Esileht Kodunurk Väike vannituba – kus ripuvad käterätid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Väike vannituba – kus ripuvad käterätid?

Meil on imepisike vannituba-WC. Hirmus raske on leida kohta, kuhu riputada käterätid-vannilinad. Päris WC-poti lähedusse ei taha ju ka panna. Praegu on nii, et ühele poole kraanikaussi mahuvad napilt mehe käterätt ja saunalina (kumbki oma konksu otsas), teisel pool kraanikaussi on siis kaks konksu minu rätikute jaoks. Lapse rätikutele oleme pannud kaks konksu ukse külge, aga minu meelest pole see kuigi hea lahendus, et niisked rätikud vastu ust on. Pealegi puudub meil täielikult koht külaliste rätikute jaoks. Praegu teemegi lihtsalt nii, et külaliste tulle korjame oma rätikud nagidest ära ja paneme külalistele puhta rätiku. Kuidas teie väikeses vannitoas oma rätikud riputatud saate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saagi, seal on ainult käte ja näorätik s konksudega siugtoru küljes. saunalinad lähevad peale kasutamist õhurikkamasse kohta kuivama ja kuivanuna on igal pereliikmel oma koht, kus rätikut hoiab, aga mitte vannitoas kus õhuniiskus ei paista otsa lõppevat liiga ruttu, kuigi hoiame ukse lahti ja väike tuulutus on ikka ka.

Kuidas teie väikeses vannitoas oma rätikud riputatud saate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tavaline paneelika vannituba. Kraanikaussi all on kaks sahtlit, ühe käepideme küljes ripub üks, saunalina käib radika peale, lisaks on veel pesumasina kohal 2 nagi. Sinna annaks vajadusel vähemalt 2 nagi veel panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ukse küljes on nelja konksuga nagi. Märga vannilina nagisse tagasi ei pane. Niisked rätid ei ole uksele halvasti mõjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pealegi puudub meil täielikult koht külaliste rätikute jaoks. Praegu teemegi lihtsalt nii, et külaliste tulle korjame oma rätikud nagidest ära ja paneme külalistele puhta rätiku.

Mul on suur vannituba, kohe väga suur. Aga külaliste tulles korjan ikka alati kõik oma pere rätikud kokku ja riputan esimesse lähimasse nagisse külalistele uue puhta räti.

Alati külas olles imestan kui keegi nii ei tee. On juhuseid kus suur vannituba on erinevaid rätikuid täis, nagis ripuvad, kuivatusrestil ripuvad, kusagil ühtegi silti pole et kuhu ma siis kuivatan. Kõige lähemal kraanikausile on mingi suur kirju saunalina, sinna on imelik kuivatada, seisan ja mõistatan ja kuivatan siis kuhu juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on käterätik ühine, kõik kuivatavad käsi sinna, seda vahetan nii sageli, et must ega märg pole see kunagi, kuna ripub ju üksi üle pika toru. Ka külalised kuivatavad sinna, niikuinii panen ju iga päev või ülepäeva uue.
Vannilinad kuivatame kuivatusrestil, need ei pea üldse vannitoas olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

külaliste jaoks on paberrätiku rull. aga muidu on meil käterätik terve pere peale ühine, ei ole igaühele eraldi.
vannilinad kuivavad kõigepealt dušikardina toru peal ära ja pärast on nagis. nelja konksuga nagi peale mahuvad kõigi vannilinad + käterätik ära küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka pisike paneelika vannituba (WC on eraldi). Hiljuti sai uus remont tehtud ja vannirätikute jaoks panime ukse kõrvale seinale elektrilise käterätikuivati, sellise redeli. Otsisin päris kaua nii kitsast (50cm laiust), et mahuks ukse kõrvale ära. Mulle see lahendus meeldib, silmale kena vaadata, peale pesemist lülitan kuivati tunniks sisse ning varsti on rätikud kuivad. Käte-ja näorätik on kraanikausi juures.

Palun ütle kuskohast leidsid (võid lingi ka lisada, kui on).
Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pane kunagi külaliste jaoks eraldi rätikut vannituppa. Kui on ööbimisega külalised – siis panen nende voodi peale nende jaoks rätiku. Muidu on käte jaoks kohe kraanikausi kõrval rätik, kuhu kuivatavad nii omad, kui külalised oma käsi.
nipp, kuidas teha vahet, mis rätikusse käsi kuivatada – käte jaoks on rätik heledam, tihi on see nagi ka üleval pool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Väike vannituba – kus ripuvad käterätid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.