Esileht Tööelu, raha ja seadused. ülesütlemine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: ülesütlemine

Postitas:

Tere!

Olen töötanud ettevõttes 10 aastat, nüüd toimuvad muudatused ja mind pandi hoopis teisele kohale, mis iseenesest on ju silmaringi avardamise mõttes lahe aga… töö ei ole minu. Ma pole seda õppinud ja nii väiksese aja jooksul ei suuda ka. temaatika ikka hoopis teine ja töö sisu tehniline. Kuna niisama välja hüpata ei saa siis tegin endale plaani ja nüüd mõtlen kuidas viisakas teisele poolele sellest teada anda. Loen seadust ja on punkt: ebapiisava tööoskuse, töökohale sobimatuse või kohanematuse tõttu, mis ei võimalda töösuhet jätkata (töövõime vähenemine); Kas seda saan mina otsustada ja kas see punkt mulle midagi annaks edaspidisteks töötushüvitisteks?
Olen seda meelt, et tööd ei tohi teha hambad ristis, öösel närvitsedes ja enne uksest sisse astudes närveldades.
Mis ideid Teil mulle on ja soovitusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab “pandi teisele kohale”?
Kas olid nõus töölepingu muudatusega?
Töölepingu tingimusi muuta saab ainult kokkuleppel. On selline muudatus vormistatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 10:23; 14.02 13:02; 15.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen seadust ja on punkt: ebapiisava tööoskuse, töökohale sobimatuse või kohanematuse tõttu, mis ei võimalda töösuhet jätkata (töövõime vähenemine); Kas seda saan mina otsustada ja kas see punkt mulle midagi annaks edaspidisteks töötushüvitisteks?

seda otsustab tööandja, kas sa sobid sellele kohale või mitte
kui sa seda tööd tegema asusid, siis järelikult nõustusid sa lepingu/ametijuhendi muutmisega isegi siis, kui kirjalikult seda muudatust ei vormistatud.
äkki alustaks sellest, et räägiks tööandjaga, kuidas tema tulevikku näeb, äkki on tal midagi muud pakkuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 10:26; 14.02 10:48; 14.02 15:49; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mingeid kirjalikke muudatusi pole vormistatud. Üks hommik saabus meil, et sa hakkad seda, seda ja seda tegema. Saabus nö uus ülemus, et ma tahan, et sa teeks kõigepealt need asjad nii ja siis vaatame edasi. Endist tööd keegi ei vähendanud aga juurde tuli juurde teine ametikoht.

Soovitada suhelda- vaat, mul 10 a oli selline töökollektiiv. Suhtlesime, arutasime, vaidlesime, austasime üksteist jne. Nüüd liideti meid suure ettevõttega ja …. teate, am isegi ei taha sellest kirjutada. Ma poleks iial uskunud, et selline kaunis kõlav ettevõtte nimi, kaunis maja ja kui sisse astud on nii mäda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mingeid kirjalikke muudatusi pole vormistatud. Üks hommik saabus meil, et sa hakkad seda, seda ja seda tegema. Saabus nö uus ülemus, et ma tahan, et sa teeks kõigepealt need asjad nii ja siis vaatame edasi. Endist tööd keegi ei vähendanud aga juurde tuli juurde teine ametikoht.

no kui asusid seda teist tööd tegema, siis järelikult nõustusid selle muutusega, kuna võtsid meiliga tulnud ülesannete muutmise ettepaneku vastu.
kui muutusega nõus poleks olnud, siis tulnuks vastata, et kuna minu ametijuhend näeb ette neid ja noid ülesandeid, siis on tegemist tööülesannete muutmisega, milleks on vajalikmõlema poole nõusolek, mina aga muutusega nõus pole ning soovin jätkata seniste kokku lepitud ülesannete tegemist. siis oleks tööandjal valida, kas jätkab vanaviisi, saab su nõusse uut tegema (palgatõusuga vms) või koondab su.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 10:26; 14.02 10:48; 14.02 15:49; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mingeid kirjalikke muudatusi pole vormistatud. Üks hommik saabus meil, et sa hakkad seda, seda ja seda tegema. Saabus nö uus ülemus, et ma tahan, et sa teeks kõigepealt need asjad nii ja siis vaatame edasi. Endist tööd keegi ei vähendanud aga juurde tuli juurde teine ametikoht.

