Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Triibud

Postitas:

Ei teagi kuhu pöörduda.Sain siis hommikul ona triibud…halb enesetunne juba 5 päeva kõht valutab,pea valutab juba teist päeva ja aegajalt kergelt iiveldab.Rasedus peaks olema väga alguses ja kuna ultraheli ei näita veel tehti vereproov.Tegin nüüd päeval kodus veel ühe testi mis samuti positiivne, seega jään ootama vereproovi vastust ja uut arsti aega.Aga küsimus selles, kuna mul on väga raske füüsiline töö ja enestunne pole yldse kiita kas oleks tobe võtta ntx nädalaks haigusleht.Saan aru, et rasedus pole haigus vaid asi hetkel enesetundes.Kuidagi tobe on arstile ka helistada sest naistearst ei tuvastanud ju veel midagi seega kindlat midagi pole peale minu 2 positiivse rasedustesti. Äkki keegi oskab nõu anda????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halva enesetundega (ka siis kui pole rase) pöördud ju perearsti poole. Kui nii halb, et pole võimalik tööl olla peaks perearst andma haiguslehe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles pole midagi imelikku kui võtad haiguselehe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaotasin tänu oma mitte julgusele raske füüsilise tööga oma beebi ja kahetsen seda senini, miks mul oli vaja need viis päeva enne puhkust tõmmelda…ainult raha ei paranda hiljem su hinge haavu???? Kui titat soovid, HOIA ENNAST!❤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.