Esileht Pereelu ja suhted Vaimne terror kodus

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Vaimne terror kodus

Postitas:

Loen ja ei jõua ära imestada. Suurem osa naisi on nagu puugid mehe rahakoti küljes. Naised kas teil häbi ei ole, et nii saamatud ja laisad olete. Ei saa tööga hakkama, ei suuda ennast ega omi lapsi üleval pidada. Eluülikooli haridusega, “täiskohaga emmed” -lasete ennast ja lapsi alandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja ei jõua ära imestada. Suurem osa naisi on nagu puugid mehe rahakoti küljes. Naised kas teil häbi ei ole, et nii saamatud ja laisad olete. Ei saa tööga hakkama, ei suuda ennast ega omi lapsi üleval pidada. Eluülikooli haridusega, “täiskohaga emmed” -lasete ennast ja lapsi alandada.

Imestada pole siin midagi. See on kodust kaasa antud madal enesehinnang pluss muud tegurid. Teebki kokku ühe äbariku, kes ei saa elus hakkama ja elab “rahakotiga” koos. Armastuse/tunnetega pole seal eales midagi pistmist olnud- ilmselt! Ainult rahakott!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline elu võib pingeid tekitada küll. Mitte otseselt sina aga see olukord põhjustab. Inimesel on kooselus mingid olulised soovid või vajadused rahuldamata. Või on mingid täitmata lubadused.
Mina olen samas olukorras ja läheduse puudumine mõjub eriti rängalt. Olen teadlik, et see põhjustab vihahooge. Muidu ei teeks kärbselegi liiga aga nüüd nähvan, ütlen halvasti, kapiuksi sulgen paukudes jne. Tunnen, et olen väga halvaks muutumas ja ärakolimine on varem või hiljem vältimatu. Mina ei suuda mängida korterikaaslast laste kasvatamisel, lihtsalt ei suuda. Kogu aeg kasutatakse ära, vastu midagi ei saa, lubatakse ja viimasel hetkel ei täideta lubadusi, iga muu asi on minust olulisem. Koos elades on inimestel arusaam, kuidas teine peaks nendega käituma ja kui käitutakse kivisüdamega, halvasti ja kõik see on halvas õhkkonnas, siis ei jõua ükski laps seda ilusaks muuta.

Just. Ma tunnen ka, et enam ei suuda. Aga kuidas teil lastega lood? Kas lapsed mõlemas vanemas kinni või hoiavad rohkem ema või isa poole?

mõlemas kinni aga see ei loe. Tagasiteed enam ei ole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 22:22; 18.08 19:02; 19.08 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa käid tööl, kui palju sa teenid et ära ei ela? mul on need vastajad siin juba segi, kas teemaalgataja käib täiskohaga tööl?
ega siin ei pruugi olla asi madalas enesehinnangus ka vaid lihtsalt palgas. kui palk on samasuur, kui üürikorterite hinnad, no kuhu sa siis lähed kahe lapsega.
tuleb vaadata kõige odavam korter. aga seal pole kindlasti häid tingimusi elamiseks.
palju on siis palk ja palju üürikorterite eest tahetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 19:30; 19.08 08:59; 19.08 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on pidevalt mingid vihahood ning siis sõimab ta nii mind kui lapsi kohutavate sõnadega. Füüsiliselt vägivaldne õnneks pole ja alkoholi ei tarvita, aga see vaimne vägivald on õudne, pidevalt on ta närviline, pidevalt on pinged õhus.

see lõik sundis mind siin kommenteerima. vihahooge ja laste-naise sõimamist ei vabanda miski, see on lubamatu. ma üldiselt olen seda meelt, et üldiselt võiks-tuleks peret püüda koos hoida, suhet parandada, aga siinsel juhul on parem lahku minna. see mees tundub olema psühhoterrorist, parem on sellisest eemale hoida. pöördu nõu saamiseks sinamina.ee, naiste varjupaiga psühholoogide poole vms. laste sõimamine on lubamatu ja sinu ülesanne oleks lapsed sellisest sundolukorrast eemale viia.

