Esileht Beebi ja mitmikud Uni ja tissitamine.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Uni ja tissitamine.

Postitas:

Mul on ausalt juba kõrini sellest tissitamisest. Terve öö laps tipub tissi otsaz. Mina magada ei saa. Koguaeg üks nihelemine ja tissi otsimine. Muudmoodi ei rahune.
Laps 7kuune. Lutti ei võta. Ehk peaks öösel vett pakkuma?
Jube, olen lihtsalt elav lutt lapswlw 🙁
Õhtul ei maga isegi 10minutit kui juba jonnima hakkab 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka nii, ainult laps juba 1a ja 1kuu ja ajaga aina hullemaks läinud see. Ōudne kui väsinud ma sellest olen. Peab tōsisema vōōrutuse ette vōtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 11 kuud vana laps. Ka tema lutti ei võta, seega olen olnud öösiti ise luti eest. Kuigi öine tissitamine toimub juba läbi poolune, siis otseselt väsinud pole. Viimasel ajal on siiski tekkinud tunne, et nüüd tuleb hakata otsi kokku tõmbama. Eile võtsin kätte. Nuttu ma ei kannata, seega tuleb sellest “halvast” uneassotsiatsioonist kuidagi leebelt võõrutada. Rinnal jääb magama ja eks ta ei oska ise neid unetsükleid vahetada ning vajab minu abi. Püüan nüüd, kui ta ärkab, kuidagi muudmoodi ta edasi järgmisesse tsüklisse aidata…panen käe peale, ütlen tss-tsss jne. Kui hakkab väga virguma, siis tiss suhu, kuid püüan suht kiiresti välja võtta. Eile pidasin poole kolmeni öösel vastu. Kaks korda vahetas tsükli ilma tissiti, kuid palju oli vaja ikka veel tissiga kaasa aidata. Ei tea, kas see tegevus ka kuhugi viib…eks elu näitab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teil kõigil ruttu võõrutamisega tegelema hakata(vast 7 kuusega mitte) muidu juhtub see-mina tissitasin 3 aastat ja 2kuud niimoodi nagu elav lutt. Appi ma olin nii väsinud ja minu arust ikka väga rumal. Sellega keerasin tuksi oma lapse maotegevuse minu arust. Nii suur laps peaks öösel magama, mitte sööma, kindlasti ei pea magu uut toitu peale saama kogu öö, iga 2 tunni tagant. Täna laps väga väga suure isuga 9 aastane ja väga pontsik (loodan, et see mööduv ja võibolla ka pole seotud omavahel, aga teised 3 last kelle suhtes ma nii suurt “hoolivust ja armastust” üles ei näidanud on väga saledad. (NB ei pea elus tähtsaimaks saledust, vaid mõtisklen seoste üle)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-kuuse pärast ma ei muretseks, see on normaalne. Esimese lapse võõrutasin öisest söömisest 1,5-aastaselt, siis oli alles õige aeg. Eks tuleb teha tunde järgi. Abiks oli vee andmine lutipudelist ja õhtune korralik puder.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri artikleid, kuidas öist tissitamist ära muuta, seda annab teha küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Uni ja tissitamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.