Esileht Kodunurk Tolmuimeja otsingul. Miele c2 ja c3 kaalukeelel, aga kiitke/laitke ka enda oste

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Tolmuimeja otsingul. Miele c2 ja c3 kaalukeelel, aga kiitke/laitke ka enda oste

Postitas:

Hinnavahe on neil kahel pea 100 eurot. Samas näitajad erinevad natukene ainult. Ma eelistaksin küll odavamat, aga tolmuimeja ostan ikkagi selleks, et see ka töö ära teeks. Maja on üsna suur, pinnad on laminaat ja veidi ka siledaid vaipkatteid. Mul ei olegi enne tolmuimejaga väga palju kogemusi olnud, siiani kasutasin seda harva ja mu ema käest saadud(ära nüüd ümber kukkuge) nõukaaegne masin tundus suht ok. Nüüd seoses lastega on maja koguaeg tolmnune ja liivane, oleks ikka kiiret ja head tööriista vaja, mille üles tõstmine ei nõua head treenitust.
Eriti tahaks teie halbu kogemusi teada. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 14:42; 12.01 10:47; 21.01 00:52; 24.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mielega kogemus puudub, aga Electroluxi tolmuimejad väga head. Julgen soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 14:49; 12.01 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata poest palju ostetavale mudelile varuosad ja lisad maksavad. Tolmufiltrid ja mootorifiltrid võivad ise juba oma 25€ tükk maksta ja selline lisa väljaminek võib vähemalt korra kvartalis, kui mitte iga kuu tulla. Ma leian, et väljuva õhu söefiltri eest, mis siis teoreetiliselt peaks miskid lõhnad kinni võtma pea 30€ maksta on üle mõistuse palju. Auto salongi söefilter maksab sama palju ja kestab pool aastat ehk isegi aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Miele S8 ja Miele S2. Ka oli hinnavahe 100 eur. Kõigepealt ostsin S8. Kiidan igati. Palju erinevaid otsikuid, eriti hea asi on parketi otsik. Siis korterisse S2. Vähem otsikuid ja parketi otsikut ei olnud, millest ma väga puudust tundsin, ka juhe on sel lühem. Aga muidu ka väga hea masin. On väiksem ja kergem. Vaata millised otsikud komplektis sul on, kui pikk on sissekeritav juhe, dB ja kW ja energiamärgis. Miele tolmuimejad kestavad väga kaua, võta parem. Ja kui on elamisi karvalisi, siis cat and dog mudel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 16:00; 15.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Miele tolmuimeja ja olen v’ga rahul. Mul on see mudel:https://www.euronics.ee/t/75333/tolmuimejad/tolmuimeja-miele-c3-xxl/c3obsidianxxl.

siin kirjelduses pole öeldud midagi lisaotsikute kohta, minu masinal on kaasas kolm lisaotsikut, mis on peidus tolmuimejas. Samas siin on need otsikud olemas, is minu tolmuimejal on https://www.euronics.ee/t/67854/tolmuimejad/tolmuimeja-c3-hepa-power-line-miele/c3autumnred.

Mulle meeldib minu tolmuimeja puhul mugavus ja vaiksus, samas on imemisvõime tugev (uued euronõuded ei luba ju enam ülivõimsaid masinaid, aga Miele on endiselt super!)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 17:26; 11.01 15:09; 12.01 16:25; 12.01 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on oranź Miele, ausõna mudelit ei mäleta. Väga rahul olen: imemisvõimsus on hea, manööverdab hästi, juhe on piisavalt pikk. Otstsin vaipade jaoks lisaks turbootsiku, see on eriti hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Miele tolmuimeja ja olen v’ga rahul. Mul on see mudel:https://www.euronics.ee/t/75333/tolmuimejad/tolmuimeja-miele-c3-xxl/c3obsidianxxl.

siin kirjelduses pole öeldud midagi lisaotsikute kohta, minu masinal on kaasas kolm lisaotsikut, mis on peidus tolmuimejas. Samas siin on need otsikud olemas, is minu tolmuimejal on https://www.euronics.ee/t/67854/tolmuimejad/tolmuimeja-c3-hepa-power-line-miele/c3autumnred.

