Esileht Pereelu ja suhted Ühepoolne armastus

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Ühepoolne armastus

Postitas:

Ei, hea inimene, seda peetakse rumaluseks ning endale ja teistele valetamiseks, mitte saavutuseks.

Räägib ilmselt keegi, kes ei suuda oma instinkte kontrollida ja kadestab kõiki, kes suudavad oma elu korras pidada.

Mina pean küll saavutuseks. Täielik respekt ja tubli mees, arvan ma nüüd.
Olgu see kangelastragöödia (ilma irooniata) õpetuseks kõigile, kes arvavad, et peavad sariabielluma ja kärglapsi tegema kõigiga, kes ette juhtuvad.

Aga sa nimeta üksainus tõsiseltvõetav põhjus, miks instinkte on vaja hullult kontrollida, kui neist sõltumine ei põhjusta ühtki kuritegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.01 21:30; 04.01 21:39; 04.01 21:45; 04.01 23:12; 04.01 23:20; 06.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei armasta vaid klammerdud. Miks, see otsi ise üles enda seest.
Igasugune jutt sellest, kuidas armastus üle ei lähe on totaalne jama. Nagu on armastamine valik, nii on ka armastamise lõpetamine valik. Jah, alguses on natuke valus, aga kui on valitud, siis see ei sega.
Igavesest armastamisest räägitakse rumalusest.
Ise läbi kogetud.

Armastamine ja valik? Keegi on usinalt esoteerikaõpikuid tudeerinud. Mitte üks vägi ei pane mind Putinit või Donald Trumpi armastama, kui väga ma seda ka ei tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.01 21:30; 04.01 21:39; 04.01 21:45; 04.01 23:12; 04.01 23:20; 06.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armumist ja tundeid ei saa ette planeerida.

Tegelikult saab. Mul on isiklik kogemus, kus oma pere ja abikaasa nimel surusin maha tunde, mille olin lollil kombel lasknud üle pea kasvada. Nii et mina võin rääkida küll.

Ja siis tuleb otsus teha, kas elada koos oma perega ja mõelda ning unistada aastaid kellestki teisest või lahutada ja olla koos oma elu armastusega…

Ainult kalk ja oma lastest mitte hooliv inimene teeb selle teise otsuse. Nii arvan ja jäängi arvama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.01 12:32; 03.01 15:55; 03.01 16:53; 03.01 17:09; 04.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga armasta teda kaugemalt, mitte ära roni tema ellu. See oleks siis selline isetu armastus. Tema juures võimalust passides oled ikka isekas küll.

Ei oska kaugelt armastada, suht enesepiinamine oleks. Ma elangi meie vestluste nimel.

Sellist masohhisti on tõesti raske mõista. Tundub, et tegemist suht noorte ja kogenematutega, kus naine ei saa aru, et mehed toituvad sellest, kui keegi veel peale nende oma naise neid imetleb ja mehel on madal enesehinnang, kus tähelepanu on talle eluliselt vajalik.

Millest sa järeldad, et ei saa aru? Miks see peaks häirima kui toitubki tähelepanust? Tore ju kui midagi vastu saab. Ja millest sa välja loed, et eluliselt vajalik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 22:38; 02.01 22:49; 02.01 23:22; 02.01 23:55; 04.01 00:29; 04.01 22:52; 04.01 23:16; 18.01 21:38; 19.01 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga armasta teda kaugemalt, mitte ära roni tema ellu. See oleks siis selline isetu armastus. Tema juures võimalust passides oled ikka isekas küll.

Ei oska kaugelt armastada, suht enesepiinamine oleks. Ma elangi meie vestluste nimel.

Sellist masohhisti on tõesti raske mõista. Tundub, et tegemist suht noorte ja kogenematutega, kus naine ei saa aru, et mehed toituvad sellest, kui keegi veel peale nende oma naise neid imetleb ja mehel on madal enesehinnang, kus tähelepanu on talle eluliselt vajalik.

Millest sa järeldad, et ei saa aru? Miks see peaks häirima kui toitubki tähelepanust? Tore ju kui midagi vastu saab. Ja millest sa välja loed, et eluliselt vajalik?

