Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: uriiniproov

Postitas:

kuidas teil õnnestub enne hommikuse uriiniproovi kogumist 4 tundi pissil käimata olla? mina käin öö jooksul mitu korda. kui on vaja hommikul uriiniproov viia, siis öösel juba vaatan, et kell 2.00 või 3.00 pissil käies enne hommikut enam minna ei või, vaid tuleb kannatada, et saaks hommikuse uriini koguda. paberite peal on ju kirjas, et eelmisest urineermisest peaks olema möödas vähemalt 4 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 14:54; 21.08 18:38; 21.08 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ei õnnestu, siis ei õnnestu, pead nii pika vahe kui võimalik.

Ma ise nii tihti öösel ei käinud wc-s. Küll aga hommikul nt 5-6 paiku kui oli vaja minna, siis tegin topsi ja panin külmikusse. Natuke tüütu oli, et enne oli vaja end veel pesta ja äratas korralikult üles…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu uriiniproovi saatelehel oli kirjas, et kui kohe ei saa viia, siis 3h jooksul kindlasti. Seni hoida külmikus. Mul on tavaliselt aega olnud varuga, nii et kui üks hommik ei saa, siis mõni teine ikka saab. Ja ühe korra olen pannud ööseks äratuskella sobivale ajale, et vetsus käia nii, et hommikuse vetsuskäiguni jääkski täpselt 4h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu päeva enne arsti vastuvõttu peab uriiniproovi ära viima? Mitu päeva selleks analüüsiks kulub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina viin samal hommikul kui vastuvõtule lähen. vastuvõtu ajal on juba tulemused näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 14:54; 21.08 18:38; 21.08 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka panin endale kella 3ks äratuse ja käisin WCs ära. Kell 7 siis jalad ristis analüüsi tegema ning siis kohe haiglalabori poole teele. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ämmaemand ütles, et see 4 tunni möödumine eelmisest urineerimisest pole raseda puhul üldse oluline. edaspidi käiksin öösel pissil nii nagu vaja ja hommikuse uriini viiksin siis laborisse. kui uriin väga pikalt seisab (ka põies), siis pidavat ketokehad uriini tekkima. mulle räägiti sellist juttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 14:54; 21.08 18:38; 21.08 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole seda üldse jälginud ühegi rasedusega. Samuti pole poolunisena end pesema hakanud – õhtul ju nagunii pesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.