Esileht Sünnitus TÜK ja Viljandi sünnitusosakond

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: TÜK ja Viljandi sünnitusosakond

Postitas:

Heips!

Soovin Teie arvamusi TÜK-i ja Viljandi haigla sünnitusosakonna kohta.
Ise suures hirmus Viljandis sünnitada kihutasin viimasel momendil Tartusse, mis oli seda väärt ilmselt.
Kuidas Teil siis kogemused nende kahe haiglaga on? Ma nii piisavalt hiromant, et Viljandi sün.gün osakonna arstide nimetähed taban ära, seega andke tulla kogemuste kohapealt seoses Viljandi arstidega. 😛

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolmest lapsest kaks olen sünnitanud Viljandi haiglad. Viimane laps sündis kodus ja kui kiirabi haigla viis meid siis arst nähvas et endal kiire sünnitused olnud aga ise viivitab kodus edasi. Esimese lapsega olin suht noor ja arst ütles ikka päris halvasti. Teise aeg oli normaalne arst kes vastu võttis tita. Personal vahetus ja eks oli nii mõnigi söögijagaja ja ämmaemand kes nähvasid kehvasti. Viimase lapsega oli lapsel suur sünnikaal ja piima ei tekkinud kohe ja lapsel veresuhkur langes. Kui kãisin rääkimas et laps magab pidevalt siis òeldi et ongi normaalne. Kui lõpuks asendajat juurde andma hakati siis torgiti titat päev otsa iga ennem sòòmis. Valus oli kuulata igakord kui tita nuttis nôela torke peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõik kolm last sünnitanud Viljandi haiglas (viimase erakorralise keisriga).
Ma ütleks, et sünnitajana ja äsja sünnitanuna olete kindlasti väga emotsionaalne ja igasugusele kommentaarile ülivastuvõtlik – olen end tagant järgi analüüsinud. Ja mitte miskit moodi ei saa keegi tagada, et mõnes teises haiglas ei või samasuguseid teravusi ette tulla.

Mina hindan väga, et Viljandi linnas on oma sünnitusosakond, kus on 24/7 olemas oma personal – ämmaemandad ja arst. Minu kogemus on küll selline, et igale küsimusele olen vastuse saanud. Kui on abi olnud vaja, olen julgelt küsinud ja alati on aidatud. Hindan just seda, et osakond on piisavalt väike, et vajaduse korral leitakse aega ja suheldakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid mul küsimus?et kas viljandi haiglas ka peretube on ja kuidas need tunduvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus TÜK ja Viljandi sünnitusosakond

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.