Esileht Ilu ja tervis Väga piinlik teema! Haisen…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Väga piinlik teema! Haisen…

Postitas:

Ma ei tea millest see on. Voolust pole ja günekologi juures leiti et kõik on korras. Kerge vaginoos oli, aga sellest sai paari päevaga lahti. Kuid mis püsima jäi, on vänge pissihais. Andsin kevadel uriinianalüüsi, seal leiti ainus asi, et valku on kordades rohkem kui peaks, muidu probleemi pole. On neerus kivid juba aastakümneid ,vaevusi need ei tekita üldiselt. Kas võib olla mul mingi sümptomiteta neerupõletik? Ja kuidas seda siis analüüsid ei näidanud? Haisemise probleem on olnud juba aastaid, praktiliselt kohe peale pesemist on hais tagasi.
Ülekaalu pole, toitun korrapäraselt, vanus 45+. Pidamatusega pole eriti probleeme, vahest harva aevastades nt juhtub, sest mul on mingid lihased seal all täiesti tundetud ja ei saa neile ka harjutused teha.
Vabandan kirjavigade pärast, ei oska eesti keelt väga hästi kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 13:00; 14.06 08:37; 20.06 18:52; 22.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uriini lõhna muudavad ka kuse-suguteede põletikud, suhkruhaigus, mõned ravimid ja toiduained.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ülekaalu pole, toitun korrapäraselt, vanus 45+. Pidamatusega pole eriti probleeme, vahest harva aevastades nt juhtub, sest mul on mingid lihased seal all täiesti tundetud ja ei saa neile ka harjutused teha.

Siis on ikka pidamatus! Lihtsalt nii vähe korraga, aga samas pidevalt eritub uriini, et põhimõtteliselt puhas pole seal kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 15:17; 14.06 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Starost ne radost

Tuleb leppida, kallikene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks leppida? Kas naistearst operatsioonile pole soovitanud minna? Kui lihased tundetud, siis iseenesest see paremaks ei lähe, vanuse kasvades ikka kehvemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistearst ütles et mul ei ole midagi viga. Lihased on tundetud, sest sünnitasin raskelt ja siis närvid said kuskil kahjustada või rebenes seal midagi ,aga ma sain seda alles palju hiljem teada ja keegi mul ei ole soovitanud operatsionile minna. Sünnitasin 18 aastat tagasi, väga raske.
Analüüsid olid ju korras, keegi ei öelnud, et põletik. Suhkruhaigus ei ole, võtan ravimit Nycoflux 7 aastat. Oli lahutus ja depresioon tekkis.
Lihtsalt vastik on. Pesen ära ja kohe on hais. See vist ei lähe pesemisel ära või ma ka ei tea.Arst ei leia midagi viga, ütleb et neerus kivid ainult ja et kunagi lõigata vaja. Aga kas see on siis see põhjus, et kividest tuleb näiteks mingit ainet, mis lõhnab halvasti?
Venekeelses foorumis ei vastanud keegi. Seal palju rahvast ja keegi seda küsimust ei vaadanud. Uued küsimused olid ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 13:00; 14.06 08:37; 20.06 18:52; 22.06 22:51;
To report this post you need to login first.

Naistearst ütles et mul ei ole midagi viga. Lihased on tundetud, sest sünnitasin raskelt ja siis närvid said kuskil kahjustada või rebenes seal midagi ,aga ma sain seda alles palju hiljem teada ja keegi mul ei ole soovitanud operatsionile minna. Sünnitasin 18 aastat tagasi, väga raske.
Analüüsid olid ju korras, keegi ei öelnud, et põletik. Suhkruhaigus ei ole, võtan ravimit Nycoflux 7 aastat. Oli lahutus ja depresioon tekkis.
Lihtsalt vastik on. Pesen ära ja kohe on hais. See vist ei lähe pesemisel ära või ma ka ei tea.Arst ei leia midagi viga, ütleb et neerus kivid ainult ja et kunagi lõigata vaja. Aga kas see on siis see põhjus, et kividest tuleb näiteks mingit ainet, mis lõhnab halvasti?
Venekeelses foorumis ei vastanud keegi. Seal palju rahvast ja keegi seda küsimust ei vaadanud. Uued küsimused olid ees.

Kividest ei tule mingit ainet mis haiseb, neerukivid on eraldi teema, kas lähed opile või mitte.

Sa pead minema naistearstile jutuga, et sul on pidamatus ja selle puhul tehakse vastav op. Kui aevastades nt juhtub siis järelikult ongi pidamatus. Kui uriinilõhn häirib siis tuleb pidamatuse-op ära teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 15:17; 14.06 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda lõhna tunned ainult sina? Günekoloog siis ei tundnud, kui tema juures käisid? Vahel harva on asi ka peas kinni, mis paneb imelikke lõhnasid tundma.

