Esileht Ilu ja tervis Uus AD Brintellix

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Uus AD Brintellix

Postitas:

Psühhiaater kirjutas selle välja,see on väga kallis rohi, 40 eurot karp.
Olen tarbinud 2 nädalat, kuid ei näe mitte mingit mõju sellel olevat.
Kõrvalmõjusid küll pole, kuid ka enesetunne pole ad mõjul paremaks muutunud.
Äkki on liiga vähe aega veel möödas?
Kas keegi on seda tarbinud ja oskab oma kogemustest rääkida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:03; 09.03 14:55; 19.05 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen brintellixi võtnud 22 päeva. Alguses esimesed päevad peale võtmist oli küll meeleolu laes. Aga praegu on selline tunne nagu ei võtakski ad, ei ole ka paanikat ega ärevust, kuid ei ole ka mõju, meeleolu jne. Mulle määras arst selle seetõttu, et ma ei talu kõrvaltoimied. Enne Brintellixi proovinud paljusid antidepressante ja alati ravi katkestanud. Seekord pole kõrvaltoimeid ja kavatsen võtmist jätkata. Mul on arst järg nädal, siis kindlasti küsin ka, kas lähebi aega kui ravi toimima hakkab, ehk liiga vähe võetud. Kui kange sul on ad? Mul on 10 mg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 13:51; 09.03 14:58; 09.03 17:49; 10.03 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kirjutame meili teel kui sa vastu pole
kui viitsid, võid mulle kirjutada diora@online.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:03; 09.03 14:55; 19.05 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kirjutame meili teel kui sa vastu pole
kui viitsid, võid mulle kirjutada diora@online.ee

Kirjutan 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 13:51; 09.03 14:58; 09.03 17:49; 10.03 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama asi, et kõrvaltoimeid ei olnud, aga mõju ka ei olnud. Mingi kolm kuud võtsin, siis vahetasin jälle ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 17:01; 09.03 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama asi, et kõrvaltoimeid ei olnud, aga mõju ka ei olnud. Mingi kolm kuud võtsin, siis vahetasin jälle ringi.

Ja mida sa asemele võtsid ja kas aitab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 13:51; 09.03 14:58; 09.03 17:49; 10.03 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen brintellixi võtnud 22 päeva. Alguses esimesed päevad peale võtmist oli küll meeleolu laes. Aga praegu on selline tunne nagu ei võtakski ad, ei ole ka paanikat ega ärevust, kuid ei ole ka mõju, meeleolu jne. Mulle määras arst selle seetõttu, et ma ei talu kõrvaltoimied. Enne Brintellixi proovinud paljusid antidepressante ja alati ravi katkestanud. Seekord pole kõrvaltoimeid ja kavatsen võtmist jätkata. Mul on arst järg nädal, siis kindlasti küsin ka, kas lähebi aega kui ravi toimima hakkab, ehk liiga vähe võetud. Kui kange sul on ad? Mul on 10 mg.

No kui paanikat, ärevust enam pole, siis ju toimib. Kas meeleolu peab siis olema laes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa asemele võtsid ja kas aitab?

Cipralexi võtsin asemele ja aitab veidi rohkem. Aga ega mul eriti ei mõjugi miski. Antidepressantidega magan pisut paremini, ärevus on talutaval tasemel, aga tuju on endiselt halb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 17:01; 09.03 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa asemele võtsid ja kas aitab?

Cipralexi võtsin asemele ja aitab veidi rohkem. Aga ega mul eriti ei mõjugi miski. Antidepressantidega magan pisut paremini, ärevus on talutaval tasemel, aga tuju on endiselt halb.

Kui tuju on endiselt halb, siis soovitan loobuda piimatoodetrst ja gluteenist. Proovida sellist dieeti nt 1 kuu ja vaadata, kas läheb paremaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa asemele võtsid ja kas aitab?

Cipralexi võtsin asemele ja aitab veidi rohkem. Aga ega mul eriti ei mõjugi miski. Antidepressantidega magan pisut paremini, ärevus on talutaval tasemel, aga tuju on endiselt halb.

Kui tuju on endiselt halb, siis soovitan loobuda piimatoodetrst ja gluteenist. Proovida sellist dieeti nt 1 kuu ja vaadata, kas läheb paremaks.

