Esileht Ilu ja tervis Tubular breasts/tuberous breasts/tubulaarsed rinnad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tubular breasts/tuberous breasts/tubulaarsed rinnad

Postitas:

Tere!

Kas siin liigub kedagi, kellel on nimetatud “diagnoos”? Ning kes oleks seda korrigeerinud operatsiooni teel? Googeldades ei leia eesti keeles eriti midagi, tekib tunne, nagu ma oleksin ainuke 🙁
Mul on mõned küsimused 🙂
1. Kas seda probeelmi on üldse võimalik Eestis korrigeerida? Nagu mainisin- googeldades ei mingit infot.
2 (Ja tegelikult tunduvalt vähetähtsam)- kas see on võimalik ka Haigekassa kulul, ning sel juhul- kust üldse alustada?

Mul on täitsa hirm, et äkki ei saagi selliste rindadega miskit ette võtta. Suuruselt ka väga väikesed 🙁

Palun jagage oma kogemusi, oleksin VÄGA tänulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on, aga arstile pole kunagi läinud. Arvasin, et oma viga, kuna võtsin üsna palju teismelisena kaalust alla, aga päris nii ühekülgne probleem see pole ka.

Kuna see on põhiliselt kosmeetiline probleem, siis ma ei usu, et haigekassa aitab. Kui on ka imetamisprobleeme vms, siis see pole ju kohustuslik.

Paraku peab vist ise maksma ja lõigata laskma. Ise ehk tulevikus plaanin, aga hetkel pole viga. Ainult kole on rinnahoidjata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:48; 19.01 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka, aga samuti pole arstile näidanud. Kuidagi googeldades sattusin sellele diagnoosile. Minu rinnad olid umbes sellised http://www.liberatecosmeticsurgery.com/before-after/tuberous-breast-correction-v2-by-guy-sterne
Olid, kuna nüüd peale kahte rasedust ning kahe lapse rinnaga toitmist on rinnakuju muutunud – enne kandsin 70B suuruses rinnahoidjat, kui rinnahoidja seljas, siis oli kena vaatepilt, paljalt mitte. Nüüd on 70A korv ja enam pole rinnad sellise kolmnurkse kujuga, nibud pole ka enam sellised suured ja “paistes”. Rinnakuju on tavaline ümar, lihtsalt väga väike ning nibud on rohkem rinna välimises ääres, mitte keskel, nagu normaalse rinna puhul.
Igatahes on rinnaopp tulevikuplaanides, praegu lihtsalt ootan, et lapsed väheke suuremaks kasvaksid (kuna taastumine kahe väikelapsega tundub minu jaoks ulmevaldkonda kuuluv). Olen arvestanud oma rahadega, aga konsultatsioonil kindlasti uurin arstidelt, kas on võimalus kasvõi osaliselt haigekassalt raha saada.
Gooeldades sain aru, et tegelikult on see üsna levinud probleem, millegipärast ei ole kodumaistel saitidel mingit infot selle kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh.. Mul on ka see. 😀 Poleks kunagi arvanud, et see mingi eraldi diagnoos vms. Arvasin, et rinnad lihtsalt ongi inimestel erinevad ja erineva kujuga ja mul ei vedanud. Jään teemat jälgima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:03; 20.01 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii, et kui nibud kõvad, siis on rinnakuju täitsa ok ja isegi kena, aga on näha, et rinnakude nibudest allapoole eriti ei jää. Samuti on rinnad väga kaugel üksteisest, nii et mingist cleavage’ist unistada pole mõtet 😀 Lihtsalt lame. Ja tavaolekus ei taha peeglissegi vaadata.