See on üks liik mehi. Olen oma pika elu jooksul selliseid üksjagu kohanud. Nad on liiga arad ja sussid selleks, et abieluvälisesse seksuaalsuhtesse astuda, samas flirtimist ei lõpeta. Nad naudivadki lihtsalt flirtimist, kuna see aitab tõsta nende enesehinnangut – ometi leidub keegi, kes pöörab neile tähelepanu. Targad ja kogenud naised tunnevad sellised instinktiivselt ära ja ei vaata nende poolegi ja nad põevad seda. Kõrge enesehinnanguga mehed ei flirdi pikalt, vaid on otsekohesed – kas kõik või mitte midagi. Nad on piisavalt uhked, et alanduda lihtsalt nädalast nädalasse kestva vestluse tasemele. Sul siis tõesti pole rohkem kogemust? Vaene sina! Seepärast sa komistad ka ilmselt taoliste susside otsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.01 21:30; 04.01 21:39; 04.01 21:45; 04.01 23:12; 04.01 23:20; 06.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga armasta teda kaugemalt, mitte ära roni tema ellu. See oleks siis selline isetu armastus. Tema juures võimalust passides oled ikka isekas küll.

Ei oska kaugelt armastada, suht enesepiinamine oleks. Ma elangi meie vestluste nimel.

Sellist masohhisti on tõesti raske mõista. Tundub, et tegemist suht noorte ja kogenematutega, kus naine ei saa aru, et mehed toituvad sellest, kui keegi veel peale nende oma naise neid imetleb ja mehel on madal enesehinnang, kus tähelepanu on talle eluliselt vajalik.

Millest sa järeldad, et ei saa aru? Miks see peaks häirima kui toitubki tähelepanust? Tore ju kui midagi vastu saab. Ja millest sa välja loed, et eluliselt vajalik?

See on üks liik mehi. Olen oma pika elu jooksul selliseid üksjagu kohanud. Nad on liiga arad ja sussid selleks, et abieluvälisesse seksuaalsuhtesse astuda, samas flirtimist ei lõpeta. Nad naudivadki lihtsalt flirtimist, kuna see aitab tõsta nende enesehinnangut – ometi leidub keegi, kes pöörab neile tähelepanu. Kõrge enesehinnanguga mehed ei flirdi pikalt, vaid on otsekohesed – kas kõik või mitte midagi. Nad on piisavalt uhked, et alanduda nädalast nädalasse kestva vestluse tasemele. Sul siis tõesti pole rohkem kogemust? Vaene sina! Seepärast sa komistad ka ilmselt taoliste susside otsa.

Miks vestlemine alandav on??? Ja miks mina vaene olen? Millest sa üldse räägid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 22:38; 02.01 22:49; 02.01 23:22; 02.01 23:55; 04.01 00:29; 04.01 22:52; 04.01 23:16; 18.01 21:38; 19.01 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga armasta teda kaugemalt, mitte ära roni tema ellu. See oleks siis selline isetu armastus. Tema juures võimalust passides oled ikka isekas küll.

Ei oska kaugelt armastada, suht enesepiinamine oleks. Ma elangi meie vestluste nimel.

Sellist masohhisti on tõesti raske mõista. Tundub, et tegemist suht noorte ja kogenematutega, kus naine ei saa aru, et mehed toituvad sellest, kui keegi veel peale nende oma naise neid imetleb ja mehel on madal enesehinnang, kus tähelepanu on talle eluliselt vajalik.

Millest sa järeldad, et ei saa aru? Miks see peaks häirima kui toitubki tähelepanust? Tore ju kui midagi vastu saab. Ja millest sa välja loed, et eluliselt vajalik?

See on üks liik mehi. Olen oma pika elu jooksul selliseid üksjagu kohanud. Nad on liiga arad ja sussid selleks, et abieluvälisesse seksuaalsuhtesse astuda, samas flirtimist ei lõpeta. Nad naudivadki lihtsalt flirtimist, kuna see aitab tõsta nende enesehinnangut – ometi leidub keegi, kes pöörab neile tähelepanu. Kõrge enesehinnanguga mehed ei flirdi pikalt, vaid on otsekohesed – kas kõik või mitte midagi. Nad on piisavalt uhked, et alanduda nädalast nädalasse kestva vestluse tasemele. Sul siis tõesti pole rohkem kogemust? Vaene sina! Seepärast sa komistad ka ilmselt taoliste susside otsa.

