Esileht Ilu ja tervis Väga head kreemi kortsudele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Väga head kreemi kortsudele

Postitas:

Mis on hea kortsudevastane kreem (eelkõige silmaümbrus, suunurgad ja nn kurjusekorts teevad muret)? Olen üksjagu kreeme kasutanud, kuid pole neist ükski meeldinud. Mida soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 19:54; 20.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama meelt, mis eelmine vastaja, ei ole mõtet raisata raha kalliste kreemide peale.
Muidugi ennetavalt on igal juhul kreemitamine hea, aga su muret tekitavate piirkondade jaoks aitavad ainult süstid, silmaümbrusse ja kurjusekortsule botox, mujale täitesüst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 21:09; 22.04 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim kreem kortsude vastu on päikesekaitsekreem – seda küll kahjuks ainult ennetajana (aitab vältida fotokahjustusi). Pindmisi kortse annab ka mingil määral pealemääritava kraamiga veidi siluda. Kõige parem abimees on selles retinoehape (seda sisaldav Retirides kreem kättesaadav vaid retseptiga). Sellest kergem kraam, mis ka abistab on C-vitamiini seerumid ja AHA-happe koorijad. Kõiki neid tuleb aga kasutada pidevalt ja esimesi tulemusi tuleb oodata üsna pikalt. Hästi märgatava ja kiire tulemuse annavad jah tõesti ikkagi ainult süstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel kortsud veel vaevuaimatavad, mitte juba olemasolevad, seetõttu tahaksingi soovitusi kuulda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 19:54; 20.04 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma soovitaksin isegi nende vaevuaimatavatega käia ilukliinikus konsultatsioonil. Tallinas vähemalt on tuntumates kohtades konsultatsioon tasuta.
Minu kogemus näitab seda, et kui see väheaimatav korts endale juba muret teeb ja häirib, siis kreemita palju tahad aga olemasolev korts jääb siiski selliseks nagu ta on, Mingi minimaalne efekt ehk on, aga probleem ei lahene. Lisaks erinevate kreemide peale raisatud raha. Kui kortsud on veel pisikesed, siis kulub ka vähem süstitavat ainet ja on soodsam.

Kreemitama aga peab samal ajal kindlasti, et ära hoida uute kortsude teket, see on väga oluline.
Soovitada on väga raske, mis kellelegi sobib, on nii individuaalne.
Mina olen viimasel ajal kasutanud Dr. Irena Eris kreeme, maski ja seerumit. Minu nahale on sobinud, imet ei tee, aga nahk on niisutatud ja toidetud.
Korea kosmeetika on ka kiidusõnu saanud, kasutusel Mizon seerumid. Kõlab imelikult, aga teolimakreem peaks ka hea olema. Sesderma asju kasutan ka vahepeal.

Lisaks soovitan kortse ravida ka seespoolt, tegelikult peaks ära unustama suhkru (kommid jne) tarbimise ja nisujahutooted. Ja tarvitada igasuguseid iluvitamiine, joodav kollageen on mulle päris hästi mõjunud, kalaõli kapslid jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 21:09; 22.04 10:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Väga head kreemi kortsudele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.