kui väiksem all 2, siis ehk saaks keegi teda hoida neil päevadel, kui lasteaias ei ole ja sina tööl oled. 2ne on juba nii asjalik, et võib olla 5 päeva nädalas ka lasteaias või ka kui kodus töötad, saaks ta olla ka sinuga kodus mõne päeva nädalas või pool päeva. variante on, kaalu neid. lisaks mehelt elatis saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samas olukorras. Just eile mõtlesin pärast suurt tüli jälle, kas õnnestuks ehk minna ja üürida omale korter, kuid see on ikka väga keeruline hetkel. Mul on kaks last, väiksem pole veel kaheaastanegi. Harjutan teda tasapisi lasteaiaga, kuid kuna töötan kodus, siis mõtlesin teda vähemalt esimese aasta ikka vaid nii-öelda poole kohaga seal hoida, et ei peaks tegema pikki täispäevi 5 päeva nädalas…
Töötan, kuid minu töötasu on praegu ikka väga väike ja korteri üürimist see ei võimalda kindlasti. Selleks peaksin täiskohaga tööle minema, siis aga oleks otseseks kannatajaks väiksem laps. Tunnen, et olen nagu lõksus praegu, väljapääs sama hästi kui puudub. Mehel on pidevalt mingid vihahood ning siis sõimab ta nii mind kui lapsi kohutavate sõnadega. Füüsiliselt vägivaldne õnneks pole ja alkoholi ei tarvita, aga see vaimne vägivald on õudne, pidevalt on ta närviline, pidevalt on pinged õhus.
Kui nüüd küsite, miks ma sellise mehega kaks last sain, siis lapsi soovisin ma väga. Olen juba 35, seega mitte enam mingi verinoor tibi, lastesaamine oli parim otsus mu elus. Vist üks väheseid, mille üle ma õnnelik olen. Saaks aga väiksem ometi juba suuremaks, siis oleks veidi kergem oma elu muuta ja see abielu lõpetada.

No ma ei saa aru? Lapsed võivad väga hästi ka isa juures elada. Miks sa arvad, et nad on ainult sinu omad ja sellega nimme traumeerid neid? Ääretult egoistlik käitumine!
Lähedki täiskohaga tööle, kogud midagi ja kui elujärg parem, siis võtad ühe või kaks enda juurde. Elatisega pead muidugi ka arvestama.

Mina aru ei saa – tehakse lapsed elatakse aastaid koos, aga mitte midagi ei säästeta? Kriisiolukorras ei saa isegi lahkuda, sest pole raha? Kuidas see on võimalik?
Ja siis unistatakse, et oleks laps juba suurem, saaks ära minna. Aga senikaua? Lasete rahumeeli ennast ja lapsi piinata? Krt, vastutusele võtta sellised!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.08 08:48; 19.08 08:52; 19.08 09:52; 19.08 13:46; 20.08 07:14; 20.08 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa käid tööl, kui palju sa teenid et ära ei ela? mul on need vastajad siin juba segi, kas teemaalgataja käib täiskohaga tööl?
ega siin ei pruugi olla asi madalas enesehinnangus ka vaid lihtsalt palgas. kui palk on samasuur, kui üürikorterite hinnad, no kuhu sa siis lähed kahe lapsega.
tuleb vaadata kõige odavam korter. aga seal pole kindlasti häid tingimusi elamiseks.
palju on siis palk ja palju üürikorterite eest tahetakse.

Laste elukvaliteet ei tohi langeda. Lapsed jäävad isaga seniks, kui ema ennast üles töötama hakkab (mida ta siiani teinud ei ole). Lapsed EI OLE naise omand, kuigi nad ise miskipärast nii arvavad. Kui hakkama ei saa, ei pea lapsed veel kord kannatama.
Kui keeruline võib olla aru saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.08 08:48; 19.08 08:52; 19.08 09:52; 19.08 13:46; 20.08 07:14; 20.08 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnes ametis polegi võimalik end üles töötada. palk on vilets. veel hullem on, kui töötad kohas kus sulle meeldib, amet meeldib, aga palk on väike.
see ametivalik pole SIIN küll teemaks. see on teemaks koolilõpetajate puhul, et kelleks saada. kas valida amet südame järgi või palga järgi.
kui võtta aluseks see teema, tuleb amet valida palga järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 19:30; 19.08 08:59; 19.08 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lastesaamine oli parim otsus mu elus.

Tõesti kurb, et lapsed peavad kasvama vägivaldses ja närvilises õhkkonnas. Selle taagaga peavad nemad elama kogu oma elu. Vastutustundlik oleks mõelda, mis on lastele parim – enne kui neid saada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnes ametis polegi võimalik end üles töötada. palk on vilets. veel hullem on, kui töötad kohas kus sulle meeldib, amet meeldib, aga palk on väike.
see ametivalik pole SIIN küll teemaks. see on teemaks koolilõpetajate puhul, et kelleks saada. kas valida amet südame järgi või palga järgi.
kui võtta aluseks see teema, tuleb amet valida palga järgi.