Miks vestlemine alandav on??? Ja miks mina vaene olen? Millest sa üldse räägid?

Ma mõistan, et sa ei saa aru, kui kogemusi pole. Mistõttu pole sulle mõtet ka pikemalt selgitada. Armastavad mehed ei vestle, vaid tegutsevad. A see pole tõesti minu probleem, kui mõni rahuldubki ainult vestlusega. Mina hindan end piisavalt kõrgelt selleks, et oodata armuande mehelt, kes mind niigi palju ei hinda, et minu vastu suurt kirge välja näidata. Minu jaoks on ühepoolne armastus, kus ma näen, et mees minu vastu midagi ei tunne, aga mina jätkan lootuses, et äkki pudeneb mulle ka leivaraasukesi, hullult alandav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.01 21:30; 04.01 21:39; 04.01 21:45; 04.01 23:12; 04.01 23:20; 06.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab olema “kõik või mitte midagi”? Mulle naisena näiteks väga meeldib flirtida – mida väiksem on “oht”, seda rohkem – see on lõbus meelelahutus, annab hea enesetunde. Väga heade semudega saab teha (oleme ka mõne naissõbraga poolirooniliselt-mänglevalt flirtinud), vähem tuttavatega muidugi ei riski.
Mees, kes tahabki ainult flirtida (abielunaise puhul) on suss? Mulle sellised sussid meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 07:43; 04.01 13:49; 04.01 23:52; 05.01 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei armasta vaid klammerdud. Miks, see otsi ise üles enda seest.
Igasugune jutt sellest, kuidas armastus üle ei lähe on totaalne jama. Nagu on armastamine valik, nii on ka armastamise lõpetamine valik. Jah, alguses on natuke valus, aga kui on valitud, siis see ei sega.
Igavesest armastamisest räägitakse rumalusest.
Ise läbi kogetud.

Armastamine ja valik? Keegi on usinalt esoteerikaõpikuid tudeerinud. Mitte üks vägi ei pane mind Putinit või Donald Trumpi armastama, kui väga ma seda ka ei tahaks.

Esoteerika????? 🙂
Kui sa tahaksid, siis suudaksid armastada ka oma hobust või naabrinaist. Asi selles ongi, et sa ei taha. Sul on põhjus ja tagajärg segi.
Armuma ja kirge tundma sa end panna ei suudaks, kuid armastada loomulikult suudaksid. Muidugi ilma kirekomponendita armastus ei ole see ideaalne kooseluks, kuid täiuslikku armastust, mis sisaldab kõiki kolme komponenti (intiimsus, pühendumine, kirg) veatuna, on leida harva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 00:19; 04.01 09:37; 05.01 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üks liik mehi. Olen oma pika elu jooksul selliseid üksjagu kohanud. Nad on liiga arad ja sussid selleks, et abieluvälisesse seksuaalsuhtesse astuda, samas flirtimist ei lõpeta. Nad naudivadki lihtsalt flirtimist, kuna see aitab tõsta nende enesehinnangut – ometi leidub keegi, kes pöörab neile tähelepanu. Targad ja kogenud naised tunnevad sellised instinktiivselt ära ja ei vaata nende poolegi ja nad põevad seda. Kõrge enesehinnanguga mehed ei flirdi pikalt, vaid on otsekohesed – kas kõik või mitte midagi. Nad on piisavalt uhked, et alanduda lihtsalt nädalast nädalasse kestva vestluse tasemele. Sul siis tõesti pole rohkem kogemust? Vaene sina! Seepärast sa komistad ka ilmselt taoliste susside otsa.

