Esileht Ilu ja tervis Tundliku,punetava nahaga naised..

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tundliku,punetava nahaga naised..

Postitas:

Palun soovitage mulle head kreemi.
Endal on tundlik,kuperoosne ja kergesti punetav(päikese käes,kuuma teed juues jne) nahk. Nt kui kitkun kulme,on pärast mitu tundi kulmu ümbert kõik tulipunane.
Lisaks on nahk veel rasune ja aknele kalduv.

Hetkel olen kasutanud naturaalseid õlisi(nt emuõli ,kanepiõli jne).

Sooviks aga mõnda kreemi,mis tugevdaks veresooni ja nahka.

Tean,et apteegis on mõnel sarjal sellised kreemid(nt avenel), collistaril on selline kreem. On keegi neid kasutanud ja oskab midagi soovitada?
Peaasi,et kreem ei lõhnaks.Ma vihkan lõhnavaid kreeme.

Tänades,
kägu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sothyse Clarte&Confort light cream vähendas mul mingil määral kuperoosat(kuigi kosmeetiku arvates on see võimatu). See kreem tugevdab veresooni.
Mis puutub lõhna, siis isegi naturaalsed õlid ju lõhnavad. Pole veel ilma lõhnata koesmeetikatoodet kohanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avonil on lõhnatu E-DEFENSE sügavuti taastav näokreem kõikidele vanustele.
Annab märgatavalt tervislikuma jume,vähendades vananemisilminguid,nagu jooned,päikesekahjustused ja punetus.Hind 15 ¤.
Testrid TASUTA!
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga õrna ja allergilise nahaga ning kasutan Physiogeli näokreemi, mis on lõhnavaba. Tean, et neil on mingi rahustav kreem ka olemas, calming relief on vist nimi. Hinnad jäävad kusagile 15 euro kanti ja müüakse apteegis. Vaata ravimiinfo lehelt, kus sinu linna apteekidest neid osta saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama, Physiogel – läheb juba kolmas. Proovisin vahepeal muid, jätsin poolikuks ja ostsin jälle Physiogeli, parim mu nahale + kord nädalas teen aspirinimaski ja koorin nägu soodaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 23:22; 11.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sama, Physiogel – läheb juba kolmas. Proovisin vahepeal muid, jätsin poolikuks ja ostsin jälle Physiogeli, parim mu nahale + kord nädalas teen aspirinimaski ja koorin nägu soodaga.[/tsitaat]

Kuidas sa seda aspirinimaski teed? Kas sooda nahka ei ärrita kui punetav nahk? Mina ei julge küll koorida, kuulsin et pidi punetavat nahka veel rohkem ärritama..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:24; 12.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sooda ei ärrita minu nahka absoluutselt – mul on väga tundlik ja allergiline nahk muidu. Aspiriinimaski teen nii, et võtan neli tabletti, panen natuke näpuga kõigile vett peale, ootan pool minutit ja siis purustan näpuga nad (vesi aitab neil laguneda), siis võtan teelusikaga mett ja segan aspiriiniga, mökerdan näkku – hoian 10minutit ja pesen maha õrnalt koorides. Nahk jääb pärast mõnus, pehme nagu beebitagumik :). Mesi on hea põletikuvastase toimega ja aitab aspiriini näol hoida, muidu võib ka ilma püüda seda niiskele näole määrida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 23:22; 11.07 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei sooda ei ärrita minu nahka absoluutselt – mul on väga tundlik ja allergiline nahk muidu. Aspiriinimaski teen nii, et võtan neli tabletti, panen natuke näpuga kõigile vett peale, ootan pool minutit ja siis purustan näpuga nad (vesi aitab neil laguneda), siis võtan teelusikaga mett ja segan aspiriiniga, mökerdan näkku – hoian 10minutit ja pesen maha õrnalt koorides. Nahk jääb pärast mõnus, pehme nagu beebitagumik :). Mesi on hea põletikuvastase toimega ja aitab aspiriini näol hoida, muidu võib ka ilma püüda seda niiskele näole määrida.[/tsitaat]

Tänan, pean proovima:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:24; 12.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tundliku,punetava nahaga naised..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.