Esileht Rasestumine ja lapse ootamine trobivastased süstid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: trobivastased süstid

Postitas:

Tere !

Ka mina pean alates 12 nädalast süstima igapäev clexsane( trombivastast süsti ) Kuna mul on olnud eelnevalt katkemist ja praeguse rasedusega oli ka see oht siis haiglas otsustati sedasi. Nüüd on mu rasedus 24 nädalal.Mu ämmaemand otsustas mu saata ITK-sse uuringutele et kas ma ikka pean seda süstima ja kui kaua , kuna mul hetkel kindlalt raviplaan pole. Kas on keegi veel käinud ITK-s sellepärast ja kas jäetakse ööseks sisse või lastakse sama päev välja ? Mida seal täpselt uuritakse – verd, loodet , mind ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:03; 28.04 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstin samuti Clexanet. Käisin ka ITKs uuringutel (võeti lihtsalt vereproov, haiglasse ei pidanud jääma), kuid sealt tromboosikabinetist öeldi mulle, et raseduse ajal on väga raske reaalset trombiohtu hinnata, sest verenäitajad on rasedusega nii või naa paigast ära, et ei saa adekvaatselt hinnata.
Mina lõpetan Clexane süstimise ilmselt alles 6 nädalat peale sünnitust (hetkel 29 nädal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis minul ilmselt sama saatus. Mul ämmakas arvas et jäetakse ööks haiglasse sisse aga eks näis. Ma igaksjuhuks võtan siis elementaarsed asjad kaasa. Parem kui nad ikka koju tagasi saadaks 🙂 pm siis nad väga midagi teha ei saa, kui adekvaatset vastust ei saa. Ma lähen käin siis kolmapäeval seal ära, eks näis mis nad räägivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 13:03; 28.04 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ka Clexanet süstima, kuid minul tekkis küsimus, et kuidas seda siis süstida, kui kõht juba suur on? Praegu on rasedust veel nii vähe, et kergelt saab selle sutsaka kõhunaha sisse teha aga raseduse kasvades tõmbab ju nahk pingule. :-/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean samuti hakkama süstima ja ilmselt ikka lõpuni välja.
suurema kõhuga pole ka raske seda teha, kuna eelmise rasedusega pidin alustama seda alles 7 kuu ajal siis ei olnud probleemi süstida 🙂

Edu kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine trobivastased süstid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.