Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tugevad valud emakas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tugevad valud emakas

Postitas:

Täitsa õudne. Juba viiendat päeva käivad emakas hooti tugevad valud. Täpselt sellised, et kohe on punased platsis. Aga mida pole? Punaseid. Tavaliselt tuleb sama valu täpselt enne punaseid, lähed vetsu ja punased platsis. Seekord on valud valusamad, isegi öösel ajavad üles. Järgmine nädal lähen ultrahelisse. Äkki oskab keegi öelda, mis see olla võib? Viimati käisin günekoloogi juures mai kuus ja siis oli kõik korras. Pap-test oli korras, haiguseid polnud, munasarjad korras. Õudne. Tuju muutub ka selliste valude peale kohutavaks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 15:31; 17.08 17:13; 17.08 17:38; 28.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testida võiksid. Sellised on ka need nn emaka kasvamise valud, kilised ja väga teravad, raseduse alguses täiesti normaalsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 19:34; 17.08 17:32; 17.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul oli õigus. Täitsa kaks triipu testil. Esmaspäeval lähen uh-sse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 15:31; 17.08 17:13; 17.08 17:38; 28.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, aga mis sa nii vara seal uhs teed? Milleks, mine 2 ndl hiljem ja on kohe selge, kui on südamet ja kõik ok, praegu pole ju midagi näha, isegi arvatavasti mitte täpikest (et välistada kõhuvalud emakavälisest).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 19:34; 17.08 17:32; 17.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd kalkulaatori järgi asja võtta, siis peaks kohe varsti 8 nädalat täis saama. Ma lõpetasin selle aasta alguses pillidega ja seejärel muutus tsükkel väga pikaks. Pikim oli lausa 59 päeva, enne kui menses tuli. 23 juuni oli mul viimane menses ja ma siin ootasingi millal jälle 59 päeva täis saab ja menses kätte jõuab. Ei osanud kohe rasedust kahtlustada, sest teadsin, et tsükkel on väga pikk. Enne aga hakkasid valud ja jõudsin paar testi teha, mis mõlemad olid positiivsed. Helistasin Tartu naistekliinikumi ja küsisin kuidas edasi toimetan (esimene rasedus) ja sealt öeldi, et uh-sse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 15:31; 17.08 17:13; 17.08 17:38; 28.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis muidugi 🙂 kasvõi juba raseduse suuruse määramiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 19:34; 17.08 17:32; 17.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd kalkulaatori järgi asja võtta, siis peaks kohe varsti 8 nädalat täis saama. Ma lõpetasin selle aasta alguses pillidega ja seejärel muutus tsükkel väga pikaks. Pikim oli lausa 59 päeva, enne kui menses tuli. 23 juuni oli mul viimane menses ja ma siin ootasingi millal jälle 59 päeva täis saab ja menses kätte jõuab. Ei osanud kohe rasedust kahtlustada, sest teadsin, et tsükkel on väga pikk. Enne aga hakkasid valud ja jõudsin paar testi teha, mis mõlemad olid positiivsed. Helistasin Tartu naistekliinikumi ja küsisin kuidas edasi toimetan (esimene rasedus) ja sealt öeldi, et uh-sse.

kui sa ise räägid et tsükkel on ebamäärane ja viimane oli 59 päeva pikk, siis sa ei saa kalkulaatorit ju kasutada, kuna sa ei tea oma tsükli õiget pikkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme nii, et ma olen üsna segaduses oma raseduse suuruse pärast. Nimelt ütles üks uh, et tegemist 4 (nüüdseks siis 5), teine päev hiljem, et 6 ning järgmisel päeval öeldi, et hoopis juba 7. Kuna loodet lootekotis ei olnud, siis ei saanud keegi midagi täpsustada ka. Samas kui on juba 7 nädalat ja loodet pole, siis on see üsna halb märk. Õnneks reedel avastati lootekotist ka loode, keda sealt juba 3 päeva otsiti. Nädala lõpus lähen kordusanalüüsidele, sest hcg oli natukene langenud aga samas loode ise oli lõpuks nähtavale ilmunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 15:31; 17.08 17:13; 17.08 17:38; 28.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tugevad valud emakas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.