no kui asusid seda teist tööd tegema, siis järelikult nõustusid selle muutusega, kuna võtsid meiliga tulnud ülesannete muutmise ettepaneku vastu.
kui muutusega nõus poleks olnud, siis tulnuks vastata, et kuna minu ametijuhend näeb ette neid ja noid ülesandeid, siis on tegemist tööülesannete muutmisega, milleks on vajalikmõlema poole nõusolek, mina aga muutusega nõus pole ning soovin jätkata seniste kokku lepitud ülesannete tegemist. siis oleks tööandjal valida, kas jätkab vanaviisi, saab su nõusse uut tegema (palgatõusuga vms) või koondab su.

See eeldab, et inimene teab enne tööülesannete täitma asumist 100% kindlusega, et töö sobib talle või siis, vastupidi, ei sobi. Selliste muutuste puhul peaks rakenduma ikkagi katseajale sarnased tingimused, et ka töötaja saaks loobuda, kui selgub, et uued tööülesanded ei ole sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest oleks nüüd aeg teada anda, et sulle need uued ülesanded ikkagi ei sobi. Proovisid, püüdsid ja said aru, et ei sobi. Saadagi selline viisakas meil vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadadgi info, et muutunud töötingimused(ülesanded) sulle ei sobi, soovid jätkata oma kehtiva kirjalikult vormistatud töölepinguga.

Kui seda pole võimalik, tuleb tööandjal sind koondada.
Ja siis koondamishüvitis nii tööandjalt kui Töötukassalt, edasi töötuskindlustushüvitis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 10:23; 14.02 13:02; 15.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadadgi info, et muutunud töötingimused(ülesanded) sulle ei sobi, soovid jätkata oma kehtiva kirjalikult vormistatud töölepinguga.

Kui seda pole võimalik, tuleb tööandjal sind koondada.
Ja siis koondamishüvitis nii tööandjalt kui Töötukassalt, edasi töötuskindlustushüvitis.

mille alusel koondama peaks? nalja teed? koondatakse ametikohti, mitte tööga hakkama mitte saavaid inimesi.
kui ta andis nõusoleku uuteks ülesanneteks, siis need ongi tema praegused ülesanded. kui ei sobi ja enam edasi neid täita ei taha, tuleb lahkumisavaldus kirjutada.
variant, et tööandja lõpetabki teemaalgatuses toodud hakkama mittesaamise § alusel, kuid see pole väga lihtne, eeldab hoiatusi jms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 10:26; 14.02 10:48; 14.02 15:49; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi tööinspektsiooni juristilt, neil on tasuta infotelefon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud ette ja taha. Ma ei taha koondamist, mu mõte oli mõnda punkti otsida, et siit varem kui 30 päeva minema saada. Trumm on lõhki, las lähevad pulgad takkapihta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka sama soovitus:

helista Tööinspektsiooni juristile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 10:23; 14.02 13:02; 15.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud ette ja taha. Ma ei taha koondamist, mu mõte oli mõnda punkti otsida, et siit varem kui 30 päeva minema saada. Trumm on lõhki, las lähevad pulgad takkapihta.

minema minna võid kasvõi päevapealt, aga siis on risk, et nõutakse sult vähem etteteatatud aja eest kompensatsiooni.
kui poolte kokkuleppel lõpetad, siis saad samamoodi kasvõi homsest. äkki on tööandja nõus, küsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 10:26; 14.02 10:48; 14.02 15:49; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. ülesütlemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.