

imesta, imesta.
mis sinule täna ehk mõttetus, on teisele vajalik ja võimalik, et kunagi ka sulle endale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 09:50; 17.08 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Toidulisandeid pole vaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.