Esileht Väikelaps Väike linn mängutuba

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Väike linn mängutuba

Postitas:

KA siin on kedagi kes on pidanud lapse sünnipäeva Väikse linna Kesklinna toas. Palju sinna inimesi mahub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga suur mängutuba. Kui terve mängutoa broneerid, siis ma pakun, et 100 inimest mahutab sinna vähemalt ära.
Kas nad ise ei oska vastata sellele küsimusele? 🙂
Aga üldiselt on see väga tore ja mõnus mängutuba. Ainus miinus minu jaoks oli, et köögi osa ja söömine on väike ja kitsas. Laste söögitoole seal ei ole, poleks ruumi ka selleks. Aga kui söögitooli vajavaid lapsi ei ole, siis mängimiseks on see suurepärane. Ei ole selline klassikaline hullamise mängutuba, kus on pallimeri ja torud ja batuudid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga suur mängutuba. Kui terve mängutoa broneerid, siis ma pakun, et 100 inimest mahutab sinna vähemalt ära.
Kas nad ise ei oska vastata sellele küsimusele? ????
Aga üldiselt on see väga tore ja mõnus mängutuba. Ainus miinus minu jaoks oli, et köögi osa ja söömine on väike ja kitsas. Laste söögitoole seal ei ole, poleks ruumi ka selleks. Aga kui söögitooli vajavaid lapsi ei ole, siis mängimiseks on see suurepärane. Ei ole selline klassikaline hullamise mängutuba, kus on pallimeri ja torud ja batuudid.

Sa pead vist silmas Kesklinna ja Äärelinna kokku? Vasakpoolse toa (Kesklinn) söögiala on suurem kui parempoolse (Äärelinn) oma, kuna see on avatud kolmest küljest. Samuti on seal lastel huvitavam. Äärelinnas on trummikomplekt ja mikker, lõpuks on ikka nii, et kõik lapsed koonduvad sinna ja taovad trummi ning laulavad mikrisse ja kõigil laua taga istujail on kõrvad lukus, rääkida üle sellest on võimatu seal sööginurgas. Soovitan Kesklinna, seal on lastel väga tore, palju ruumi ja palju asju ka, mida teha ja millega mängida. Meil mahtus sinna terve lasteaiarühm, pooltel olid vanemad ka kaasas. Polnud mingit ruumikitsikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Väike linn mängutuba

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.