Cipralex oli mul ka ainuke mis natuke aitas, kaalu tuli juurde 10 kg 3 kuuga.Lisaks Tegi uimaseks liiga, koguaeg tahtsin magada. Mis toitumisse puutub, siis täitsa usun , et piima ja gluteiinivaba toit võib imesid teha, oleks aid iseloomu. Ma olen suht ammu loobunud magusast, ja nisust juba see parandas korralikult ensetunnet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 13:51; 09.03 14:58; 09.03 17:49; 10.03 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://gaia-health.com/conventional-medicine/pharmaceuticals/new-antidepressant-brintellix-may-killer/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pani pea valutama, iga päev täpselt samast kohast ja valu algas ca 20 minutit pärast tableti võtmist.
Muid toimeid polnud (st puudus igasugune mõju), aga võtsin ka kõigest 3 nädalat, nii et võib-olla ei jõudnud mõjuma hakata.
Jätkasin Cipralexiga, see sobib siiamaani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan 3 kuud, esimest korda elus. Ja võin kindlalt väita, et olen elus ja mitte hullumajas just tänu sellele rohule. Taastunud on nö “minu mina”. Mu ainuke hirm, et emotsioone pole või muutun tuimaks, ei täitunud. Kõik on alles, aga normaalsuse piirides. Olin täielik inimvare, depressioonist nii murtud, ei maganud, ei söönud, ei saanud toast välja jne. Nüüd olen taastunud, täitsa tavaline jälle. Ja nutan ja naeran seal, kus vaja, mitte ei ulu nädalate kaupa. Enese näitel võin küll öelda, et töötab ja mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule kirjutati ka just täna seda. Natuke kardan proovida… aga vist peab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 16:48; 03.05 21:40; 12.03 14:36; 17.05 14:55; 04.07 12:06; 25.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tõstan teemat. Keegi ehk oskab veel selle rohu kohta kogemusi jagada? Halb või pigem hea?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 16:48; 03.05 21:40; 12.03 14:36; 17.05 14:55; 04.07 12:06; 25.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemusi Brintellixiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 16:48; 03.05 21:40; 12.03 14:36; 17.05 14:55; 04.07 12:06; 25.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ärevik ja ootaks Ka kogemusi Brintellixiga,kuna kardan hirmsasti (zoloftiga hirmsad kogemused) kõrvaltoimeid ja seetõttu lükkan ravi aina edasi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 17:49; 27.03 21:26; 31.03 22:36; 06.07 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin umbes pool aastat. Mingit efekti ei täheldanud. Küll aga oli see jama, et umbes 20 min. pärast tableti võtmist tabas mind iiveldushoog. Kui olin eelmisel päeval alkoholi tarvitanud (kas või vähesel määral), oli järgmisel päeval iiveldushoog raudselt platsis. Sageli nii, et olin paar tundi täiesti teovõimetu. Muidu ei ole mul mitte kunagi mingit pohmakat või alkoholi tarbimisel mingit “järelkaja”.

Nüüd võtan mingit teist rohtu ja tundub, et see mõjub paremini. Uus rohi on fluanxol. Kui kellelgi on selle rohuga mingeid kogemusi, siis loeks huviga. Eriti tahaks teada, kas võib tõsta isu ja/või kaalu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen ärevik ja ootaks Ka kogemusi Brintellixiga,kuna kardan hirmsasti (zoloftiga hirmsad kogemused) kõrvaltoimeid ja seetõttu lükkan ravi aina edasi!

Kas võiksid kirjutada, mis kõrvaltoimeid Zoloft sul tekitas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 18:24; 31.03 23:20; 31.03 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zoloftiga kõrvaltoimed oled- Igaöinehommikune tugev iiveldus, tohutu ärevuse kasv koos värinatega(hommikuti,öösiti), tahtmatud lihastõmblused, öised sähvatused ajus, täielik unetus, söögiisu puudumine,nägemishäired – ühesõnga peaaegu kogu kõrvaltoimete nimekiri infolehelt 🙁 !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 17:49; 27.03 21:26; 31.03 22:36; 06.07 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan AD-d, mille karp maksab üle 40 euro. Esimesed positiivsed mõjud tulid umbes kuu aja pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 17:35; 31.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zoloftiga kõrvaltoimed oled- Igaöinehommikune tugev iiveldus, tohutu ärevuse kasv koos värinatega(hommikuti,öösiti), tahtmatud lihastõmblused, öised sähvatused ajus, täielik unetus, söögiisu puudumine,nägemishäired – ühesõnga peaaegu kogu kõrvaltoimete nimekiri infolehelt ???? !

Sellepärast ei tohi kunagi kõrvalmõjusid lugeda:) Eriti ärevikud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 17:35; 31.03 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks targutada ;),tutvusin infolehega alles siis, kui Olin otsustanud soloftiga lõpetada, niiet ei mõelnud ühtegi neist kõrvaltoimetest välja !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 17:49; 27.03 21:26; 31.03 22:36; 06.07 12:36;
To report this post you need to login first.

