Esileht Hobinurk Vajan hobi!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vajan hobi!

Postitas:

Olen hädas. Elus toimus pöördeline punkt ja nüüd oleks vaja ennast nö taas leida. Igal pool soovitatakse, et “leia endale mõni uus hobi”, aga ma olen sellega püsti hädas. Pole kunagi eriline osavnäpp olnud, kunstiannet pole, muusikalist kuulmist ka mitte ning kui lisada siia minu enda suhtes äärmine perfektsionism, siis ma parem ei hakka üritamagi minna a la keraamikaringi vms. Aeda pole, rõdul kärssavad taimed suvise päikese käes lihtsalt ära. Trennis käin kuni kolm korda nädalas, aga rohkem selleks, et kusagilt valutama ei hakkaks. Hobiks ei suuda seda pidada, sest mul pole nii palju võimalik sellele pühenduda. Raamatute lugemine… kunagi sai hoolega loetud, hetkel kipun ennast süüdistama, et “teeks parem midagi kasulikku”. Kokkamine – oijah. Ei. Pole minu teema. Võib-olla aastas paar korda tuleb tahtmine kooki teha. Muidu ikka selline igapäevane toit ja rõõmu selle tegemisest ma pole kunagi tundnud.

Ühesõnaga, olen nagu hädapätakas. Millegi loomiseks pole annet ja muud hobid, mille tulemusena nö midagi ei valmi, tunduvad hetkel kuidagi isekad. No et tegele parem lapsega, mitte ära loe mingit Murakamit.

Oskab keegi midagi sellisele kobakäpale soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina soovitan alustada eneseabiraamatutest. Sest praegu ei tahagi sa midagi muud teha kui viriseda. Võimaluste asemel otsid vabandusi ja põhjendusi, miks MITTE teha üht või teist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograafia?
Koer + agility või näitused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine lähedalolevasse kasside või kasside/koerte varjupaika /turvakodusse vabatahtlikuks. Võta laps ka kaasa. Ei lähe raha ja saad sellise positiivse laengu. Ja abistada saad varsti kuidas sul mugavam on. Aitad loomi talitada, käid aint sügamas/mängimas, aitad pildistada, aitad transpordiga, suhtled neti teel peredega, kes tahaks omale looma jne. Nimekiri on lõputu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin surfama 🙂
Proovid äkki näiteks golfi mängida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka kuduma. Võta raamatukogust raamat ja selle järgi hakka näiteks kuduma Haapsalu salli. Mina täpselt nii alustasin naabrinaise eestvedamisel. Midagi kasuliku, ilusat, kasuliku ka, raske ka pole, kunstikätt ja keraamikaringi ka pole tarvis. Kui tahad võin sind aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Vajan hobi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.