Ma arvan, et lähen siiski tulevikus (esmalt) perearsti juurde, sest lisaks sellele, et nii ulatuslik iluviga on traumatiseeriv, võivad esineda ka muud komplikatsioonid (nagu enne mainisin, siis eelkõike imetamisel)
Eelmisel Käol sellega kõi OK?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:48; 19.01 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanasti öeldi selliste kohta lihtsalt kivid sokis või koeranina, kui veel noorem ja ära langenud polnud.
kas see ikka on diagnoos? see on lihtsalt eripära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vist ka. Siit leidsin ühe eestikeelse jutu:
http://www.christinasclinic.ee/et/blogi/416-kuidas-hoida-oma-rindu
Üks vana Peep Pree vastus oli ka, et Haigekassa ei maksa.
Kuskilt ingliskeelselt lehelt lugesin veel, et selliste rindade suurendamine on keerulisem kui tavaline rinnasuurendus ja peaks olema hea kogemusega kirurg, et tulemus ilus jääks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii, et kui nibud kõvad, siis on rinnakuju täitsa ok ja isegi kena, aga on näha, et rinnakude nibudest allapoole eriti ei jää. Samuti on rinnad väga kaugel üksteisest, nii et mingist cleavage’ist unistada pole mõtet ???? Lihtsalt lame. Ja tavaolekus ei taha peeglissegi vaadata.

Ma arvan, et lähen siiski tulevikus (esmalt) perearsti juurde, sest lisaks sellele, et nii ulatuslik iluviga on traumatiseeriv, võivad esineda ka muud komplikatsioonid (nagu enne mainisin, siis eelkõike imetamisel)
Eelmisel Käol sellega kõi OK?

Jah. Lisaks koledale kujule on mul ka väga väike rind. Muidu isegi 70A või AA, imetamise ajal veab ikka väiksema B korvi välja. Rinda on saanud aga mõlemad lapsed kaua st julgelt üle aasta. Küll aga on mul nö aeglane piimavool. Tean, sest üks laps oli enneaegne ja tükk aega pumpasin piima välja. Kui teistel naistel tuli rinnast piim välja mitme paksu nirega, siis minul 1-2 palju peenemat niret, nagu niidid. Seetõttu väikse ja nõrga lapse imetamisega oli natuke tegemist ja laps sõi aeglaselt ning väsis, aga kui laps juba suurem, siis kõik nagu ikka imetamisel. Imetamisnõustajast oli palju abi. Kui piimanäärmed on olemas, siis imetamine on ikka võimalik. Väga vähetõenäoline, et sul piimanäärmeid ei ole. Rinna suuruse ja kuju järgi ei saa vast midagi imetamise kohta öelda, sest suurus sõltub rasvkoest, mitte piimanäärmetest. Aga kui aeg sealmaal, siis kindlasti leia omale siet.ee lehelt mõni imetamisnõustaja. Imetamise pärast muretsemine imetamisele kasuks kindlasti ei tule.

Mis puutub välimusse, siis nooremana ma ka väga põdesin. Eriti teismelisena esimese poiss-sõbra ees ja seda enam, et ta minu üle nalja heitis mu rinnakuju pärast. Mõtlesin alati, et kunagi lähen opile kui olen vanem (st raha on ja lapsed imetatud :D). Nüüd kus see hetk käes, siis ega ma nii väga kibelegi. Ongi hea vabandus ilusat pitsilist pesu osta, mida muidu väga ei raatsiks kui ma päris alasti ka enda välimusega rahul oleks. Abikaasa on mul nii suur rinna fänn, et ega tal vist vahet pole väga, et nad mul peale imetamist veel päris ära vajunud ka on. Mõne noore (loe lastetu, ma olen ka tegelt päris noor) ja pringiga võrreldes ongi seis ikka päris kole kohe. Eriti kui oled paljast naise rinda ainult ajakirjast näinud. Kui haiglas seal tavaliste naistega kõrvuti pumba otsas istusin, siis tekkis vähe reaalsem pilt naise rinnast üleüldse ja ega ma nüüd väga enam ei põe. Igaljuhul mitte nii palju, et opile igatseks minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:03; 20.01 10:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tubular breasts/tuberous breasts/tubulaarsed rinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.