Esileht Hobinurk trennihullud aidake algajat

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: trennihullud aidake algajat

Postitas:

Teie olete kindlasti targemad ja teate milline iga trenn välja näen. Viimasest trennist on möödas oioi kui palju aastaid. Egas ma väga mingi trennmutt pole aga nüüd peale sünnitust tahaks uuesti käima hakkata. Möödas on selles 3 kuud ja lisakilosid on oioioi kui palju. Tahaks suveks natukenegi alla võtta. Milline trenn oleks hea et aitaks kaalu kaotada, parandaks ka rühti? Ps. olnud on ka hüppeliigese vigastus, mis annab siiani tunda. Oskate ehk nõu anda, millisesse trenni võiksin alguses proovima minna. On see mingi body, spinning või hoopiski jumping. Vaatasin neid spordiklubisid ja trenne. Trennide valik nii suur, et silme eest läks kirjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 20:50; 13.01 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisakilosid on oioioi kui palju. Tahaks suveks natukenegi alla võtta. Milline trenn oleks hea et aitaks kaalu kaotada,

Kaalu kaotada aitab AINULT toitumise muutmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte oli veel liituda kas fitlaifi või erik orgu toitumiskavaga. Kumb on etem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 20:50; 13.01 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned soovitused.

Esimene reegel on see, et iga päev teed midagi (trenni). Ära sea teostumatuid eesmärke (nt. 5 päeva nädalas trennis käia) – sa ei jõua, muu elu tuleb vahele. Piisab sellest kui rühmatrenni või jõusaali teed esialgu 2-3 päeva nädalas, aga tähtis on ka see, et sa liiguksid ülejäänud päevadel.
Spordiklubi trennidega on mul sulle lihtne soovitus – mine ja proovi esimene trenn järele, siis saad teada mis sulle sobib. Natuke sõltub see sobivus ka ilmselt kellaaegadest/nädalapäevadest (rühmatreeningu puhul).

Lisaks mõtle välja, mida sa kodus ülejäänud päevadel teed – ma muidu soovitan alati jooksmist kuna see on kõige odavam spordiala ja kui sa pole enda trennidistsipliinis kindel, siis vähemalt ei kuluta asjatult palju raha varustusele. Aga kui hüppeliiges ei luba joosta, siis kepikõnd või niisama pikka distantsi jalutamine koos venitusharjutustega on ka täitsa okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks mõtle välja, mida sa kodus ülejäänud päevadel teed – ma muidu soovitan alati jooksmist kuna see on kõige odavam spordiala ja kui sa pole enda trennidistsipliinis kindel, siis vähemalt ei kuluta asjatult palju raha varustusele. Aga kui hüppeliiges ei luba joosta, siis kepikõnd või niisama pikka distantsi jalutamine koos venitusharjutustega on ka täitsa okei.

Kuna tegu on 3-kuuse lapse emaga, siis kõige lihtsam viis end liigutada oleks teha lapsega pikemaid jalutuskäike. Tempo saab ju ise valida. Ja loomulikult tuleb ka söömine paika saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt jah söömine paika, kaal langeb siis kui kalorikulu on suurem kui sisse söödud kalorite hulk.
Kui on on vigastus, mis veel tunda annab siis hüppamist sisaldavaid trenne kindlasti väldiks. Pigem alguses näiteks Pilates (algul keskendu tehnikale mitte harjutuste raskematele variantidele), aitab saada ilusa rühi ning kenad lihased. Bodypump kujundab ilusa keha ning kulutab kenasti energiat.
Ära alguses suurt trennikoormust võta, pigem paar rühmatrenni nädalas ja lisaks igapäevased tempokõnnid lapsevankriga.
Orgu ja Fitlapi kavad sobivad kui sa pole toitude suhtes väga valiv (sööd erinevaid asju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan sulle täpselt lapse päevaunede arvu käia väljas jalutamas. Jalutadki korraga 1,5-2 h, siis tuppa puhkama ja uuesti ringile 😀 Aga vaata et sa söömist ei suurenda! Ja lapse ärkveloleku ajal saad kodus koos lapsega trenni teha, teda hantlina kasutades. Näiteks mina teen kõhulihastee harjutusi nii, et laps on kõhuli mul põlvedel ja vaatab mind sisi naeratades ülevalt alla otsa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk trennihullud aidake algajat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.