Mulle meeldib minu tolmuimeja puhul mugavus ja vaiksus, samas on imemisvõime tugev (uued euronõuded ei luba ju enam ülivõimsaid masinaid, aga Miele on endiselt super!)

Võrdle spetsifikatsiooni andmeid. Sellel c3-l on ju vaipade puhastamise märge D. Siis julgen arvata et vaipasid sellega küll puhtaks ei saa.
energiaklassc: G
tolmutagastusklassc: A
kõvapõranda puhastamise tõhususc: B
vaipade puhastamise tõhususc: D

Siin ju esilehel kohe ära märgitud, paneks oma valikusse ikkagi ainult need millel energiamärgis A klassi kuulub. Siis hakkaks edasi valima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 09:20; 11.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks Boschi ProAnimal u 5 aastat vana mudel ja filtrid hakkasid mingi hetk vahelt läbi laskma (?), igatahes väljuv õhk haiseb, filtrite vahetamine ka ei aita. Kas tolmuimeja eluiga ongi nii lühike?
Mingit võrkturundusega müüdavat imemasinat ei tahaks, aga tavaliste tolmuimejate tootmises pidi ka ikka uuendusi tulema – kas on mõni firma siis just filtrite tõhususes läbimurret saavutanud? Kas need pestavad filtrid on äkki paremad kui tavalised?
Muidu üks mõnus mugavuselement on käepidemelt muudetav imemisvõimsus, näiteks seda minu Boschil ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 09:55; 12.01 09:57; 13.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma firmasid ei oska kommenteerida, isegi ei tea,mis firma mul on (ei viitsi järgi uurida). Aga soovitan osta tolmuimeja, millel pole tolmukotte vaja. Eriti kui oled inimene, kes tahab tihedalt koristada. Hoiab aega kokku ja kui iga või iga 2 koristamis ejärel tolmupaaki tühjendad, sisi töötab tolmuimeja ka koguaeg nö täisvõimsusel. See ju teda, et tolmuimeja võimsus kipub kaduma, kui tolmukott juba 25% täis.

Keskkonnasäästlik on ka ja ei pea muretsema, et äkki 5 aasta pärast samale mudelile pole enam tolmukotte saada (mul juhtus kunagi nii).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 13:09; 11.01 13:09; 12.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma firmasid ei oska kommenteerida, isegi ei tea,mis firma mul on (ei viitsi järgi uurida). Aga soovitan osta tolmuimeja, millel pole tolmukotte vaja. Eriti kui oled inimene, kes tahab tihedalt koristada. Hoiab raha kokku ja kui iga või iga 2 koristamis ejärel tolmupaaki tühjendad, sisi töötab tolmuimeja ka koguaeg nö täisvõimsusel. See ju teda, et tolmuimeja võimsus kipub kaduma, kui tolmukott juba 25% täis.

Keskkonnasäästlik on ka ja ei pea muretsema, et äkki 5 aasta pärast samale mudelile pole enam tolmukotte saada (mul juhtus kunagi nii).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 13:09; 11.01 13:09; 12.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga soovitan osta tolmuimeja, millel pole tolmukotte vaja. Eriti kui oled inimene, kes tahab tihedalt koristada. Hoiab raha kokku ja kui iga või iga 2 koristamis ejärel tolmupaaki tühjendad, sisi töötab tolmuimeja ka koguaeg nö täisvõimsuse

