Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdmine ja doonorlus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Triibupüüdmine ja doonorlus

Postitas:

Tere
Püüan teist kuud triipe. Olen olnud pikki aastaid doonor ja nüüdki sain kutse. Päevad peaksid hakkama 24.august. Doonoripäev on 21.august?
Ma ei teagi mida teha, kas minna või mitte minna???
Ise väga tahaksin, aga kui oleksin rase, kas see mõjutaks kuidagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin doonorluses pausi, kui hakkasin rasestuda üritama. See on siiski organismile lisakoormus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Helistasin sama küsimusega oma triibupüüdmise ajal Verekeskusesse ning öeldi, et kui raseduse kahtlus on, ei tohiks verd anda (oma tervise huvides siis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

/Doonor 25a staaz/ Tean, et sa tahaksid, kui nüüd võiksid vahet pidada. Usun, et vereandmisel poleks suuri ohte, kui ka oleksid rase, aga pole mõtet enda tervist riski alla seada, rasedusega langeb hg niigi ja seda verd läheb sul endal vaja. Mine siis, kui peaks päevad hakkama, selle vere taastab keha mahult mõne tunniga ja vererakud ca nädalaga. Raseduse (ja kui päevad ei hakka, siis praegu sa juba oled rase), imetamise jne ajal verd anda ei saa, mind on nt saadetud tagasi ka kipsis käega, et saa enne ise täiesti terveks ja siis võib jälle anda.
Arvan, et kui sa verekeskuse arstile vestlusel sama jutu räägid, et äkki oled rase, saadetakse sind ka tagasi.
Ja hoian p6ialt! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas kokkusattumus, aga mul õnnestus 2 korda rasedaks jääda just sel kuul, kui käisin doonoriks vahetult enne ov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdmine ja doonorlus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.