Väidetavalt pole kahte inimest, kes lõhnu samamoodi tunneksid. Inimestel on erinev hulk lõhnaretseptoreid ja neil on erinev tundlikkus, samuti see, kuidas aju neid lõhnu tõlgendab.

Kui kohe peale pesemist on hais, siis võimalik, et on seotud söögi või joogiga. Või koguni sellesama ravimiga mida võtad. Aga kui aevastades tilgake püksi tuleb, siis on küll põhjust minna günekoloogile jutuga, et on pidamatus, treening ei aita, kuna on tundetu ja ilmselt siis tehakse operatsioon. See on kerge ja levinud operatsioon, karta pole vaja. Pidamatus raske sünnituse järel on väga levinud asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sa pole ainus selle probleemi all kannataja, siis aitavad Tena sidemed. Need ongi selle mure lahendusvariant, sest imavad ja neutraliseerivad uriini ja selle lõhna. Lisaks organid eritavad teatud aineid pinna niisutamiseks ja ilmselt sa pesed nende jaoks liiga tihti, see annab signaali et on vaja uus niiskus tekitada. See on suletud ring ja just selleks on need sidemed abiks. Ei, nad ei ole mähkmed, minivariant on väiksem kui pesukaitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki peaksid mõnd teist naistearsti proovima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on vajalik operatsioon. Ka minul oli sarnane probleem seoses sünnitusega ja operatsioon parandas elukvaliteeti märgatavalt 🙂 Iseenesest see probleem ei kao ja miks soovitada teemaalgatajale mähkmeid, kui operatsiooniga on võimalik probleem kõrvaldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on vajalik operatsioon. Ka minul oli sarnane probleem seoses sünnitusega ja operatsioon parandas elukvaliteeti märgatavalt ???? Iseenesest see probleem ei kao ja miks soovitada teemaalgatajale mähkmeid, kui operatsiooniga on võimalik probleem kõrvaldada?

Sest need asjad ei käi nii, et täna hommikul teatan arstile ja ilma igasuguste uuringute ja järjekorrata saab peale lõunat juba asi korda. Kuivõrd kirurgilises mõttes tegemist vähetähtsa ja plaanilise tööga, siis võib järjekord tulla jumal teab millal, suvi ja puhkuste aeg. Aga sinnani tuleb ka elada ja siis on just need mittemähkmed ajutiseks lahenduseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sa pole ainus selle probleemi all kannataja, siis aitavad Tena sidemed. Need ongi selle mure lahendusvariant, sest imavad ja neutraliseerivad uriini ja selle lõhna. Lisaks organid eritavad teatud aineid pinna niisutamiseks ja ilmselt sa pesed nende jaoks liiga tihti, see annab signaali et on vaja uus niiskus tekitada. See on suletud ring ja just selleks on need sidemed abiks. Ei, nad ei ole mähkmed, minivariant on väiksem kui pesukaitse.

Kasutan pesukaitseid. Ja olen kasutanud väga palju erinevaid. Aga need ei püsi paigal püksi sees. Ma ei tea mis valesti on,aga ma pole veel ostnud pesukaitseid, mis oleksid mõjunud nii et püksis paigal oleks ja haisu ei tunneks. Neid sidemeid ,mis päevade ajal ,neid tiibadega ka kogu aeg ei taha kanda. Ei ole ju mugav üldse.
Ja ma ei tea kas see on pidamatus või voolus mingi. Ma ei saa aru ka, kuskohast see tuleb. See on pissi ja ma ei tea mis hais kokku nagu.
Ma enam juba ei tea mis see on ja mida teha. Pesema lähen, pesen ära ja hais ei kao ikka kuhugi. Ma ei lähe ju kellegi juures küsima ka, kas ta tunneb et ma haisen. Nii et ma ei tea, äkki mingi kiiks mul juures lihtsald.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 13:00; 14.06 08:37; 20.06 18:52; 22.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sa pole ainus selle probleemi all kannataja, siis aitavad Tena sidemed. Need ongi selle mure lahendusvariant, sest imavad ja neutraliseerivad uriini ja selle lõhna. Lisaks organid eritavad teatud aineid pinna niisutamiseks ja ilmselt sa pesed nende jaoks liiga tihti, see annab signaali et on vaja uus niiskus tekitada. See on suletud ring ja just selleks on need sidemed abiks. Ei, nad ei ole mähkmed, minivariant on väiksem kui pesukaitse.