Ja kuidas sa tolmuimejat tühjendad, lihtsalt kallad selle tolmu ja prahihunniku kuskile kotti? Ja selle ümberkallamise käigus on tuba uuesti tolmu täis? Allergikule ei ole see ilmselt vastuvõetav variant.
Minu praegusel tolmuimejal on kotid, mis maksavad 5 eurot (pakendis 5 kotti). Ja saigi ostetud selle järgi, et ei oleks mingid kallid tolmukotid vaid universaalsed.Tolmuimejaks on Sencor, muidugi praegu nii võimsaid enam vist ei müüdagi tänu nendele Euroseadustele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 09:20; 11.01 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul on kodus vaibad Mielega puhtad, võimsus on nii tugev, et kui täisvõimsust kasutan, siis imeb koos vaibaga, seega kasutan täisvõimsust vaid selliste vaipkatete puhul, mis on seinast-seina ja põrandale kinnitatud. Ilma tolmukottideta tolmuimejate kohta ütlen – pole veel näinud sellist, mis töötaks vaikselt. Mul on olnud kasutusel ilma tolmukotita Dyson ja Vax – mõlemad on väga mürarikkad, eriti Vax. Dyson meeldis mulle, aga Milele meeldib rohkem, just oma vaiksuse pärast, on kerge, lihtne manööverdada. Ma koristan iga päev ja see müra, mida teised kaks imejat tekitasid, on ikka hirmus. Jah- tolm kogutakse kanistrisse, sealt valad selle prügisse ning pesed kanistri puhtaks ja kuivatad. Mina puhastasin kanistri ära alati peale kasutuskorda, filtreid tuleb pesta, tegin seda nädalas korra (just see filter, mis on kanistris sees, paberist), pestakse leige jooksva vee alla ja kasutada ei tohi enne kui on täiesti kuiv. Loomulikult on ilma tolmukotita toolmuimejat soodsam nö ülal pidada. Ca viis aastat tagasi oli mul Electrolux ultra silence, sellele sai osta universaalseid S-bage, mis on oluliselt soodsamad originaalkottidest (neid universaalseid kotte on müügil Rimides ja Prismades väga soodsalt) Mielega saab minu meelest kasutada vaid Miele tolmukotte, kuid ma pole selles 100 % kindel, mul on Milele alles kuu aega ja ostsin koos tolmuimejaga ka tolmukotid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 17:26; 11.01 15:09; 12.01 16:25; 12.01 16:30;
To report this post you need to login first.

Meil ka see Miele oranz C3, väga tõhusalt töötab. Ka vaibad puhastab korralikult.

Eelmine oli Electrolux, sellel kõigepealt läks katki see koht, kus hari kinnitub toru külge, siis lüliti ja lõpuks ka pistik. Mitte kohe muidugi, aga mitme aasta jooksul. Lõpuks ostsime uue.
Vana oli riidest tolmukotiga, ja selle tühjendamine oli päris ebameeldiv. Pmt panin tolmukoti suurde prügikotti ja koukisin sealt sõrmedega ettevaatlikult tolmu ja juuksekarvu väja, no et tolm taas vabalt tuppa lendlema ei jõuaks. Uhh, küll oli vastik tegevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hooveri kohta ei oska keegi midagi öelda? Nt Hoover Reactiv 4A?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 09:55; 12.01 09:57; 13.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma uurisin neid Mielesid nüüd rohkem. C2-sid ja C3-sid on nii palju ja nii erinevas hinnaklassis, et võimatu on aru saada, mida võtta, mida jätta.
Ma saan aru, et naised siin kõik tehnikavõhikuid ja oranž on ainus arusaadav tunnus, aga palun mine ja uuri selle oranži kõhu alt, mis see täpne nimi tal ongi ja pane oma masina hind ka, et veel lihtsam oleks 🙂 Ilusti palun:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 14:42; 12.01 10:47; 21.01 00:52; 24.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tolmukogumispaagi tühjendan otse õue prügikonteinerisse, mingite kottidega ei jama. tavaliselt teen seda enne järgmist koristuskorda – just selle mõttega, et paaki eemaldades ikka veidi tolmu lendab. no nagu tolmukottigi vanasti eemaldasin enne koristamist, mitte siis, kui tuba juba puhas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 13:09; 11.01 13:09; 12.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi mõttes vaatasin ka pakutavaid Miele tolmuimejaid ning nende hindasid. Tunduvad täitsa tip top.
Müratase võrreldes Elektroluxi omadega (endal Electrolux https://www.euronics.ee/t/74115/tolmuimejad/tolmuimeja-ultrasilencer-electrolux/zusgreen58) on aga tunduvalt kõrgem. Elektroluxi juhtmepikkus ka meetri võrra pikem. Samas, kui oluline peamiselt vaipatelt tolmu imemine, siis Miele näitajad tunduvad paremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 14:49; 12.01 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoover – mina jätaksin ostmata. Mürarikas, kole. Teisest küljest – oma töö teeb ära. Kui valida on Miele, Dysoni, Electoluxi,Philipsi vahel, siis Hooveri poole ma isegi ei vaataks mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 17:26; 11.01 15:09; 12.01 16:25; 12.01 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Miele tolmuimeja ja olen v’ga rahul. Mul on see mudel:https://www.euronics.ee/t/75333/tolmuimejad/tolmuimeja-miele-c3-xxl/c3obsidianxxl.