Ära nüüd tee meestele ülekohut. See on üks liik INIMESI. Naine võib täpselt samamoodi käituda (käesolev teemaalgataja kasvõi – tegelikult ju ilmselgelt ei plaani seda abielumeest tema naiselt üle lüüa).
Ja ühtlasi, flirtimine ei pea olema nii negatiivne ja alandav, “suslik” jms väljendeid sa kasutasid. Oleneb, kuidas inimese enda suhtes reeglid kokku lepitud on. Võib-olla ongi nii, et flirt on lubatud ja muideks, flirtimise eesmärk pole alati teise poolega voodisse hüpata (oleneb küll jah, kuidas keegi üldse tõlgendab sõna “flirt”)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:14; 05.01 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minule näiteks meeldib flirtida, väga meeldib. Aga ma ei mõtle sellega midagi muud kui väikest rõõmu ja vaheldust päeva, seksinud olen oma elu jookusl vaid ühe mehega. Pole soovi teistega seksida. Flirt on hoopis omaette mäng ja ei ole absoluutselt minu jaoks seksiga seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult armastan ma oma hobust, naabrinaist ja napoleoni kooki. Igat isemoodi. Nagu a armastan isemoodi ka oma partnerit, venda ja sõpra. Kõik on armastuse erinevad tahud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 07:43; 04.01 13:49; 04.01 23:52; 05.01 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei armasta vaid klammerdud. Miks, see otsi ise üles enda seest.
Igasugune jutt sellest, kuidas armastus üle ei lähe on totaalne jama. Nagu on armastamine valik, nii on ka armastamise lõpetamine valik. Jah, alguses on natuke valus, aga kui on valitud, siis see ei sega.
Igavesest armastamisest räägitakse rumalusest.
Ise läbi kogetud.

Armastamine ja valik? Keegi on usinalt esoteerikaõpikuid tudeerinud. Mitte üks vägi ei pane mind Putinit või Donald Trumpi armastama, kui väga ma seda ka ei tahaks.

Esoteerika?????
Kui sa tahaksid, siis suudaksid armastada ka oma hobust või naabrinaist. Asi selles ongi, et sa ei taha. Sul on põhjus ja tagajärg segi.
Armuma ja kirge tundma sa end panna ei suudaks, kuid armastada loomulikult suudaksid. Muidugi ilma kirekomponendita armastus ei ole see ideaalne kooseluks, kuid täiuslikku armastust, mis sisaldab kõiki kolme komponenti (intiimsus, pühendumine, kirg) veatuna, on leida harva.

Oeh! Kohe näha, et inimene pole iial Frommi ja muud tõsiselt võetavat psühholoogia alast kirjandust lugenud. Ka armastust on piisavalt teaduslikult analüüsitud ja kirjeldatud – sul pole tarvis oma peast uut teooriat välja mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.01 21:30; 04.01 21:39; 04.01 21:45; 04.01 23:12; 04.01 23:20; 06.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult saab. Mul on isiklik kogemus, kus oma pere ja abikaasa nimel surusin maha tunde, mille olin lollil kombel lasknud üle pea kasvada. Nii et mina võin rääkida küll.

See mees on sul endiselt hinges… Kui vaikselt hõõguv süsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühepoolne armumine kestab seni, kuni leiad kellegi, kes tugevamaid tundeid tekitab kui senine objekt. Lihtne.
Või siis suudad teise poole suhtesse ahvatleda ja mõne aja pärast leiad, et tal polegi kuldset kuud selgas ja imestad, mida küll mõtlesid.
Või siis ahvatled suhtesse, aga mehe naine saab teada ja tekib korralik palagan kogu asja ümber, aga mees sind ikka ei taha.
Aga muidu, kesta võib vabalt ka 10-20 aastat, ettekujutuslik unelm suurepärasest partnerist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kirg on ikka ennast unustav siis tegutse nagu šokolaadiga, ainus viis kiusatusest üle saada on sellele järele anda!
Ignoreeri eelpool toodud hala, et mees on kellegi omand ja ära näpi võõrast vara.
Suur mees teab ise mis teeb, sest tervele suhtele ei saa kunagi ennast keegi kolmas vahele suruda, olgu või Selena Gomez. Seega kui asi peaks edasi arenema ja teil läheduse ja seksiga tekkib vastastikune tõmme ja klapp siis sorry aga ma ei näe ühtegi põhjust häbi tunda, et lööd mehe üle või nii. Kõik me otsime õnne ja tahame endale parimat ja ma ei näe ühtegi põhjust miks ma peaksin loobuma enda elu õnnest vaid sellepärast, et kellelgi oleks nagu õigus mehele, kuna neil on varasemast kooselust ühised lapsed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 17:47; 17.01 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis võiks olla veel imelisem kui olla armunud oma elukaaslasesse 20 aastat jutti. Kõik need liblikad kõhus ja küülikutena linadevahel nagistamine igal võimalikul ja võimatul hetkel 🙂
Ei mingit nõmedat ja porisemist täis halli argipäeva, iga hommik nagu uus algus oma armsama kõrval ja nii kuni surm meid lahutab 🙂

