Esileht Imetamine Trenn

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Trenn

Postitas:

Tere,

Laps 3 kuune, sooviks vaikselt jälle trennis hakata käima, kuid muretsen kuidas see mõjub rinnapiimale. Trennis saan käia 2x nädalas (bodypump või mõni muu rühmatreening) + igapäevased jalutamised. Olen kuulnud, et trenni tegemine võib muuta piima maitset ja et piim võib üldse ära kaduda? Kellel kogemust, palun kirjutage, kuidas alustasite, mis trenni tegite, kas imetasite ennem/pärast trenni? Kuidas mõju trenn piimale, lapsele?

Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüt.

Kui regulaarselt imetad (vajadusel lapsele toidukorraks välja pumpad, kui ära oled) ei juhtu rinnapiimaga mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimest korda kuulen sellist juttu 😀 Käisin trennis nii esimese lapsega kui ka nüüd teisega. Mõlemal korral alustasin, kui laps 2-kuune.

Tempokas jalutuskäik vankriga võib ka ju nagu trenn olla – aga seda ikka soovitatakse, mitte vastupidi, et kui jalutad 2 h vankriga, siis kaob piim ära 😀

Ega su mees sulle seda juttu ajanud, et piim kaob ära? kardab lapsega üksi olla äkki?

Mina toidan vahetult enne trenni minekut last, va kui tema varasem päevane “toitmis- ja unegraafik” seda ei võimalda. No nt kui ta on tund aega varem söönud, siis ta pole nõus uuesti sööma, pöörab pea ära. Selline imelik laps meil 😀 isegi 1,5h hiljem on raske uuesti rinnale saada….

Trennis käin kord nädalas ja nädala jooksul üritan siis piisavalt piima välja pumbata, mis on raske – sest korraga saan umb 20 ml kätte ainult. Trenn kestab 1,5 h ja minek-tulek kokku võtab umb 3,5 h, Nüüd teise lapsega oli plaan piimasegu anda trenni ajal, aga oh häda, laps ei võta pudelit. Nii et nüüd pumpan piima välja ja mees üritab siis tuttava maitsega harjutada teda. Neil päevil, kui olen saanud vahetult enne lahkumist toita, polegi väga probleem, aga siis on jama, kui “graafik” ei õnnestu 🙁 Aga mees ei kurda ja ikka julgustab mind trennis käima – nagu ta ütleb, et mida rahulolevam olen mina, seda rahulikum on ka kodune elu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin regulaarselt trennis käima 3x nàdalas kui laps oli 6-kuune. Samuti Bobypump, Hiit ja jõusaal. Enne trenni sai reeglina rinda antud ja ei kadunud see piim küll kuskile. Praegu laps 1,5 aastane ja saab veel n-ö ööpiima, trennide sagedus sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Trenn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.