Sina arvad, et kord õpitud alal peab elõpuni töötama? Üllatus mulle????
Eks ilmselt siis sellepärast neid naissõltlasi nii paljj ongi, et nad pole tulnud selle peale, et ka ümber-/ täiendõpe on täiesti olemas. Inimene peaks ju ometi kohanemisvõimeline olend olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.08 08:48; 19.08 08:52; 19.08 09:52; 19.08 13:46; 20.08 07:14; 20.08 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja- sellise mehe juurest tuleb kohe ära minna. See, et hakkama ei saa, on tema vaimse vägivalla mõju, ta on sind lihtsalt madalamaks kui muru trampinud. Alustuseks leia kasvõi ühetoaline üürikorter, mehelt nõuad kohtu kaudu elatisraha ja ise käid täiskohaga tööl. Saad hakkama küll. Poole aasta pärast võid sobilikuma üüripinna juba otsida. Lastel ja sinul on ilma vaimse terrorita parem elada. Lõpeta lömitamine! Mehe juurest ära minnes võta laste asjad ja need, mis sulle kuuluvad kaasa, mitte ära mõtle, et ,,vaesele” mehele ei jää nüüd enam panni, millel süüa teha või taldrikuid, kust süüa. Ostku uued!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda, aga minu meelest on ka sügavam probleem täielik majanduslik toimetulematus ja sõltuvus mehest. Kas meestel on sama moodi? Et tahaksid naise juurest ära kolida, aga näe ei saa, üksi ei saa hakkama.
Kole on see ütlemine, et naine saagu nii palju lapsi kui üksi jõuab üles kasvatada, aga selgub, et tihti ei saada isegi üksi ilma lasteta hakkama. Ntks kasvõi väikse korteri üürimine. Teemat puudutavatelt inimestelt küsiks taaskord selle levinud küsimuse, et kus te enne elasite? Või ongi vanemate juurest mehe pinnale normaalne muster. Alati tekib ka küsimus, et kui on ntks noormees ja noor neiu, mõlemad lõpetavad oma koolid ja õpingud, asuvad tööle, kuidas need noored mehed siis kohe rikkamad on, et suudavad oma elupinna hankida ja noored naised sellised äpud, et oma kodugi soetada ei suudeta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 12:38; 19.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda, aga minu meelest on ka sügavam probleem täielik majanduslik toimetulematus ja sõltuvus mehest. Kas meestel on sama moodi? Et tahaksid naise juurest ära kolida, aga näe ei saa, üksi ei saa hakkama.
Kole on see ütlemine, et naine saagu nii palju lapsi kui üksi jõuab üles kasvatada, aga selgub, et tihti ei saada isegi üksi ilma lasteta hakkama. Ntks kasvõi väikse korteri üürimine. Teemat puudutavatelt inimestelt küsiks taaskord selle levinud küsimuse, et kus te enne elasite? Või ongi vanemate juurest mehe pinnale normaalne muster. Alati tekib ka küsimus, et kui on ntks noormees ja noor neiu, mõlemad lõpetavad oma koolid ja õpingud, asuvad tööle, kuidas need noored mehed siis kohe rikkamad on, et suudavad oma elupinna hankida ja noored naised sellised äpud, et oma kodugi soetada ei suudeta?

Sest need noored neiud on eos välja mõelnud/ kodust mentaliteedi kaasa saanud, et naine ilma lasteta on poolik naine (oma silmaga sellist jaburdust ka siit lugenud!). Nii vehivadki 75% noortest neidudest ruttu-ruttu lapsi teha, sest siis on ju nagu tõeline perekond! Mis need tühjad koolid ja koolitused? PERELOOMINE on prioriteet nr.1! Aga paraku ei mõelda kaugemale, et tõesti-tõesti mehed, kes teadupärtast on “hilisema arenguga”, ei ole sellest niiväga vaimustuses. Nii peetaksegi lapsi suuremas osas ainult naiste projektideks ja nad ise on seda laiendanud ka vastavalt – laps on minu (naise) OMA!
Näed isegi, et siin juba mitu kägu, kes kannatavad terrori all, minna pole kuskile, aga tahetakse veel need vaesed lapsed ka mittekuskile kaasa võtta. Niisuguses olukorras määrab iga kohus lapsed isale, kes saab majanduslikult hakkama ja kel on elamispind olemas. See, et naine sünnitas, ei tee temast lapse ainuomanikku.

