Esileht Koolilaps Tunnid Mustamäe Gümnaasiumis

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tunnid Mustamäe Gümnaasiumis

Postitas:

Kelle laps käib Mustamäe Gümnaasiumis, jagage infot, mis ajal tunnid algavad 1. kl ning 7. kl? Kas mõlemal kella 8-st? Ja kuidas muidu kooliga rahul olete? Või ehk on kellelgi laps sel aastal sinna kooli minemas? 28.08 on esimese klassi vanematele ka koosolek, eks sealt saab ka rohkem infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese klassi lapsed lähevad kooli kella kaheksaks. Koolis on tõsine ruumipuudus. Sellel aastal tahetakse suruda neli esimest klassi. Teise klassi lapsed tulevad kooli lõunast. Muidu olen väga rahul. Mingit tilu-lilu ei ole. Hindeid hakatakse panema esimesest klassist. Esimese klassi lõpus tehakse test, mille alusel jagatakse parimad inglise süvaõppesse ja üks klass oli tavaklass. Kui nüüd neli esimest on, siis ma ei tea kuidas nad nüüd jagavad.(enne oli 3 klassi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle laps käib Mustamäe Gümnaasiumis, jagage infot, mis ajal tunnid algavad 1. kl ning 7. kl? Kas mõlemal kella 8-st? Ja kuidas muidu kooliga rahul olete? Või ehk on kellelgi laps sel aastal sinna kooli minemas? 28.08 on esimese klassi vanematele ka koosolek, eks sealt saab ka rohkem infot.

Kooli kodulehel on ju olemas info, mis kell tunnid algavad – http://www.mg.edu.ee/#tookorraldus.
Aga loomulikult võib olla ka nii, et mõnel päeval läheb mõni klass teiseks tunniks. See, et üldjuhul koolipäev kell 8 hakkab, ei taga veel seda et igal päeval kella kaheksaks minnaksegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene klass läheb iga päev kella kaheksaks ja tunnid lõppevad juba 11:45. Pärast seda saab olla pikapäevarühmas, mis on tasuline. Aga arvestatakse tundide kaupa lapsevanema kirjaliku paberi alusel.

Olen rahul kooliga, tase on hea ja õpetajad teevad tubliti tööd. Tõepoolest tilulilu ei ole ja tuleb õppida. Põhikooli lõpus suur osa saab sisse kesklinna koolidesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Tunnid Mustamäe Gümnaasiumis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.