Esileht Pereelu ja suhted Uues suhtes ja suguhaiguste kontroll

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Uues suhtes ja suguhaiguste kontroll

Postitas:

Tere,
kuidas olete end kaitsnud? Saan aru, et kondoom tagab esmase kaitse, kuid edasi? Me ei ole veel vahekorrani jõunud, kuid nö. amelenud oleme kordi 🙂 ja eile tõstatasin jutuks selle teema. Küsisin lihtsalt, kas ta kontrollis on käinud ja sain mehe kohta ikka üllatavalt arutleva ja põhjaliku 🙂 vastuse. Tavaliselt mehed ei taha sellistest asjadest rääkida. Tean, et tal on olnud palju suhteid, sh ka seksiklubides käimisi, kus väidetavalt on alati kondoomi kasutanud. Kas suguhaiguste kontrollis käies antakse ka mingi paber? Sry, ehk loll küsimus – käin ka regulaarselt kontrollis, kuid mingit tõendit selle kohta pole pakutud ja ma pole küsinud ka. Ka mu vastne peika ütles, et paberit pakuti (see vast meeste vastuvõtul tavapärane), kuid ta ei soovinud seda, kuna kontrollis end ennekõike iseenda pärast ja kellelegi seda tõendama ei pidanud…..ma veel pärast viskasin nalja, et kas mõni teine naine on sulle veel sellist lauskontrolli enne seksi teinud. Väitis naljatades et mitte….usaldan teda aga midagi jääb siiski kripeldama. Tema viimasest kontrollis on möödas pool aastat, väidetavalt pole selle aja jooksul olnud tal kaitsmata vahekordi. Oeh…..ajan ta kontrolli ja palun uuesti paberit? Tundub kuidagi täielik turn off käitumine. Kui vanused loevad, siis mina 35, tema 38. Tõmme on tugev ja kardan/loodan et järgmisel kohtumisel amelemisega ainult asi ei piirdu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 14:44; 25.08 15:01; 25.08 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa siis enda kohta ka ikka paberi talle viid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ta küsiks, siis viiks….aga oleks veidi turn off küll. Näitan paberi ette….nojah. Seda ma siit küsingi, et kellelgi on reaalselt ka enne suhte algust selliseid nö. probleeme olnud. Või jutu tasandil olete selgeks teinud, et käite regulaarselt kontrollis ning kõik on ok? Ma ütlengi, et ma tegelikult usaldan teda, tean et ta tunded on tõelised ja tõsised, ta ei tahaks mulle elus halba…..aga endeselegi teadmatult võib ta kanda suguhaigust. Teadmatus ei välista suguhaigust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 14:44; 25.08 15:01; 25.08 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suguhaiguste kontrollis käies antakse ka mingi paber? Sry, ehk loll küsimus – käin ka regulaarselt kontrollis, kuid mingit tõendit selle kohta pole pakutud ja ma pole küsinud ka.

Eem, mis asi on suguhaiguste kontroll? Mingi eraldi asutus või mõtled günekoloogi võetud proove?

Seda nüüd küll ei tahaks uskuda, et mehed kontrollis korrektselt käivad. Vast ikka siis minnakse, kui sümptomid olemas, et midagi viga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no just….ma ise ka ei usu hästi seda. Nad ei lähe naljalt tavaarsti juurdegi, mis siis veel meestearstist rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 14:44; 25.08 15:01; 25.08 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh,
kui see sind häirib, siis tuleb kindlasti ära teha.
Tee näiteks mingi lõbus üritus sellest. Et lähete koos kontrolli ja kui kõik korras, siis peab teineteisele paberit näitama. Kui pole korras, siis teab, et teisel mingi haigus, mida tuleb ravida, aga privaatsuse huvides võiks see konkreetne haigus ju inimese enda teada jääda.

Pole mõtet selist terviseriski mingiks tabuteemaks teha. Kui sinule olulist probleemi ei saa läbi räägitud, siis pole ju ka suhtel pikka tulevikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küsinud ja ka saanud vastuse küll digitaalselt küll paberil. Ei saa sinu turn offist aru, tegemist on sinu tervisega. Mehi selles osas ei tasu usaldada. Täitsa tavaline vastust on et senini on kõik korras olnud, aga kui hakkad täpsemalt uurima, siis ei jää muud üle kui arstile minekuks valmistuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 16:11; 25.08 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa siis enda kohta ka ikka paberi talle viid?