siin kirjelduses pole öeldud midagi lisaotsikute kohta, minu masinal on kaasas kolm lisaotsikut, mis on peidus tolmuimejas. Samas siin on need otsikud olemas, is minu tolmuimejal on https://www.euronics.ee/t/67854/tolmuimejad/tolmuimeja-c3-hepa-power-line-miele/c3autumnred.

Mulle meeldib minu tolmuimeja puhul mugavus ja vaiksus, samas on imemisvõime tugev (uued euronõuded ei luba ju enam ülivõimsaid masinaid, aga Miele on endiselt super!)

Võrdle spetsifikatsiooni andmeid. Sellel c3-l on ju vaipade puhastamise märge D. Siis julgen arvata et vaipasid sellega küll puhtaks ei saa.
energiaklassc: G
tolmutagastusklassc: A
kõvapõranda puhastamise tõhususc: B
vaipade puhastamise tõhususc: D

Siin ju esilehel kohe ära märgitud, paneks oma valikusse ikkagi ainult need millel energiamärgis A klassi kuulub. Siis hakkaks edasi valima.

ma vaatasin enda Miele näitajad kõhu alt üle ja minu mudel on siiski see:

https://www.miele.ie/domestic/vacuum-cleaners-1784.htm?mat=10155260&name=Complete_C3_Extreme_PowerLine_-_SGDC1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 17:26; 11.01 15:09; 12.01 16:25; 12.01 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoover – mina jätaksin ostmata. Mürarikas, kole. Teisest küljest – oma töö teeb ära. Kui valida on Miele, Dysoni, Electoluxi,Philipsi vahel, siis Hooveri poole ma isegi ei vaataks mitte.

Ma siiski küsiks teist arvamust ka. Mürarikas? 75 dB – sama mis sama hinnaklassi Mieledel ja Philipsitel. Kole? Ma üldiselt hoian tolmuimejat kapis ja mitte vitriinis; tolmu imedes vaatan imetava koha, mitte imeja poole; pole osanud nagu tolmuimeja ilukriteeriume enda jaoks paika panna, aga pildi pealt need Hooverid mingid erilised jõletised küll ei paista. Dysonid on mu meelest üle mõistuse kallid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 09:55; 12.01 09:57; 13.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolmukott ei pea tingimata tühjendatav olema. Kui mul vahest on kotid kodus otsa saanud ja kohe poodi ei viitsi tormata, siis lõikan koti alt lahti, tühjendan ära ja pärast halli teibiga kinni. Ei lase läbi ega midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 16:00; 15.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ühe ära. Ebameeldivuseks see, et otsik on tugevalt vastu maad kinni ja imeb tänu vaakumile jah, aga on ka tänu sellele raske lükata-tõmmata(mul on käed haiged). Kui prügiterake on veidi paksem, siis see ilmselt põhjustab ka kraapimise heli. Tolmuimeja ise ei tee häält, aga kolinat on ikka palju. Nüüd saan ka aru, miks naaberboksist pidevalt selline müra kostab(tolmuimeja mootorit ei kuule). Kui otsikut veidi kergitda, siis ei ime absoluutselt, ehk siis imemisvõimsust tegelikult pole üldse. Lihtsalt, kui suudetakse tagada vaakum, siis … sama jutt otsast peale. Pettunud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 14:42; 12.01 10:47; 21.01 00:52; 24.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ühe ära. Ebameeldivuseks see, et otsik on tugevalt vastu maad kinni ja imeb tänu vaakumile jah, aga on ka tänu sellele raske lükata-tõmmata(mul on käed haiged). Kui prügiterake on veidi paksem, siis see ilmselt põhjustab ka kraapimise heli. Tolmuimeja ise ei tee häält, aga kolinat on ikka palju. Nüüd saan ka aru, miks naaberboksist pidevalt selline müra kostab(tolmuimeja mootorit ei kuule). Kui otsikut veidi kergitda, siis ei ime absoluutselt, ehk siis imemisvõimsust tegelikult pole üldse. Lihtsalt, kui suudetakse tagada vaakum, siis … sama jutt otsast peale. Pettunud ????

