Esileht Beebi ja mitmikud Üks kaksik ei taha voodis magada

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Üks kaksik ei taha voodis magada

Postitas:

Tere,
Olen üksikema. Kaksikud on 9 kuuised. Üks laps jääb ilusti oma voodis mängima ja magama, teine laps ei saa oma voodis olla – kui tostan teda voodise hakkab koheselt karjuma. Panen molemad lapsed voodisse ja hakkan raamatut lugema, üks kaksik voodis kuulab mind huviga ja teine Ajab ennest püsti ja röögib. Votan sülle – on ta vait. Panen tagasi – karjub. Lähen teise kaksikuga teise tuppa et ta jääk mul sülles magama, kui panen teda vaikselt oma voodisse – siis ta märkab – ja sama jutt touseb oma voodis püsti ja karjub. Teine kaksik maga korval. Kui näiteks püsimatu kaksik ärkab öösel ülesse, sama jutt – ajab ennast püsti ja karjub. Kui tegutsen ühe lapsega, siis püsimatu kaksik voib 10-20-30 min oma voodis väga valjusti karjuda. Ma kasutan küll luti, aga kui laps karjub viskab luti suust välja. Mida teha et püsimatu kaksik saaks rahulikult käituda oma voodis (pikutada, mängida, magada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no siis loomulikult pead nad rohkem lahus hoidma, või on veel sul tekkinud ideefikse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad unejutu lugemise ajaks sülle? 9kuune ei peagi tegelikult veel huviga kuulama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on ju loomulik, et nad on erinevad! Tulebki siis käitud ühega ühte ja teisega teistmoodi.
Mul on ka kaksikud, üks neist magab alates 6 kuust oma voodis oma toas, teine oli kaisukas, kussutasin (sõna otseses mõttes süles kussutasin-kiigutasin 15kilost) teda magama veel peaaegu kolmesena, ta oli väga vilets uinuja. Vahepeal olid rollid vahetunud ja teine uinus kiireminigi. Nüüd on nad kuuesed ja see on ennemuistne minevik 🙂 ja 9kuusega võiks unejutu jälgimise asemel lehitseda raamatuid, näidata asju, nad ei suuda pikalt jälgida. Päris unejutud tulid üle 2a vanusena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Üks kaksik ei taha voodis magada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.