Esileht Imetamine Väga hädas võõrutamisega – mida teha?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Väga hädas võõrutamisega – mida teha?

Postitas:

Sooviksin lõpetada 1a2k vanuse lapse imetamise, aga see on kohutavalt raske. Laps on täielik rinnasõltlane, kui ma ei anna, siis ta röögib ja rebib riietest. Mitte kuidagi ei anna tema tähelepanu kõrvale juhtida. Olen püüdnud piimakordi lihtsalt veidi vähendada, aga seegi ei õnnestu. Öösel ärkab ta iga 1,5-2 tunni tagant ja karjub. Ainuke asi, mis on õnnestunud, on see, et ma enam voodisse minnes rinda ei anna. Ta võtab mingil määral ka rpa-d, mida olen andnud siis pudelist veidi enne magamaminekut (ka enne päevaund). Magama minnes ta üpriski hästi lepib, et rinda ei saa. Kuid öösel ärgates ei taha ta kuidagi rahuneda, ehkki kussutan ja pakun lutti ja hoian kaisus. Olen nii kohutavalt väsinud sellest imetamisest, eriti öisest. Ma pole tema sünnist saadik saanud öösel magada kauem kui paar tundi järjest. Esimese lapse võõrutamisega küll sellist tralli ei olnud… Mida üldse peaks tegema? Kuidas olete võõrutanud sellises olukorras, kui laps on ikkagi veel väga rinnast huvitatud, aga ise enam ei jaksa? Olgu öeldud, et kui päeval lepib laps oma isaga hästi, siis öösel ei saa mees temaga üldse hakkama, laps läheb täiesti hüsteeriasse lõpuks, kui mind ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 11:42; 31.01 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga anna talle õhtul üks korralik õhtusöök, sel juhul ei lähe öösel kõht tühjaks. Sellises vanuses laps peaks juba terve öö rahulikult magama.

Mida ta sul praegu viimaseks söögiks õhtul sööb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 22:09; 01.02 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ta sööb Milupa head-ööd putru tavaliselt (sest see talle väga maitseb ja on üsna toitev). Muidu on suuremalt jaolt peretoidul, aga see õhtune puder on jäänud. Seda saab ta umbes 1,5-2 tundi enne magamaminekut ning umbes pool tundi enne magamaminekut on veel õhtune piim (rpa, 180 ml).

Unustasin enne veel mainida, et ta jääb magama ainult nii, et käsi on mul põues. Ta väänab ja mudib mu rinda ning see on mulle ebameeldiv ja sageli ka väga valus. Kaisukaid ei tunnista üldse, ehkki olen pakkunud mitmesuguseid ja tassinud neid isegi omal särgi all, nagu soovitatakse, et ema lõhn juurde jääks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 11:42; 31.01 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna vahetaks õhtuse piima ja pudru andmise kella ajad ära. Ilmselgelt on puder 2h enne magamminemist liiga vara. Ega sellises vanuses piim pole enam mingi toit, et asendaks toidukorda ja siis ongi öösel kõht tühi.

Mina kasutaks mingit nippi, et rinnast võõrduks – seon rinnad rätikuga kinni ja näitan, et näe, tissid katki, ei saa enam. Või midagi sellist. Mul paar tuttavat on nii saanud imetamisest lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 22:09; 01.02 07:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Väga hädas võõrutamisega – mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.