Zoloftiga kõrvaltoimed oled- Igaöinehommikune tugev iiveldus, tohutu ärevuse kasv koos värinatega(hommikuti,öösiti), tahtmatud lihastõmblused, öised sähvatused ajus, täielik unetus, söögiisu puudumine,nägemishäired – ühesõnga peaaegu kogu kõrvaltoimete nimekiri infolehelt ???? !

Küsisin seepärast, et mina viimati ei saanudki enam Zolofti kasutada. Varem olin sama ravimit kasutanud ja kõrvaltoimeid ei tekkinud, ravim aitas aga hästi. Viimati aga enam ei sobinud: isegi väikse koguse puhul tundsin ka sinu poolt nimetatud kõrvaltoimeid, lisaks veel põletustunnet nahal ja ebareaalsustunnet, mis oli väga hirmutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 18:24; 31.03 23:20; 31.03 23:23;
To report this post you need to login first.

Zoloftiga kõrvaltoimed oled- Igaöinehommikune tugev iiveldus, tohutu ärevuse kasv koos värinatega(hommikuti,öösiti), tahtmatud lihastõmblused, öised sähvatused ajus, täielik unetus, söögiisu puudumine,nägemishäired – ühesõnga peaaegu kogu kõrvaltoimete nimekiri infolehelt ???? !

Sellepärast ei tohi kunagi kõrvalmõjusid lugeda:) Eriti ärevikud.

No ma ei tea – minu näide oli ku selline, et varem oli see ravim hästi mõjunud, seega ma tõesti ei kartnud sellega uuesti alustada ega keeranud ennast ise kuidagi üles. Ometi hakkas meeletult halb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 18:24; 31.03 23:20; 31.03 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul alustasin ka Brintellixi ravimi tarvitamist. Pool tapleti võtsin hommikul sisse ja poole tunni pärast oli päris paha olla…kartus hulluks minna, suren kohe ära jne. Nagu arusaan siis alguses süventab ärevust kui rohtu manustan. Siis võtsin terve xanaxsi sisse 0,25mg ja tõmbas paremaks. Ega see paanika ja ärevus häire ei ole kerge asi. Interneti on ka selle kohta ravimi kohta vähe infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 15:08; 17.05 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul alustasin ka Brintellixi ravimi tarvitamist. Pool tapleti võtsin hommikul sisse ja poole tunni pärast oli päris paha olla…kartus hulluks minna, suren kohe ära jne. Nagu arusaan siis alguses süventab ärevust kui rohtu manustan. Siis võtsin terve xanaxsi sisse 0,25mg ja tõmbas paremaks. Ega see paanika ja ärevus häire ei ole kerge asi. Interneti on ka selle kohta ravimi kohta vähe infot.

Kas annaksid teada, kuidas sul edaspidi sellega läheb? Mul ka karp ootamas ja pole julgust olnud alustada… Kuidas nüüd sul enesetunne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 16:48; 03.05 21:40; 12.03 14:36; 17.05 14:55; 04.07 12:06; 25.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul alustasin ka Brintellixi ravimi tarvitamist. Pool tapleti võtsin hommikul sisse ja poole tunni pärast oli päris paha olla…kartus hulluks minna, suren kohe ära jne. Nagu arusaan siis alguses süventab ärevust kui rohtu manustan. Siis võtsin terve xanaxsi sisse 0,25mg ja tõmbas paremaks. Ega see paanika ja ärevus häire ei ole kerge asi. Interneti on ka selle kohta ravimi kohta vähe infot.

Kas annaksid teada, kuidas sul edaspidi sellega läheb? Mul ka karp ootamas ja pole julgust olnud alustada… Kuidas nüüd sul enesetunne?

Võtan pool tableti praegu hommikul. Kui täna hommikul võtsin pool tableti ära ja kohe xanaks 0.25mg ka järgi. Hommikud on raskemad on aga läheb paari tunniga üle ja siis juba parem olla. Eks vaatame kuidas edasi läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 15:08; 17.05 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka Brintellixit 10 mg ja juba eelmise aasta oktoobrist. Ühtegi kõrvalmõju pole olnud ja seetõttu võtan seda rohtu, sest alati on iga rohuga kõrvalmõjud.
Ei tea kas aitab, aga arvan kui ei võtaks oleks hoopis hullem.
Minu ravi ilmselt kestab aasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:03; 09.03 14:55; 19.05 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kulgeb nüüd selle raviga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 16:48; 03.05 21:40; 12.03 14:36; 17.05 14:55; 04.07 12:06; 25.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Uus AD Brintellix

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.