Esileht Väikelaps väikesed prillikandjad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: väikesed prillikandjad

Postitas:

Mu kolmeaastane peab hakkama prille kandma, kusjuures – prille, laiska silma ei ole. On siin kogemusi kellelgi, kel ka miinusprillid nii väiksena, kas see muutis kuidagi käitumist, kui ta rohkem maailma nägema hakkas? Ja küsimus ka, et kuidas prilli kandmisega sellised aktiivsemad poisiklutid toime tulevad, kuidas olete õpetanud hoidma prille? Kuidas lasteaias lapsed toime tulevad? Ja kogu see kiusamise teema muidugi ka, on sellega probleeme olnud? Ja kuidas sportimisega, millised alad ja ringid sobiksid prillidega lastele rohkem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel on selline prillipael, mis hoiab prille ümber pea. Igal hommikul puhastan prillid spetsiaalse vahendiga ära, siis ei lähe kergesti uduseks õuest tuppa minnes ja püsivad õhtuni enam-vähem puhtad. Meil on metallraamiga ja ninapatjadega, ninapatju oleme vahetanud, et püsiksid ilusti ja oleks mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps hakkas prille kandma umbes sama vanana. Käitumise osas ma muutusi ei näinud, lihtsalt hakkas paremini nägema ja näha oli ka arengus veidi edasiminekut (kuna näeb nüüd). Prille oleme nüüd vahetanud 2 korral (laps praegu 6 aastane), põhjuseks on olnud prillisangade murdumine. Prillide hoidmisega on nüüd nii, et valmis tuleb olla kõigeks, samas ei ole vaja osta kõige kallimaid raame (odavamad on sama vastupidavad). Meie ostsime lastele mõeldud raamid (annavad sangadest veidi liikuma rohkem), prillisangad on katki läinud meil venna murdmise käigus. Kiusamisega meil probleeme ei olnud, alguses teised lapsed veidi rõhutasid seda, et lapsel on prillid, nüüd aga on loomulik osa lapsest. Kuna meie laps on nüüd juba suurem siis teda pole küll seganud, alguses kästi küll õues ja võimlemises ära võtta lasteaias , nüüd aga on 24/7 prillid ees (/ronib, jookseb, mürab, kakleb jne.). Tähtis on see, et sangad peavad korralikult kõrvade taga olema, siis ei kuku eest. Meie lasime kohe ostes sangad ära timmida. meil muidugi isal ka prillid ja nüüd ei tunneks oma last ilma prillideta isegi rühmas ära vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda oma hakkas u kolme pooleselt kandma (praegu 8). Raamid oleme alati valinud välimuse järgi aga kindlasti ka mitte kõige kallimad (minu arvates need laste mingid suht pehmed ümmargused raamid on väga inetud). Samuti ei meeldi mulle paelad prillidel. Esimesed raamid ei tahtnud väga hästi ees püsida aga saime prillipoest sellised nö lisakaared, mis käivad sanga külge ja hoiavad prillid paigal. Soovitan soojalt Pro Optikat (vähemalt Roccas). Pole mujal nii head valikut näinud laste raamidele

Norimisega pole probleemi olnud, varsti peale minu last hakkasid rühmas kaks last veel kandma ja nüüd klassis on neid juba 5. Tänapäeval prillid palju tavalisemad kui meie lapsepõlves

Lasteaias pole ka midagi prillidega juhtunud, magamise ajal on õpetaja laual, muidu alati ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps väikesed prillikandjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.