Teemaalgataja, kui väidetavalt isa lastega hakkama saab ja nendega tegeleb, siis mis su probleem on? Mine üksi, säe oma elu enam-vähem korda ja taotle hiljem laps(ed) enda juurde. Aga jah, elatist pead hakkama sina sel juhul maksma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.08 08:48; 19.08 08:52; 19.08 09:52; 19.08 13:46; 20.08 07:14; 20.08 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska midagi siis kosta. Mina selliseid tütarlapsi ei tunne. Lapsi mul pole, küll aga ostsime hiljuti maja. Võimalik, et ma pole end kunagi piisavalt jõukaks pidanud, et järglasi hankida. Eks siin Eesti Vabariigis, kus keegi ülemäära rahas ei suple, tulebki valikuid teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 12:38; 19.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole mõttet rääkida, et see on ainult naiste probleem või teiste rahakoti otsas elamise tulemus. Inimesed on elanud pereelu ja kõik vahendid on sinna läinud. Kas ostnud ühiseid maju, autosid, käinud reisimas, teinud remonte. Kui keegi väidab, et oleks pidanud säästma, siis see just ongi teise kulul elajas, kes nii väidab. Sellistel mees taob kõik kinni ja tema muudkui kogub, siis tuleb siia ilkuma, et miks teil säästetud pole halbadeks päevadeks. Ei ole nii, et kui säästusid pole, siis vaene ja teise kulul elaja. See äramineja, kes on raskes seisus võib vabalt mitu korda rohkem teenid aga on siiani kinni maksnud selle vaimse terrori mugava äraelamise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 22:22; 18.08 19:02; 19.08 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina arvad, et kord õpitud alal peab elõpuni töötama? Üllatus mulle
Eks ilmselt siis sellepärast neid naissõltlasi nii paljj ongi, et nad pole tulnud selle peale, et ka ümber-/ täiendõpe on täiesti olemas. Inimene peaks ju ometi kohanemisvõimeline olend olema?

Inimene on kohanemisvõimeline küll, aga siis peab ta tegema valiku palga, mitte südame järgi, mis töö meeldib.
kuigi koolilõpetajatele räägitakse, et tee ikka seda tööd, mis meeldib. kui ema ütleb lapsele, et vali amet palga järgi, et sa suudad kunagi end ja oma lapsi ikka ära elatada, pole hea nõuanne ega mingi elutarkus vaid nö elus kibestunud muti jutt.
elutarkuseks muutub see siis, kui ongi vaja enda ja laste elatumisega toime tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 19:30; 19.08 08:59; 19.08 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa raiskad oma elu? Elu läheb ruttu mööda. Hiljem hakkad kahetsema, et varem lahku ei läinud. Kindlasti on sinu jaoks keegi, kes sind armastab ja hindab. Lapsed ei ole sellises suhtes onnelikud, usu mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole mõttet rääkida, et see on ainult naiste probleem või teiste rahakoti otsas elamise tulemus. Inimesed on elanud pereelu ja kõik vahendid on sinna läinud. Kas ostnud ühiseid maju, autosid, käinud reisimas, teinud remonte. Kui keegi väidab, et oleks pidanud säästma, siis see just ongi teise kulul elajas, kes nii väidab. Sellistel mees taob kõik kinni ja tema muudkui kogub, siis tuleb siia ilkuma, et miks teil säästetud pole halbadeks päevadeks. Ei ole nii, et kui säästusid pole, siis vaene ja teise kulul elaja. See äramineja, kes on raskes seisus võib vabalt mitu korda rohkem teenid aga on siiani kinni maksnud selle vaimse terrori mugava äraelamise.

Maksta (panustada) JA säästa – selle peale sa ei tule? Nii, nagu vist enamus inimesi teeb. Ja ära tule mingitest naiste väikestest palkadest või veel hullem – tööpuudusest –
rääkima! Kõik on oma teha, aga näha on, et siiani pole viitsitud. Nüüd on häda käes ja lahendusi pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.08 08:48; 19.08 08:52; 19.08 09:52; 19.08 13:46; 20.08 07:14; 20.08 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene on kohanemisvõimeline küll, aga siis peab ta tegema valiku palga, mitte südame järgi, mis töö meeldib.

Miks sa nii kitsa arvamusega oled? Variant, et meeldiv töö ka hea sissetukeku garanteerib, ei tule üldse pähe? Sina arvad vaud, et meeldiv töö – väike palk, vastumeelne töö – hea palk. Natuke rumal mulje jääb.
Minule näiteks meeldib sport. Õppisin kehakultuuri, töötan sel alal + lisana sain võimaluse ühes koolieelses haridusasutuses lastele paar korda nädalas liikumistunde anda ja moodustasin ühe kooli juurde rahvatsntsurühma – päąsesime isegi tantsupeole. Sügisest plaan veel üks projekt käima lükata. Mulle meeldib see rassimine ja kõiksuguste trenniandmiste ja palgatööga kokku teenin kenasti. Ma ei õppinud aednikuks, sest see ei huvita mind absoluutselt, kuigi arboristid ja igasugused kujundajad-stilistid teenivad head pappi. Ma saan nii ka kuus oma poolteist+ tonni kokku ja olen rahul.
Miks sina arvad, et meeldiv amet on ilmtingimata vähetasustatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.08 08:48; 19.08 08:52; 19.08 09:52; 19.08 13:46; 20.08 07:14; 20.08 07:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Vaimne terror kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.