ps kui selleks tuleb vaid üks mees üle lüüa siis ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes seda ei teeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 18:21; 19.01 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kirg on ikka ennast unustav siis tegutse nagu šokolaadiga, ainus viis kiusatusest üle saada on sellele järele anda!
Ignoreeri eelpool toodud hala, et mees on kellegi omand ja ära näpi võõrast vara.
Suur mees teab ise mis teeb, sest tervele suhtele ei saa kunagi ennast keegi kolmas vahele suruda, olgu või Selena Gomez. Seega kui asi peaks edasi arenema ja teil läheduse ja seksiga tekkib vastastikune tõmme ja klapp siis sorry aga ma ei näe ühtegi põhjust häbi tunda, et lööd mehe üle või nii. Kõik me otsime õnne ja tahame endale parimat ja ma ei näe ühtegi põhjust miks ma peaksin loobuma enda elu õnnest vaid sellepärast, et kellelgi oleks nagu õigus mehele, kuna neil on varasemast kooselust ühised lapsed?

Mis võiks olla veel imelisem kui olla armunud oma elukaaslasesse 20 aastat jutti. Kõik need liblikad kõhus ja küülikutena linadevahel nagistamine igal võimalikul ja võimatul hetkel ????
Ei mingit nõmedat ja porisemist täis halli argipäeva, iga hommik nagu uus algus oma armsama kõrval ja nii kuni surm meid lahutab ????

ps kui selleks tuleb vaid üks mees üle lüüa siis ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes seda ei teeks.

Oled väga lihtsa ja primitiivse mõtlemisega ja ütlemisega!
Unistad ja mõtled üle.
See, et sa eelkõge enda peale mõtled on arusaadav su kirjutistest.
Sa ei mõtle aga teistele ja oma tegude tagajärgedele ja sellele, et ka sinu elu võib muutuda põrguks mitte aga unistuste “roosas pilves lendlemiseks”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 11:19; 16.01 18:56; 17.01 10:24; 18.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte kontrollimine ehk siis mitte kooselu vaid omamine ja seksi jagatakse seal üks kord kuus või harvemini ja ka ainult tšekkamiseks, kas mees on ikka kontrolli all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 17:47; 17.01 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte kontrollimine ehk siis mitte kooselu vaid omamine ja seksi jagatakse seal üks kord kuus või harvemini ja ka ainult tšekkamiseks, kas mees on ikka kontrolli all.

