Esileht Beebi ja mitmikud Turvahälli sang?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Turvahälli sang?

Postitas:

Olen kuulnud kuskilt, et autosõidu ajal peab turvahälli sang olema nö lapse ees, mitte üle pea eest ära pandud. On see tõsi ja kui on, siis miks see nii on – oskab keegi mulle seletada? Aga kui turvahäll on vankriraamil, kus see sang siis olema peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 17:59; 06.03 18:31; 06.03 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste turvahällil (Cybex Aton 2) on küll kasutusjuhendis selline nõue, väga rangelt rõhutatakse seda kasutusjuhendis. Olevat ikka turvalisuse seisukohast ülioluline (ma kujutaksin ette, et eks ta sius vast mingi eelneva löögisummutaja rolliga on, et mistahes objekt põrkab enne lapse otsa tulekut vastu seda kärpidet). Käruadapteritele pole aga hälli isegi võimalik kinnitada, kui sang üleval pole.

Kas mõne teise hällimudeli puhul võib teisiti olla, ma ei tea.

Iseenesest ma ei kujutaks ettegi, et ma võtaksin lapse turvavarustuse kasutusele enne kasutusjuhendiga korralikult tutvumist. Isegi järelturult ostes on ingliskeelsed (samuti saksa-, prantsus- jm-keelsed, kui keegi inglise keelt ehk ei oska) kasutusjuhendid lihtsasti netist leitavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:25; 06.03 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel turvahälli ostuni jõudnud 🙂 Aga lähipäevil on see plaanis ja ikka loen kasutusjuhendi ka läbi. Lihtsalt jäi see info kuskilt silma ja mõtlesin küsida. Plaan on osta Maxi Cosi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 17:59; 06.03 18:31; 06.03 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole veel turvahälli ostuni jõudnud ???? Aga lähipäevil on see plaanis ja ikka loen kasutusjuhendi ka läbi. Lihtsalt jäi see info kuskilt silma ja mõtlesin küsida. Plaan on osta Maxi Cosi.

Sel juhul juhendis on kindlasti reeglid olemas, ehkki väga detailset põhjendust ilmselt pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:25; 06.03 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

autos tuleb panna turvahälli sang sellesse asendisse, mille tootja on kasutusjuhendis kirja pannud. sang on osa turvalisusest. osadel turvahällidel on see üleval, osadel lapse pea taga, osadel jalgade juures jne. tootja teeb vastavad katsed ja sellega selgub millises asendis sang max kaitset pakub. seega loe kasutusjuhend põhjalikult läbi. lisaks võib olla erisusi kas hälli kasutatakse alusel või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

autos tuleb panna turvahälli sang sellesse asendisse, mille tootja on kasutusjuhendis kirja pannud. sang on osa turvalisusest. osadel turvahällidel on see üleval, osadel lapse pea taga, osadel jalgade juures jne. tootja teeb vastavad katsed ja sellega selgub millises asendis sang max kaitset pakub. seega loe kasutusjuhend põhjalikult läbi. lisaks võib olla erisusi kas hälli kasutatakse alusel või mitte.

Oi, seda ma ei teadnudki. Aitäh! Uurin kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 17:59; 06.03 18:31; 06.03 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal firmal omad reeglid ja kõik täpselt kasutusjuhendis kirjas. Meil pidi üleval olema, kuna kui auto käib üle katuse, siis on lapsel kaitse ülevalt olemas, aga igal firmal oma moodi, seega kindlasti lugeda, kuidas tootja käsib panna ja nii ka panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Turvahälli sang?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.