<Pole veel näinud meest kes seda küsiks. Naine 36.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 16:11; 25.08 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen saanud suguhaiguse ja naiselt. Aga ravisime end terveks ja elu läks edasi. Ütlesin naisele lihtsalt et selline lugu ja mine nüüd sina ka arstile. Suguhaiguste vastu ei olegi mingit paberit võimalik võtta. Osadel haigustel ei ole mingeid nähte.

Miks mehi ei saa usaldada? Iga teine naine peab kondoomi kasutamist ebaeetiliseks. Kas ta on lits keda tuleb kummiga panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kahtlevad, et mees kontrollis käib, siis sellised mehed on ikka tegelikult ka olemas. Normaalsed mehed!

Enda abikaasaga tutvudes rääkisime muidugi muuhulgas ka arstil käimisest, 2 vallalist inimest siiski ning enne kaitsevahendite ärajätmist tundus see loogiline samm. St olin nagunii pillide peal ja olime juba mõnda aega sebinud aga enne kondoomi ärajätmist. Ise olin korralikult eelmiste partneritega kondoomi kasutanud ning vahepeal ka kontrollis käinud. Tema käis samamoodi regulaarselt tasulise arsti juures kontrollis (ei viitsinud riiklikus aega panna ja oodata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tehke alguses kondoomiga. Ja kui juba asi kindlam, siis ei ole ehk enam nii imelik sellest rääkida. Ja ehk kondoomi välja otsides tuleb loomulikult jutuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte iial ei sebiks seksiklubis või prostides käinud mehega. Muuhulgas ka suguhaiguste pärast, aga mitte ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kaitstud vahekorras olnud vähem kordi, kui mul partnereid on olnud. Täielik kamikadze seega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees rääkis mulle enne esimest ööd, et ta on just lõpetanud ühe suguhaiguse ravikuuri. Ma uidugi teadsin ka, kellelt ta selle sai – ta elas selle naisega 2 aastat ja see naine ka ei eitanud üldse, et temalt sai. See naine isegi helistas mulle üliviisakalt ja hoiatas, et mehel võib olla see probleem, kuna tema pettis meest ja tõi selle haiguse. Seega, see ei olnud mulle probleemiks, et kust ta selle sai, sellega oli kõik selge, see oli enne mind ja allikas oli tema enda elukaaslane.
Mul oli väga suur vaimne blokk ja hirm tervise pärast, sest polnud ju 100% kindel, et kas ravi aitas ja nii edasi. Minu meelest mu mees toimis ainsal mõeldaval viisil – ta nägi, et mulle on see ohutus probleemiks ja ta läks ja tõi ise mulle analüüside vastused. Ma isegi ei teadnud. Teine asi oli, et ma ei osanud neid vastuseid lugeda, olin päris noor ka ja ikka ärevil. Siis mees tuli minuga kaasa minu perearsti juurde ja kui ma olin muud asjad lõpetanud, küsisin, kas ma võin korraks oma mehe sisse kutsuda. Arst oli küll imestunud, aga ikka lubas. No ja siis mees näitas talle nende analüüside vastuseid ja palus need “ära tõlkida” minu jaoks. Kõik sai selgeks. Arst küll veidi imestas, aga mõistis noori inimesi. Pärast seda läksime ja andsime avalduse abiellumiseks, jah otse perearstilt läksime perekonnaseisuametisse.

Et siis selline toimingute järjekord: kõigepealt arstitõend, siis abieluavaldus ja siis seks? Või viimase punktini pole jõudnud?
Oh issand. Või juhtus see aastal 1965?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui ta küsiks, siis viiks….aga oleks veidi turn off küll. Näitan paberi ette….nojah. Seda ma siit küsingi, et kellelgi on reaalselt ka enne suhte algust selliseid nö. probleeme olnud. Või jutu tasandil olete selgeks teinud, et käite regulaarselt kontrollis ning kõik on ok? Ma ütlengi, et ma tegelikult usaldan teda, tean et ta tunded on tõelised ja tõsised, ta ei tahaks mulle elus halba…..aga endeselegi teadmatult võib ta kanda suguhaigust. Teadmatus ei välista suguhaigust.

