Esileht Ilu ja tervis Vaagnapõhjalihased- mis need on?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vaagnapõhjalihased- mis need on?

Postitas:

Tegelikult ka, nii loll kui see küsimus ka tundub, ma ei tea mis need on. Olen sündinud lihastalitluse häirega, näiteks kõhulihaseid ei ole kunagi tundnud ja saanud seepärast ka treenida neid, seljalihased on tundetud (kogu aeg ühes asendis ja see teeb raskusi näiteks kükitamisel-kummardamisel, sest mu selg liigub ainult teatud piirini ja siis on stopp) , aegajalt esineb ka mujal lihastes pingetega probleeme. Kuid kõige suurem mure on vaagnapõhjalihastega- ma pole neid kunagi tundnudki. Küll olen proovinud igasuguseid harjutusi, aga kui ma üldse ei tunnegi, et mul seal mingid lihased on, siis pole need ka kunagi õnnestunud. Ainult kõhtu lööb valu ja hingata on valus- hingamislihastes tekib mingipärast pinge, nii kui kõhtu üritan natukenegi sisse tõmmata. Ning sellest lööb vahel lausa silme eest mustaks.
Nüüd on probleem pidamatusega. Vanus 45+ eks see ole seotud. Aga mis minu puhul aitaks? Ei saa ju kogu aeg side püksis ringi käia, tahaks ka teksasid vms kanda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 18:41; 19.08 06:23; 19.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaagnapõhjalihased peaks need olema kui sa seistes või istudes suudad lahkliha pinguldada. pinguldad, hoiad pingul ja lõdvestud. sedasi teed igapäev 10 minutit või mitu korda päevas. pmst saad seda harjutust teha ükskõik kus, kasvõi bussis istudes.

kõhuga pole mingit teemat siin, kõht lase täiesti vabaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:20; 19.08 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles see asi ongi ,et ma ei suuda lahkliha pingutada, pole kunagi suutnud. Ja lõdvestumine või kõhulihaste vabaks laskmine- mis see veel on? Mul on lihased kogu aeg ühes asendis ja kui kõhtu sisse tõmban, ei saa kohe enam hingata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 18:41; 19.08 06:23; 19.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

guugelda ja vali pildid.

seal nad ongi, moodustavad vaagnaluudele kinnitudes põhja alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles see asi ongi ,et ma ei suuda lahkliha pingutada, pole kunagi suutnud. Ja lõdvestumine või kõhulihaste vabaks laskmine- mis see veel on? Mul on lihased kogu aeg ühes asendis ja kui kõhtu sisse tõmban, ei saa kohe enam hingata.

ära aja segast juttu. kõigil inimestel on lihased olemas ja seal kus nad olema peavad. ühesõnaga kui sa oma pepuauku suudad pinguldada, siis enam vähem oled juba õigel teel. lahkliha asub sul täpselt kahejala vahel. ürita seda kohta pinguldada, otsi sedasi oma vaagnalihased üles. kõhulihaseid ei pea selleks pinguldama. igapäev tegele sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:20; 19.08 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pissides suudad korraks pissi peatada? Siis peaks ka neist lihastest aimu saama.

Ei suuda. Ja vaagnapõhjalihaste mittetunnetamise pärast sain ma 23 aastat tagasi sünnitusel ka ämmaka käest pidevalt sõimata. Küll käskis pingutada, küll lõdvaks lasta, aga kogu aeg olin ma lihtsalt niisama ja püüdsin mõista, mida ma tegema pean, et mida ta minult nõuab.
Aga mis võimalused on pidamatuse puhul minusugusel? Olen kuulnud mingist opist, aga kas seda tehakse ka siis kui pidamatus on ainult köhides ja tegelikult nagu immitseks kogu aeg hästi väikeses kogues pissi. Kogu aeg on hais juures, ka vahetult peale pesemist. Günekoloogilisi põletikke või seent vms pole, suguhaigusi ammugi mitte. Ja püksid haisevad konkreetselt pissi järele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 18:41; 19.08 06:23; 19.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga proovi. see pm ongi seesama vaagnapõhjalihaste harjutus, mida tuleb teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr google ütleb, et uroloogi juurde konsultatsiooniks aeg kirja ja opereeritakse ka vajadusel: http://www.itk.ee/upload/files/Patsiendi-infomaterjal/ITK597_Uriinipidamatuse_kirurgiline_ravi.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Vaagnapõhjalihased- mis need on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.