Võiks siis seda ühte ära ostetut ka täpsustada täpsema mudeli osas, enamasti 4 tähte ja number tolmuimeja all oleval etiketil.
Isikliku kokkupuudet Mielega ei oma, aga tean inimest kellel C3 Parquet PowerLine – SGSE1 ja kiidab vägagi. Vaiba puhastamisel oli vist mõningast nurisemist.
Muidugi tasuks ehk ka juhendit lugeda – “Kui teile tundub, et peate ümberlülitatava põrandaotsaku kasutamisel rakendama selle lükkamiseks liiga suurt jõudu, siis vähendage imemisvõimsust, kuni põrandaotsakut on kerge lükata.” Lisaks veel õige otsiku ja otsiku asendi kasutamine 🙂
Samas ootaks ka ise teiste positiivseid ja negatiivseid kogemusi ja mis tolmuimejaga võrreldes.
Ah jaa, C1 ja C2 pidavat olema kehvema voolikuga ja mis tükib purunema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEG VX8-1-DB-M ostsin. Proovisin poes neid erinevaid, kõik olid üsna sarnased

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 14:42; 12.01 10:47; 21.01 00:52; 24.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju teda, et tolmuimeja võimsus kipub kaduma, kui tolmukott juba 25% täis.

Minu masinal (Electrolux) muutub imemisvõimasus alles siis, kui kott täiesti täis saab(ja punane tuli põlema hakkab). Tühjendan või vahetan tolmukotti ca poole aasta tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Vot päris kindlasti ma enam kopsikuga varianti ei osta. Ma ei mäleta, mis mudel ja firma meil oli, mis katki läks, aga väga odav junn see küll polnud. Aga see oli kopsikuga. Ma kirusin end maapõhja igakord, kui ma sellega koristasin. Ma isegi ei tea, mis kodule see mõeldud on. Iga kord oli vaja kopsikut ja filtreid tühjendada. IGA KORD. Kõik karvad, mis ta elamisest leidis, keerdusid kopsikus asuva õhuava ette ja pidi need sealt jälle ära eemaldama, selleks et tolmuimeja saaks edasi töötada ja ei plahvataks, kuna ei saa õhku. Vot mina ei julge enam osta kopsikuga masinat.
Ühel tuttaval on veepaagiga tolmuimeja ja teeb üli kõva kloppivat häält. Ka ei meeldi.
Seega mina jään tolmukotiga variandi juurde, kuniks keegi mulle puust ja punaseks ei tee, et on imetolmuimeja, mis on kopsikuga ja mida ma saaksin ka korra kuus puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.euronics.ee/t/71843/kodumasinad/tolmuimeja-telios-plus-hoover/te70-te75011
Samalt lehelt näha, et tarvikud pole kallid, kõikide näitajate poolt A-klassi tolmuimeja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Kodunurk Tolmuimeja otsingul. Miele c2 ja c3 kaalukeelel, aga kiitke/laitke ka enda oste

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.