Esileht Ilu ja tervis Urban Decay tooted

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Urban Decay tooted

Postitas:

Kellel kogemusi nende toodetega kas kiidate või laidate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Lauvärvid on üldiselt head ja kiidetud, aga leidub ka kehvema kvaliteediga lauvärve. Palettidega on nii, et kõiki värve ühest paletist üldiselt ei kasuta. Endal olemas mõned Naked paletid. Parimaks pean neist esimesi Naked Basics palette, kuigi nr 1-l on näiteks must lauvärv vilets. Viimane Ultimate Matte oli minu jaoks pettumus- lauvärvide kvaliteet polnud minu arvates päris tasemel- kuidagi liiga puudrised ja mitte eriti tugeva pigmendiga.Silmapliiatseid ma kasutada ei saa- ajavad silmad kipitama. Jumestuskreemid samuti ei ole sobinud. Eks ise peab proovima ja katsetama. Üldiselt on hea ja tunnustatud meigibränd, aga inimesed on ju erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Lauvärvid on üldiselt head ja kiidetud, aga leidub ka kehvema kvaliteediga lauvärve. Palettidega on nii, et kõiki värve ühest paletist üldiselt ei kasuta. Endal olemas mõned Naked paletid. Parimaks pean neist esimesi Naked Basics palette, kuigi nr 1-l on näiteks must lauvärv vilets. Viimane Ultimate Matte oli minu jaoks pettumus- lauvärvide kvaliteet polnud minu arvates päris tasemel- kuidagi liiga puudrised ja mitte eriti tugeva pigmendiga.Silmapliiatseid ma kasutada ei saa- ajavad silmad kipitama. Jumestuskreemid samuti ei ole sobinud. Eks ise peab proovima ja katsetama. Üldiselt on hea ja tunnustatud meigibränd, aga inimesed on ju erinevad.

Kas tellid kusagilt või ostad siit? Kaubamajas on need küll päris kallid. Tahaksin ka Naked lauvärvi paletti osta, aga hinda nähes lükkan seda ostu aina edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Naked jumestuskreemi, mis on väga kerge koostisega. Alguses oli harjumatu, sest katsin end varem tihti meigimaskiga, aga nüüd olen aru saanud, kuivõrd loomuliku ja kena kihi see jätab. Kiidan täielikult heaks. Lisaks kasutan ka primerit, mis on samuti üks parimaid, mida olen kasutanud. Eelistasin tol hetkel neid tooteid sellepärast, et müüja otsis mulle välja info, et need on ikka 100% vegan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on naked basics 2 palett. pigem ülehinnatud, ei ole ei pigmendilt, hajutatavuselt ega püsivuselt midagi erakordset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga üleshaibitud ja ülehinnatud, mingite instabeibede lemmik meigibränd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmameigi primer on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ripsmekas ja lainer mulle igatahes meeldivad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Urban Decay tooted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.