Kasutan pesukaitseid. Ja olen kasutanud väga palju erinevaid. Aga need ei püsi paigal püksi sees. Ma ei tea mis valesti on,aga ma pole veel ostnud pesukaitseid, mis oleksid mõjunud nii et püksis paigal oleks ja haisu ei tunneks. Neid sidemeid ,mis päevade ajal ,neid tiibadega ka kogu aeg ei taha kanda. Ei ole ju mugav üldse.
Ja ma ei tea kas see on pidamatus või voolus mingi. Ma ei saa aru ka, kuskohast see tuleb. See on pissi ja ma ei tea mis hais kokku nagu.
Ma enam juba ei tea mis see on ja mida teha. Pesema lähen, pesen ära ja hais ei kao ikka kuhugi. Ma ei lähe ju kellegi juures küsima ka, kas ta tunneb et ma haisen. Nii et ma ei tea, äkki mingi kiiks mul juures lihtsald.

Mul on sama probleem ja olen tunnistatud terveks, kui purikas. Minu günekoloog ikka väga hoolega ja väga pikka aega tegeles selle probleemida. Osta neid pesukaitsmeid: https://apteek.apotheka.ee/product/1498/molimed-ultra-micro-n28-168131 need püsivad väga korralikult, neutraliseerivad lõhna ning nendele ei ole mingit aaloet vms ärritavat lisatud-saad leevendust igapäeva ellugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Äkki on mõni toit või jook, mis ei sobi? Kodus pesen alati intiimgeeliga aga paar korda on juhtunud, et külla minnes (ööbimisega) on oma pesemisvahend maha ununenud. Tavalise vedelseebiga pestes tekib kohe väga ebameeldiv lõhn. Kas pesemisvahendit oled vahetanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju asi günekoloogiad, vaid vajalik minna perearstile. Uriinianalüüsis ei tohi olla üleüldse valku,neerukivid ei põhjusta uriinis valku.
Vajalik teha uriini analüüs ja külv. Seda teeb perearst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 22:24; 23.06 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju asi günekoloogiad, vaid vajalik minna perearstile. Uriinianalüüsis ei tohi olla üleüldse valku,neerukivid ei põhjusta uriinis valku.
Vajalik teha uriini analüüs ja külv. Seda teeb perearst.

Imelik, et mu perearst ei öelnud midagi selle koha peal, et mul oli uriiniproovis valku kolm korda rohkem kui vaja oleks. Ma ise nägin ju analüüside vastust, mul tehti viimane analüüs enne steriliseerimise operatsiooni talvel ja arst haiglas ütles küll et väga palju valku. Aga perearst ei öelnud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 13:00; 14.06 08:37; 20.06 18:52; 22.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vähenda siis valgu kogust söögis. Valk uriinis näitab, et neerud ei tule toime ja nad on ülekoormuses. Üleliigne valk soolestikus läheb mädanema. ja see mäda siis igaltpool väljubki, tekitades haisvat higi. Vähenda valku. Valgu tervislik kogus keha jaoks on väga väike protsent toidust. Kui ei taha vähendada, tuleb haisuga koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea midagi vähendama, uued uuringud vaja teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 22:24; 23.06 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka on ka vähesel määral uriinipidamatust ja see su elukvaliteeti segab, siis tuleb opereerida. Sa oled tegelikult liiga noor naine, et sidemeid iga päev püksis hoida uriinipidamatuse pärast! Teine asi, mis halba lõhna leevendab on rohke vee joomine, loomulikult annavad paljud ravimid just kõrvaltoimena halvalõhnalisust, aga siis reeglina peaks ka higi haisema.
Minu soovitus on, et mine uue günekoloogi poole ( Pelgulinna naistenõuandlas minu mäletamist mööda Dr. Toomikas ) tegeleb just uriinipidamatusega. Ja saad abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi teepuuõli istevanne. Pane kaussi vett, sinna sorts äädikat (tavalist, nii et vesi on kergelt hapukas) Ja sinna tilguta teepuuõli. Siis teed omale istevanne. Loputa puhta veega. Ja neid vanne võid teha mitu korda päevas kui oled kodus. Päevaks pane omale tualettpaberist tehtud side, mille alumisele poolele tilguta mõned tilgad teepuuõli. Aitab seene ja igasuguste haisude vastu mis aegajalt naisi kimbutab. Olen seda varianti aastaid kasutanud ja arstile pean harva pöörduma.Kaotada pole midagi ainult võita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla tuleb paar piiska, vaagnapõhja lihased on nõrgenenud. Uuri netist on palju harjutusi mis neid tugevndavad. Vanusega muutuvad need lihased nõrgemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Väga piinlik teema! Haisen…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.