Esileht Ilu ja tervis Trenn ja lekkimine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Trenn ja lekkimine

Postitas:

Tere,

Mure selline, et alustasin paar nädalat tagasi trenniga ja sellest ajast saadik on pissihäda kinni hoidmine võimatu. Kui häda peale tuleb siis nii tugevasti, et lihtsalt ei jõua kinni hoida, kohe on vaja tualetti joosta. Kolmanda lapse sünnist on möödas aasta ja arusaadav, et sellel on oma mõju aga selline surve tekkis kohe peale trenniga alustamist. On kellelgi olnud sellist kogemust ja kas oskate kommenteerida mida ette võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:42; 14.08 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan Tena kõige väiksemaid sidemeid/mähkmeid ja panen enne trenni püksi. Ilma ei pruugi hakkama saada ja satun piinlikku olukorda.
Kergem trenn ilma hüpeteta on ok, aga teatud tüüpi hüpped on suht võimatud. Viimasel ajal hakkab lekkima ka siis kui suure pingutuse nt jooksuvõistluse lõpetan.

Kuivaks.ee õpetab harjutusi, aga neid peab siis tõesti regulaarselt tegema.
Meie trennis on mõnema hea sõbrannaga juttu tulnud ja kõik nad lekivad 40+ vanuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 00:05; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie trennis on mõnema hea sõbrannaga juttu tulnud ja kõik nad lekivad 40+ vanuses.

KÕIK lekivad? Lolliks oled läinud või? Ma sain äsja 50 sel kevadel, mul on kolm last (+ kõik kolm normaalsed sünnitused) ja mul ei leki mitte kunagi mitte kusagilt! Ära nii nõmedalt üldista!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla ei kirjeldanud päris õieti, trenni ajal on korras aga just peale trenni muul ajal on tekkinud selline jube kiire häda. Teen rohkem just alakeha treeningut ja äkki pingutan valesid lihaseid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:42; 14.08 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid treenima/tugevdama vaagnapõhjalihaseid. Googelda, siis leiad ka harjutusi, mida peaksid igapäevaselt tegema hakkama, konsulteerida võid veel mõne füsioterapeudiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie trennis on mõnema hea sõbrannaga juttu tulnud ja kõik nad lekivad 40+ vanuses.

KÕIK lekivad? Lolliks oled läinud või? Ma sain äsja 50 sel kevadel, mul on kolm last (+ kõik kolm normaalsed sünnitused) ja mul ei leki mitte kunagi mitte kusagilt! Ära nii nõmedalt üldista!

Miks te nii närvilised olete, ma kirjutasin et kõik kellega ma oma trennis sel teemal rääkisin, nemad tõdesid, et lekkimisega mure.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 00:05; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka lekkisin varem. Mäletan, kuidas ma kord rongi peale jooksin ja pärast WCs alukad ära pidin võtma. Minul on just regulaarne jõusaali trenn lekkimise ära võtnud. 42 a.2 last

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Trenn ja lekkimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.