Minul oli ka oma uue kallimaga juttu seksist ilma kondoomita. Paar korda olime kondoomiga vahekorras ja siis ma mainisin, et võiks kondoomi ära jätta, aga selleks peaksime mõlemad arsti juures kontrollis käima. Mees nõustus koheselt ja nii tegimegi. Kumbki saime arstilt tõendi mingi hulga tavakontrollis tehtavate enamlevinud haiguste testi vastustest. Mehel oli kõik korras, minul oli üks vastus positiivne, ilma et mul oleks vähimaidki sümptomeid vms olnud. Niikaua, kui seda ravisin kasutasime kondoomi ja kui järgmine test näitas, et kõik ok, siis sealtmaalt edasi enam mitte. Iga NORMAALNE mees hoolib oma tervisest samamoodi, nagu nainegi. Nii, et ära pabista. Võta teemaks, et tahad kondoomist loobuda ja küll ta mõistab. See muideks lähendab teid veelgi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korraliku taustaga mees… Kas tead, et mõnda suguhaigust on meestel raskem diagnoosida? See võib diagnoosimata jääda. Ja kondoom iga asja eest ei kaitse. Pap viirused ka olemas. Lisaks on suguhaigustel peiteaeg. Mees peaks siiski uuesti proovid andma.
Tean üht õnnetut, kes sai korraliku bakterite saagi tõendiga mehelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 19:25; 25.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt ka 35 ja 38 amelevad ja seksiks ei lähegi?
ei ole ju mõtet autot käima panna, kui sõitma ei lähe!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 20:50; 25.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sugulisel teel levivad haigused võivad levida ka suuseksi teel. Kas teete suuseksi kondoomiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 19:25; 25.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt ka 35 ja 38 amelevad ja seksiks ei lähegi?
ei ole ju mõtet autot käima panna, kui sõitma ei lähe!

On ikka mõte. Kuulad, kas mootor töötab õigesti ja kontrollid tuled-viled üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguses vabameelses maailmas on elementaarne kui enne kaitsevahendist loobumist partnerid käivad end testimas kõigi sugulisel teel levivate haiguste suhtes. Seejuures on elementaarne, et testimas käiakse koos. Mis teha, lihtsalt maailm on pöördumatult muutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka mõte. Kuulad, kas mootor töötab õigesti ja kontrollid tuled-viled üle.

seda juhul, kui oled väga noor või pole juhilube.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 20:50; 25.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päriselt ka 35 ja 38 amelevad ja seksiks ei lähegi?
ei ole ju mõtet autot käima panna, kui sõitma ei lähe!

Minu meelest on see alguse faas, kus veel asjaks ei lähe, aga kõik säriseb, kõige sensuaalsem üldse! Esimesed suudlused ja puudutused, selle uue kuuma mehe käed vaikselt läbi riiete su rindu kompamas, siis riiete alla libisemas ja nii edasi, kuni ühel hetkel jõutaksegi seksini.

Sa, autokäivitaja, hüppad ilmselt kohe pärast esimest suudlust voodisse ja rebid endal ise püksid jalast, et mees liialt aega ei raiskaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis oma esimese armastusega õnnelikult elu lõpuni on ulme. Minul oli enne abikaasat nooruses väike suhe süütu inimesega, abikaasal mina esimene, kummi oleme kasutanud vaid mängulisuse lisamiseks, kunagi pole tervisekontrollis (alumise otsa mõttes) käinud. Meil on 4 tervet ja tegusat last, kõik täpselt oodatud, laste sünniga on ka kõik vajalikud analüüsid tehtud ja need korras. 🙂 elame nagu teisel planeedil, ja nii juba 25 aastat. Halleluuja 🙂 🙂 tõmmake nüüd miinust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti tuleb nõuda mehelt paber, parem veel kui kahe erineva kliiniku omad, need tuleb raamida ära ja riputada voodi peatsisse seinale! Mina teistmoodi seksida ei saagi, kui ainult vastav paber käe all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti tuleb nõuda mehelt paber, parem veel kui kahe erineva kliiniku omad, need tuleb raamida ära ja riputada voodi peatsisse seinale! Mina teistmoodi seksida ei saagi, kui ainult vastav paber käe all.

Mul on paberite keskel seinal ka jeesuse pilt ning muidugi on padja all piibel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellite koos testid, võtate koos ühise seksmänguna endalt või teineteiselt proovid ja siis ootate koos vastust, http://www.testikodus.ee/suguhaiguste-testid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Hiiul kevadel suguhaiguste kontrollil (olen mees) ja lasin kõik testid teha, mis seal sai.
Paluti helistada mingi 3 nädalat hiljem ja kõik oli negatiivne. Mingit paberit ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see praegu tehtav test ei pruugi midagi näidatagi, paljudel haigustel on pikk peiteaeg, enne kui test näitama hakkab. kui mälu ei peta, siis HIVi on võimalik testida alles 6 kuud peale nakatumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Digilugu.ee näitab enamus kohtade testide vastuseid, mul on isegi perearsti visiidid seal üleval koos analüüside tulemustega. Ei peagi paber olema, küsi lihtsalt arstilt, kas see info läheb digiloosse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Uues suhtes ja suguhaiguste kontroll

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.