Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühes ettevõttes töötamise kokkulepe olemas aga kerkis esile teine…..

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ühes ettevõttes töötamise kokkulepe olemas aga kerkis esile teine…..

Postitas:

Ahh, kuidas mulle ei meeldi teha otsuseid pooliku info põhjal!
Olen olnud aasta tööta. Eile käisisn ühes ettevõttes proovipäeval ja kuna töö, seltskond ja tasu sobivad, pean homme minema esmalt lepingut sõlmima ja siis ka tööle. Ja nüüd avastan postkastist kirja (pool tundi tagasi saabus) teisest ettevõttest, kuhu olen juba paar kuud tagasi kandideerinud. Tookord mind ei valitud aga nüüd võeti ühendust – nad kutsuvad mind vestlusele. Nii halb on end leida sellisest olukorrast…. aga mis siis, kui teen vale otsuse – ütlen homme kokkulepitud ettevõttesse ära ja lähen uurin selles teises ettevõttes tingimusi. Iseenesest asukoht on teises parem aga see on ainuke info, mis mul on. Mida teie teeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõlmiks kindlas kohas lepingu ära ja läheks teise kohta ka vestlusele. Kui teine koht on PALJU parem, siis esimeses kohas võb katseajal lepingu lõpetada 15 (?) päevase etteteatamisega.

Kui vestlusele kutsuv firma kindlalt kohta ei paku, siis kindlasti esimest ära ei ütleks. Aga vestlusele läheks ikka, muidu jääbki kripeldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katseajal on etteteatamise aeg 15 päeva. kui teine koht on parem, siis kirjutad esimeses lahkumisavalduse.
praegu kutsub teine koht sind ju alles vestlusele, mitte tööle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vestlusele kutsumine ei tähenda ühestki otsast, et sind ka tööle lõpuks valitakse. Seega sõlmi leping esimese pakkujaga ära ja siis mine vestlusele ja vaata, mida pakutakse, kui pakutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühes ettevõttes töötamise kokkulepe olemas aga kerkis esile teine…..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.