Millest sa räägid?
Kes kontrollib, kelle suhet?
Tundub, et sina kontrollid paaniliselt kellegi teise suhet, millest sul on oma ettekujutus tekkinud?
Sorkimine ja luuramine teiste eludes on aga silmakirjalik tegevus ja tase omaette!
Mida püüad saavutada? Kust ja miks võtad selleks aja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 11:19; 16.01 18:56; 17.01 10:24; 18.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on läbi aegade olnud väga lihtsakoelised. Ühepoolne armastus muutub kahepoolseks, kui lood turvatunde, kus ta saab hetkeks unustada oma kohustused ja pakud veidi lähedust ja intiimsust 😉
Töötab alati kui ise kusagil vinti üle ei keera.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta praeguseks ei ole sinu vastu midagi tundma hakanud, siis seda ei juhtugi. Mul on sinust kahju, aga sa peaksid tõele silma vaatama. Kindlasti leiad sa palju võimalusi kuidas ja miks ta ikka peaks sinusse lõpuks ära armuma, aga seda ei juhtu. Ma saan aru, et sa loodad, et küllap seal sügaval sisemuses ikka midagi on, miks ta muidu tahaks sinuga pere kõrvalt suhelda, aga usu, seal pole midagi. Nii kahju, et siin sellele pettekujutelmale takka õhutatakse.
Ja sina ise ei luba endal ka tõelist ja tervet armastust tunda seni kui temaga suhtled. Ma usun, et praegu sa seda ei mõista, aga see ei ole armastus, see on sõltuvus.
Olen oma töös (psühholoog) seda nii palju näinud ja nii kahju on nendest raisatud eludest.
Ma loodan, et sa leiad siiski ühel päeval üles oma sisemise tugevuse ja mõistad, et ka sinul on nii õigus kui ka võimalus õnnelikuks saada kui sa lased lahti millestki mis sind takistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta praeguseks ei ole sinu vastu midagi tundma hakanud, siis seda ei juhtugi. Mul on sinust kahju, aga sa peaksid tõele silma vaatama. Kindlasti leiad sa palju võimalusi kuidas ja miks ta ikka peaks sinusse lõpuks ära armuma, aga seda ei juhtu. Ma saan aru, et sa loodad, et küllap seal sügaval sisemuses ikka midagi on, miks ta muidu tahaks sinuga pere kõrvalt suhelda, aga usu, seal pole midagi. Nii kahju, et siin sellele pettekujutelmale takka õhutatakse.
Ja sina ise ei luba endal ka tõelist ja tervet armastust tunda seni kui temaga suhtled. Ma usun, et praegu sa seda ei mõista, aga see ei ole armastus, see on sõltuvus.
Olen oma töös (psühholoog) seda nii palju näinud ja nii kahju on nendest raisatud eludest.
Ma loodan, et sa leiad siiski ühel päeval üles oma sisemise tugevuse ja mõistad, et ka sinul on nii õigus kui ka võimalus õnnelikuks saada kui sa lased lahti millestki mis sind takistab.

Muidugi on see sõltuvus ja saan aru, et sealt midagi enamat ei tule, aga mul ka pere ja ei saagi endale enamat lubada. Samas loobuda ei taha, see on minu pisike õnn hallis argipäevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 22:38; 02.01 22:49; 02.01 23:22; 02.01 23:55; 04.01 00:29; 04.01 22:52; 04.01 23:16; 18.01 21:38; 19.01 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska kaugelt armastada, suht enesepiinamine oleks. Ma elangi meie vestluste nimel.

Mis ajast te vestlete? Juba hommikul alustate? Saate vahel kokku ka? Miks?
Mis tööd sa teed, et sellised vestlused teistele kõrvalolijatele või kodustele märkamata jäävad?
Kas sinu mees teab sellest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 11:19; 16.01 18:56; 17.01 10:24; 18.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leia moment, kus te mõlemad saate korraks aja maha võtta, pane kõik ühele kaardile ja vaata et ta sellest ka samamoodi aru saab. Peale seda kaalu, kas teie vahel midagi olulist muutus või ei. Ei korral nõustun ülalkirjutajatega, et sõltumata seda mida tunned on ainuke õige valik oma eluga edasi minna ja püüda ta oma elust kustutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 18:21; 19.01 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leia moment, kus te mõlemad saate korraks aja maha võtta, pane kõik ühele kaardile ja vaata et ta sellest ka samamoodi aru saab. Peale seda kaalu, kas teie vahel midagi olulist muutus või ei. Ei korral nõustun ülalkirjutajatega, et sõltumata seda mida tunned on ainuke õige valik oma eluga edasi minna ja püüda ta oma elust kustutada.

Ma vist ei saanud päris hästi aru, mis sa selle ühe kaardi all silmas pidasid? Et püüan teda ümber veenda kuidagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 22:38; 02.01 22:49; 02.01 23:22; 02.01 23:55; 04.01 00:29; 04.01 22:52; 04.01 23:16; 18.01 21:38; 19.01 20:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Ühepoolne armastus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.