Esileht Koolilaps Vahetusjalatsid 8-9kl

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vahetusjalatsid 8-9kl

Postitas:

Tere!

Milliseid vahetusjaltseid soovitate 8-9kl? Küsisin ise ka, aga poiss ütles et temal vahet pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heleda tallaga,kegesti puhastatavad, jalga higistama mitte panevad, suurusele vastavad, eakohased ja sobilikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss tahtis sandaale, ütles et eelistab mitte kõige popimad jalatseid haisvatele jalgadele. Kui poisil on ükskõik, siis ostkegi mugavuse järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heleda tallaga,kegesti puhastatavad, jalga higistama mitte panevad, suurusele vastavad, eakohased ja sobilikud.

Täiesti mõttetu üldsõnaline ja teemaalgatajale kasutu vastus. Lisaks, milleks hele tald? Et ei määriks kooli põrandaid? Selleks piisab kui osta mittemääriva tallaga jalatsid, värvus pole oluline.
Minu laps on ka selline, kel vahet pole. Käib samuti sandaalidega (nina on kinni).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 14-15-aastasele ostab veel ema riideid/jalanõusid?
Poiss läheb 8. klassi. Teab, et enne kooli peab poes käima ja endale uued sisejalanõud ja tumedad püksid ostma. Tema ise teab ju kõige paremini, mis talle meeldib ja sobib. Mina ei saa ju tema eest endale selga/jalga asju proovida. Ja mis mulle meeldib, ei pruugi lapsele meeldida.
Seda küll, et kui ise poes käin, siis viskan üldjuhul ka meeste poolele pilgu peale ja kui miskit silma jääb, siis annan poistele teada. Kui neile huvi pakub, lähevad vaatavad ka ise üle. Mõnikord ostavad ka miskit või siis ütlevad, et nende jaoks ei olnud midagi. Ja eks käivad ise ka aeg-ajalt omal algatusel poes, kui leiavad, et tunnevad millestki puudust.
Maksavad ise pangakaardiga ära ja pärast kannan neile raha tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tenniseid nõudis minu noormees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tennised on kahjuks popid koolis. Minu pojal tuli mõistus koju ja ostsime korralikud sandaalid.
Tennisres ju jalad ei hinga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Vahetusjalatsid 8-9kl

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.